آکادمی رابکس

آموزش ارز دیجیتال در آکادمی رابکس

آموزش صفر تا صد مفاهیم دنیای ارز دیجیتال به زبان ساده

swiper background
ارز دیجیتال چیست

ارز دیجیتال چیست

آموزش جامع مفهوم ارز دیجیتال
بلاک چین چیست

بلاک چین چیست

آموزش صفر تا ۱۰۰ مفهوم بلاکچین به زبان ساده
کیف پول ارز دیجیتال چیست

کیف پول ارز دیجیتال چیست

آموزش کیف پول ارز دیجیتال و کاربرد های آن‌ها
NFT چیست

NFT چیست

آشنایی با توکن NFT و کاربردهای آن
ترید چیست

ترید چیست

معرفی انواع روش های معامله در ارز دیجیتال
کسب درآمد از ارز دیجیتال

کسب درآمد از ارز دیجیتال

معرفی ۹ روش کسب درآمد از ارز دیجیتال
استخراج ارز دیجیتال

استخراج ارز دیجیتال

آموزش استخراج ارز دیجیتال به زبان ساده
استیکینگ ارز دیجیتال چیست

استیکینگ ارز دیجیتال چیست

آموزش جامع استیکینگ ارز دیجیتال

نمیدونید از کجا شروع کنید؟

برای شروع یادگیری ارز های دیجیتال از اینجا شروع کنید ...

آموزش ارز دیجیتال
آموزش ارز دیجیتال

آموزش کیف پول های دیجیتال

Trust Wallet

تراست والت

Trust Wallet

Coinomi

کوینومی

Coinomi

Atomic

اتمیک

Atomic

Rabex

رابکس

Rabex

تراست والت

آموزش کامل و تصویری نصب و ساخت کیف پول تراست والت. ساخت یک کیف پول ارز دیجیتال، اولین گام برای ورود به دنیای ارز های دیجیتال است. بدون داشتن کیف پول عملا فعالیت در این دنیا غیر ممکن است. تراست والت یکی از کیف پول هایی است که تعداد کاربران زیادی از آن استفاده می‌کنند. در این قسمت به توضیح ساخت کیف پول در تراست والت، نحوه دریافت ارز دیجیتال از دیگران، نحوه ارسال ارز دیجیتال برای بقیه، پیدا کردن کد تراکنس و بازیابی کیف پول در تراست والت می‌پردازیم.
آموزش کیف پول تراست والت
Trust Wallet

کوینومی

آموزش کیف پول کوینومی به صورت ویدئویی و تصویری: نصب و ساخت کیف پول در کوینومی، نحوه دریافت ارز دیچیتال از بقیه و فرستادن آدرس کیف پولتان برای آن‌ها، نحوه ارسال ارز دیجیتال برای بقیه، بازیابی کیف پول و ... . هرچند که کیف پول کوینومی در بین افراد زیاد استفاده می‌شود، با توجه به نیازهای خودتان باید کیف پول ارز دیجیتال مورد نظرتان را انتخاب کنید.
آموزش کیف پول کوینومی
Coinomi

اتمیک

کیف پول اتمیک یکی دیگر از کیف پول های ارز دیجیتال معروف است که افراد زیادی از آن استفاده می‌کنند. هر چند که نارضایتی‌ها از این کیف پول زیاد بوده است، اما کاربردها و ویژگی‌های مختلف این کیف پول (مانند پشتیبانی از ارزهای دیجیتالی که در کیف پول‌های دیگر پشتیبانی نمی‌شود) باعث شده است افراد از این کیف پول‌ هم استفاده کنند. به هنگام انتخاب یک کیف پول حتما به امنیت و مسائل مختلف آن دقت کنید.
آموزش کیف پول اتمیک
Atomic

رابکس

با ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال رابکس، یک کیف پول اختصاصی به شما اختصاص داده می‌شود. با داشتن این کیف پول دیگر نیازی به ساخت کیف پول توسط خود شما نیست و می‌توانید دارایی‌هایتان را در کیف پول رابکس نگه‌داری کنید. مزیت این کار این است که با نگه‌داشتن ارز های دیجیتال خوپد در رابکس و در تلاطم بازار، می‌توانید به سرعت به معامله ارز دیجیتال خود بپردازید و سود کنید یا از ضرر فرار کنید.
صرافی ارز دیجیتال رابکس
Rabex

برای ورود به دنیای ارزهای دیجیتال آماده‌اید؟

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال، به پلتفرم معامله رابکس بروید ...

بلاک چین

مشاهده همه
مشاهده همه

آموزش ارز دیجیتال رایگان

منابع متعددی برای آموزش ارز دیجیتال وجود دارد اما برای استفاده از خیلی از آنها باید هزینه زیادی را پرداخت. برای آموزش ارز دیجیتال رایگان منابع کمی وجود دارند که مفاهیم دنیای ارز دیجیتال را با کیفیت بالا به مخاطبان آموزش دهد. در آکادمی رابکس سعی شده است در کنار حفظ کیفیت مطالب آموزشی و استفاده از انواع مدل های آموزش، مطالب آکادمی در قالب آموزش ارز دیجیتال رایگان در اختیار مخاطبان قرار گیرد.

.

...

.

پکیج آموزش ارز دیجیتال

برای آموزش ارز دیجیتال به صورت تخصصی و در قالب یک مسیر مشخص پیشنهاد می کنیم از پکیج آموزش ارز دیجیتال آکادمی رابکس استفاده کنید. در پکیج آموزش ارز دیجیتال شما یک مفهوم خاص در ارز دیجیتال را به صورت تخصصی و در قالب یک پکیج آموزشی خواهید داشت. به زودی پکیج آموزش ارز دیجیتال در آکادمی رابکس ارائه خواهد شد.

.

بهترین آموزش ارز دیجیتال

بهترین آموزش ارز دیجیتال در قالب مقالات آموزشی و ویدئوهای آموزشی می باشد که در آکادمی رابکس می توانید آن را پیدا کنید. دنیای بلاکچین و ارز های دیجیتال جدید است و مطالب آموزش موجود در آن به خوبی دسته‌بندی نشده‌اند. از این رو برای افرادی که تازه وارد هستند و به این حوزه علاقه‌مند، یک برنامه‌ی مشخص آموزش ارز دیجیتال وجود ندارد. بیشتر مطالب و آموزش ها در این حوزه پراکنده و بدون ساختار هستند. رابکس تلاش کرده است تا به نظم دادن به مطالب و مفاهیم این حوزه، بهترین آموزش ارز دیجیتال را برای افراد فراهم کند.

.

بهترین سایت آموزش ارز دیجیتال

سایت های بسیار زیادی برای آموزش ارز دیجیتال وجود دارد که به صورت های گوناگونی به آموزش ارز دیجیتال می پردازند. مشکل بزرگ بیشتر این سایت ها بخصوص در ایران آن است که به صورت پراکنده به توضیح هر موضوع می‌پردازند و مخاطب در میان انبوه محتواها گم می‌شود. در حالی که یادگیری یک حوزه جدید بهتر است به صورت منظم و ساختار یافته اتفاق بیافتد. اگر به دنبال بهترین سایت آموزش ارز دیجیتال هستید می‌توانید بر روی آکادمی رابکس به عنوان یک منبع آموزشی جامع حساب کنید.

.

آموزش ارز دیجیتال صفر تا صد

حوزه ارز دیجیتال یکی از موضوعات جدیدی است که خیلی از افراد علاقه دارند تا با آن آشنا شوند. منابع زیادی برای آموزش ارز دیجیتال وجود دارد اما آکادمی رابکس سعی کرده است تا با زبانی ساده آموزش ارز دیجیتال صفر تا صد را بیان کند. برای آموزش ارز دیجیتال سعی شده است از مقالات و ویدئوهای مختلفی استفاده شود تا فرآیند یادگیری روان و آسان باشد. اگر به دنبال یک منبع جامع برای آموزش صفر تا صد ارز دیجیتال هستید می توانید از آکادمی رابکس استفاده کنید

.

بیشتر