افزایش فروش زمینِ مجازی در Metaverse

زمین مجازی در Metaverse بر فروش NFT در هفته گذشته غالب شد

بر اساس فروش NFT و Metaverse در هفته گذشته، تقاضا برای زمین دیجیتال از سایر اقلام، آثار هنری و مجموعه‌ها پیشی گرفت. همانطور که آمار فروش NFT و Metaverse در هفته گذشته نشان داد، زمین دیجیتال در بازاری که در حال حاضر یک بازار بسیار پرسود است، تقاضای زیادی دارد.

داده های پلتفرم معیارهای صنعت، NonFungible، نشان می‌دهد که در هفته گذشته بیش از 300 میلیون دلار فروش NFT داشته است. از این مجموع، تقریبا یک چهارم مربوط به زمین دیجیتال در Sandbox Metaverse  بوده است. در هفته گذشته، هر یک از ده فروش برتر NFT Metaverse در پنج مجموعه برتر مربوط به سرزمین دیجیتال درون بازی بود.

Sandbox در هفته گذشته در مجموع 70.5 میلیون دلار با 4433 دارایی معامله کرد که این مجموعه را به مجموعه Metaverse تبدیل کرد که بیشترین درآمد را داشت. اگرچه Decentraland از نظر حجم معاملات در رتبه دوم قرار گرفت، ده گران‌ترین فروش متاورس NFT در هفته گذشته، از 225000 MANA (758,250 دلار) تا 50,000 MANA (220,000 دلار)، همه در دنیای مجازی مبتنی بر اتریوم بودند.

دسنترالند در هفته گذشته 6.6 میلیون دلار برای 399 دارایی معامله کرد. در همین حال، طی هفت روز گذشته کریپتووکسل‌ها حدود 650000 دلار برای 81 دارایی معامله کردند، Somnium Space با 492،000 دلار برای 40 دارایی، و SuperWorld با 227،600 دلار برای 506 دارایی معامله شد.

تمام معاملات برتر آنها نیز برای معاملات مجازی بود. Metaverse  یک تجربه واقعیت مجازی فراگیر از اینترنت است که از فناوری بلاک‌چین و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) برای پرداخت و مالکیت اقلام آنلاین استفاده می‌کند. به عنوان مثال، هنگامی که خریدی درون بازی انجام می‌دهید، در واقع مالک آن کالا هستید و در نگهداری، تجارت یا فروش آن آزاد هستید.

106 میلیون دلار زمین متاورس در هفته منتهی به ۱۱ آذرماه (2 دسامبر) در میان بیش از 6000 معامله گر فروخته شد. بدون شک، Metaverse Land موفقیت بزرگ بعدی در فضای NFT است. DappRadar در آن زمان در یک پست وبلاگ اظهار داشت که دنیای مجازی با رکورد فروش و افزایش مداوم قیمت NFT، کالای برتر جدید در فضای کریپتو است. در ماه ژوئن، یک شرکت سرمایه‌گذاری مجازی املاک و مستغلات، رکورد دسنترالند را برای گران‌ترین قطعه زمین دیجیتال فروخته شده با هزینه 913000 دلاری برای 259 قطعه، شکست. در بازار NFT Opensea، Sandbox و Dentraland جایگاه خود را به عنوان دو مجموعه برتر در هفته گذشته در این پلتفرم معامله کردند.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *