logo

خرید ارز دیجیتال

راهنما

درباره رابکس

خرید کاردانو Cardano ، فروش کاردانو ADA - خرید و فروش کاردانو

Cardano (ADA)

خرید کاردانو Cardano و فروش کاردانو ADA در صرافی ارز دیجیتال رابکس

قیمت معامله حرفه‌ای:

38,005.44

تومان
-0.34%

Cardano

ADA
Cardano( ADA)38,005.44
-0.34%

چگونه از رابکس کاردانو بخرم؟

به راحتی و با انجام مراحل زیر می‌توانید کاردانو بخرید.

مرحله اول

۱. ثبت‌ نام در رابکس

در اولین قدم می‌ بایست در سایت رابکس ثبت‌نام کرده و موبایل و ایمیل خود را تایید بفرمایید

مرحله دوم

۲. تایید احراز هویت

تنها با ارسال یک کارت شناسایی احراز هویت کنید.

مرحله سوم

۳. شروع معامله حرفه‌ای

به معامله بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال بپردازید.

کاردانو در یک نگاه:

Cardano

(ADA)

لینک‌های مفید:
Website
Whitepaper
SourceCode
کیف پول‌ها:
Trust Wallet
Coinomi
شبکه‌های اجتماعی:
قراردادهای هوشمند:
E4Q5pLaE...eYthn24v

خرید کاردانو

خرید کاردانو با استفاده از سایت های ارز دیجیتال ایرانی امکان پذیر شده است. صرافی ارز دیجیتال رابکس از بهترین سایت های خرید کاردانو به صورت آنلاین است. برای خرید کاردانو به کیف پول کاردانو نیاز است. با ثبت نام د ر رابکس یک کیف پول اختصاصی کاردانو به شما اختصاص داده می‌شود و کاردانو خرید شده در کیف پول رابکس شما نگهداری می‌شود. در این صورت نیازی به اینکه خودتان کیف پول ارز دیجیتال داشته باشید نیست. خرید کاردانو

خرید کاردانو در ایران

مشتاقان خرید کاردانو در ایران از طریق صرافیی های ارز دیجیتال می‌توانند به خرید کاردانو و فروش کاردانو اقدام کنند. پلتفرم معاملاتی رابکس یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی برای خرید کاردانو است که امکان خرید کاردانو با ریال، تومان، تتر و سایر ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در رابکس، خرید کاردانو با نزدیک‌ترین قیمت به صرافی‌های بین‌المللی انجام می‌شود. شما می‌توانید از کیف پول مخصوص این پلتفرم برای نگهداری کاردانو خود استفاده کنید. وجود کیف پول در پلتفرم رابکس باعث می‌شود هزینه انتقال کاردانو به کیف پولتان را دیگر پرداخت نکنید.

فروش کاردانو

فروش کاردانو و تبدیل آن به تومان در سایت ارز دیجیتال رابکس به صورت لحظه ای ممکن است. از طرفی تسویه های ریالی به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود و در مدتی کوتاه معادل ریالی کاردانو فروش رفته برای کاربران ارسال می‌شود. کافی است در رابکس ثبت نام کنید، کاردانو خود را به کیف پول رابکس منتقل کنید و سپس از طریق مبدل به فروش کاردانو و تبدیل آن به ریال یا تتر بپردازید.

خرید ارز کاردانو

خرید ارز کاردانو در کنار بیش از ۳۰۰ رمزارز دیگر در صرافی ارز دیجیتال رابکس انجام می‌شود. برای خرید ارز کاردانو کافی است در رابکس ثبت نام کنید و به خرید و فروش بپردازید.

خرید آدا کاردانو

خرید آدا کاردانو یا همان خرید ارز کاردانو در رابکس در چند گام کوتاه انجام خواهد شد. ثبت نام کنید، احراز هویت کنید، کیف پول ریالی خود را شارژ کنید و سپس به خرید آدا کاردانو بپردازید.
خرید کاردانو

خرید آدا ADA

خرید آدا ADA با استفاده از تومان و تتر در صرافی ارز دیجیتال رابکس امکان پذیر است. برای این کار در رابکس ثبت نام کرده و پس از احراز هویت به خرید آدا ADA بپردازید.

خرید ارز کاردانو از صرافی

خرید ارز کاردانو در صرافی و با استفاده از صرافی های ارز دیجیتال ایرانی به راحتی امکان پذیر است. در صرافی های ایرانی ابتدا باید احراز هویت کنید. در صرافی ارز دیجیتال رابکس پس از ثبت نام و احراز هویت، علاوه بر ریال، با استفاده از تتر هم می‌توانید به خرید ارز کاردانو در صرافی بپردازید.

نحوه خرید آدا کاردانو

نحوه خرید آدا کاردانو در صرافی های ارز دیجیتال مختلف تقریبا شبیه به یکدیگر است. این فرایند در رابکس به مرحله دارد. در مرحله اول باید ثبت نام و احراز هویت کنید. احراز هویت برای جلوگیری از برخی از سوء استفاده های احتمالی همچون پولشویی انجام می‌شود. در مرحله دوم باید کیف پول رابکستان را شارژ تومانی کنید و به آن تومان ارسال کنید. پس از شارژ تومانی کیف پولتان، در مرحله سوم و آخر به مبدل بروید و در تب خرید با انتخاب ارز دیجیتال آدا کاردانو و وارد کردن مقدار مورد نظر، خرید آدا کاردانو خود را نهایی کنید.

خرید و فروش آدا کاردانو

نه تنها خرید، بلکه امکان فروش آدا کاردانو نیز در بیشتر صرافی های ارز دیجتیال ایران وجود دارد. در رابکس نیز خرید و فروش آدا کاردانو هر دو امکان پذیر است. علاوه بر تومان، شما امکان خرید و فروش آدا کاردانو با تتر را نیز دارید. به این معنا که می‌توانید با تتر یا بیت کوین هم آدا بخرید یا آدا خود را به تتر یا بیت کوین تبدیل کنید.

آموزش خرید و فروش آدا کاردانو

نه تنها خرید، بلکه امکان فروش آدا کاردانو نیز در بیشتر صرافی های ارز دیجتیال ایران وجود دارد. در رابکس نیز خرید و فروش آدا کاردانو هر دو امکان پذیر است. علاوه بر تومان، شما امکان خرید و فروش آدا کاردانو با تتر را نیز دارید. به این معنا که می‌توانید با تتر یا بیت کوین هم آدا بخرید یا آدا خود را به تتر یا بیت کوین تبدیل کنید.

خرید آدا کاردانو با تومان

خرید آدا کاردانو با تومان و تتر در چند مرحله امکان پذیر است. پس از شارژ ریالی کیف پولتان به صفحه کیف پول بروید تا تومان خود را مشاده کنید. در همان کیف پول آدا کاردانو را پیدا کرده و روی دکمه خرید بزنید. به صفحه مبدل راهنمایی خواهید شد. مقدار مورد نظر برای خرید را وارد کرده و معامله خود را ثبت کنید.

نحوه فروش آدا کاردانو

نحوه فروش آدا کاردانو درست مانند مراحل برعکس خرید آدا کاردانو است. بجای شارژ تومانی کیف پولتان،‌ ابتدا آدا کاردانو های خود را به کیف پول رابکستان ارسال کنید و سپس در مبدل به تب فروش بروید. ارز دیجتیال آدا کاردانو را انتخاب کرده و مقدار مورد نظر برای فروش را انتخاب کنید. سپس روی دکمه تایید بزنید تا معامله انجام شود. پس از تایید آدا کاردانوهای شما به تومان تبدیل شده و در کیف پولتان می‌توانید آن را مشاهده کنید.

سایت خرید و فروش آدا کاردانو

سایت خرید و فروش آدا کاردانو در دنیا و ایران زیاد است. بسیاری از سایت ها و صرافی های ایرانی امکان معامله و خرید و فروش این ارز دیجیتال را فراهم کرده‌اند. رابکس نیز یکی از اولین صرافی های ایرانی است که امکان نگهداری از این ارز دیجیتال و معامله آن را برای کاربران فراهم کرده است. سایت خرید و فروش آدا کاردانو رابکس همواره سعی دارد تا بهترین قیمت خرید را برای کاربران مهیا کنید.

بهترین سایت خرید آدا کاردانو

بهترین سایت خرید آدا کاردانو با توجه به اینکه چه عاملی برای یک نفر مهم است متفاوت است. رابکس همواره سعی دارد تا بهترین قیمت، سرعت بالا، پشتیبانی خوب، سرعت بالا و غیره را برای کاربران مهیا کند تا بهترین سایت خرید آدا کاردانو برای کاربران باشد.

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید دوج کوین

خرید شیبا

خرید لایت کوین

خرید ریپل

خرید ترون

رابکس از خرید و فروش بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برای مشاهده قیمت رمز ارز کاردانو، به صفحه قیمت کاردانو بروید.

اطلاعات رمزارز
نام ارز

کاردانو

نماد اختصاری

ADA

رتبه در بازار جهانی

-

قیمت به دلار
USDT

0.5856

بالاترین قیمت روز
USDT

0.5921

قیمت به تومان

38,005.44

مارکت کپ
USDT

20,672,604,193

ویژگی‌های ارزهای دیجیتال

گوینده:

رابکس

غیرمتمرکز بودن

غیرمتمرکز بودن از بارزترین ویژگی شبکه‌های بلاکچینی است. هیچ نهاد مرکزی قدرت اعمال کنترل نخواهد داشت.

سرعت بالای تراکنش‌ها

حجم معاملات بالا

امنیت بالا

بهترین صرافی خرید و فروش ADA در ایران

خرید و فروش ADA در یک قدم

signup

سوالات متداول

لیستی از پرسش و پاسخ‌های که شاید با آن مواجه شوید

از آنجایی که خرید کاردانو در زمره خرید و فروش ارزهای دیجیتال قرار دارد و با توجه به تذکرات پلیس فتا در این باره، خرید این نوع رمز ارزها در صرافی های ارز دیجیتال معتبر ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد.

rabex
رابکس (شرکت دانش بنیان تجارت بین‌الملل رابین)پلتفرم جامع خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است که می‌توانید در آن با امنیتی بالا و با بهترین قیمت به معامله بپردازید. حفظ دارایی‌های مشتریان اولویت رابکس است.


qrcode

برای دریافت اپلیکیشن، اسکن کنید

برای دریافت اپلیکیشن، از طریق لینک زیر اقدام کنید

danesh
fintech
danesh
fintech

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رابکس(شرکت دانش‌بنیان تجارت بین‌الملل رابین) است.