logo

خرید ارز دیجیتال

راهنما

درباره رابکس

قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال

قیمت ارزهای دیجیتال را آنلاین مشاهده کنید.

قیمت لحظه‌ای بازارهای تومانی ارزهای دیجیتال

تبدیل سریع

معامله ‌حرفه‌ای

تبدیل سریع
معامله ‌حرفه‌ای
بازار
قیمت خرید
(تومان)
قیمت فروش
(تومان)
درصد تغییر
(۲۴ ساعته)
نمودار هفتگی
USDT

تتر

USDT

58,350

59,150

0

USDT
BTC

بیت کوین

BTC

3,819,071,101.5

3,871,431,973.5

-1.81

BTC
ETH

اتریوم

ETH

205,190,692.5

208,003,932.5

-2.21

ETH
SOL

سولانا

SOL

8,388,979.5

8,503,995.5

-1.96

SOL
BNB

بی ان بی

BNB

35,116,780.5

35,598,244.5

-1.19

BNB
XRP

ریپل

XRP

29,986.065

30,397.185

4.83

XRP
USDC

یو اس دی کوین

USDC

58,338.33

59,138.17

-0.02

USDC
ADA

کاردانو

ADA

23,590.905

23,914.345

-2.79

ADA
AVAX

آوالانچ

AVAX

1,662,975

1,685,775

-5.19

AVAX
DOGE

دوج کوین

DOGE

7,786.39905

7,893.15345

-2.33

DOGE
DOT

پولکادات

DOT

361,221.51

366,173.99

-1.16

DOT
MATIC

پولیگان (متیک)

MATIC

34,875.795

35,353.955

-4.26

MATIC
TRX

ترون

TRX

6,841.71255

6,935.51495

1.47

TRX
LINK

چین لینک

LINK

835,992.12

847,453.88

-4.8

LINK
TON

تن کوین

TON

457,580.7

463,854.3

-1.32

TON

مراقب این ارزهای دیجیتال باشید …

درباره ارزهای اسکم نیاز هست توضیحات مختصری رو در این قسمت گفته باشیم.

قیمت ارز دیجیتال و مشاهده قیمت لحظه ای ارز دیجیتال

در صرافی ارز دیجیتال رابکس از معامله و خرید و فروش بیش از 1000 ارز دیجیتال پشتیبانی می‌شود و شما می‌توانید قیمت ارز دیجیتال مورد نظر خود را با نمودار قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال به صورت کاملا آنلاین مشاهده کنید. قیمت لحظه ای ارز دیجیتالی در هر لحظه نشان می‌دهد که با چه قیمتی می‌توان یک رمز ارز را معامله کرد. قیمت ارز دیجیتال در هر صرافی براساس عرضه و تقاضا مشخص می‌شود و به دلیل متفاوت بودن کاربرهای هر صرافی، قیمت ارز دیجیتال در صرافی‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است.

تفاوت قیمت ارز دیجیتال در دو صرافی یا پلتفرم مختلف، فضای کسب سود را برای تریدرهای آربیتراژگیر فراهم می‌کند تا با خرید از صرافی ارزان قیمت و فروش در صرافی گران قیمت به کسب سود بپردازند. همین مساله باعث می‌شود که قیمت ارز دیجیتال در صرافی‌های مختلف نزدیک به همدیگر باشد. قیمت ارز دیجیتال در پلتفرم معامله سریع رابکس براساس قیمت‌های جهانی است اما در پلتفرم معامله حرفه‌ای قیمت براساس عرضه و تقاضای کاربران رابکس انجام می‌شود.

در این صفحه از صرافی ارز دیجیتال رابکس امکان مشاهده قیمت ارزهای دیجیتال در دو حالت معامله حرفه‌ای و تبدیل آسان قرار گرفته است و قیمت ارزهای دیجیتالی که بیشترین تغییرات را داشته‌اند نیز آورده شده است. با کلیک بر روی نمودار ارز دیجیتال قیمت می‌توانید به صفحه قیمت ارز دیجیتال مرود نظر خود رفته و اطلاعات بنیادی رمز ارز مورد نظر را به همراه چارت تحلیل تکنیکال آن مشاهده کنید و با ابزارهای موجود به تحلیل قیمت ارز دیجیتال مورد نظر بپردازید.

قیمت انلاین ارز دیجیتال

قیمت انلاین ارز دیجیتال براساس عرضه و تقاضا در صرافی مشخص می‌شود. در صرافی‌های معاملات حرفه‌ای ارز دیجیتال قیمت انلاین ارز دیجیتال را کاربرانی که در معامله فعال هستند تعیین می‌کند اما در صرافی‌های OTC یا تبدیل سریع قیمت انلاین ارز دیجیتال براساس قیمت ارز دیجیتال در صرافی‌های بین‌المللی مشخص می‌شود.

در صرافی ارز دیجیتال رابکس برای بسیاری از ارزهای دیجیتال هم از معامله حرفه‌ای و هم تبدیل سریع پشتیبانی می‌شود و شما می‌توانید در همین صفحه قیمت آنلاین ارز دیجیتال را در هر دو بازار مشاهده کنید و با کلیک بر روی رمز ارز مورد نظر نمودار قیمت انلاین ارز دیجیتال را به همراه ابزارهای تحلیلی مشاهده کنید.

آخرین قیمت ارز دیجیتال

آخرین قیمت ارز دیجیتال براساس آخرین معاملات انجام شده در بازار معاملاتی هر رمز ارز تعیین می‌شود و معادل قیمت زنده ارز دیجیتال است. اگر به دنبال خرید و فروش رمز ارز با آخرین قیمت ارز دیجیتال هستید می‌توانید از حالت «بازار» (Market) استفاده کنید. در این حالت معامله شما با استفاده از آخرین قیمت ارز دیجیتال انجام خواهد شد. توجه داشته باشید که اگر حجم معامله بالا باشد ممکن است بخشی از معامله شما با آخرین قیمت ارز دیجیتال انجام شود و بقیه با قیمت جدید که از معامله یک کاربر دیگر گرفته شده است نهایی شود.

قیمت ارز دیجیتال

لیست قیمت ارز دیجیتال

برای مشاهده لیست قیمت ارز دیجیتال به صورت جهانی می‌توانید از سایت‌های معتبری مثل Coinmarketcap استفاده کنید. برای مشاهده لیست قیمت ارز دیجیتال در ایران صفحه قیمت ارز دیجیتال رابکس بهترین گزینه خواهد بود زیرا رابکس قیمت ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای در هر دو حالت معامله حرفه‌ای و تبدیل آسان ارائه می‌کند و به دلیل پشتیبانی از معامله بیش از 1000 ارز دیجیتال کاملترین قیمت لیست ارز دیجیتال را در ایران ارائه می‌کند.

لیست کامل قیمت لحظه ای ارز دیجیتال

برای مشاهده لیست کامل قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال کافی است به صفحه قیمت ارز دیجیتال رابکس مراجعه کنید و به صورت یکجا قیمت ارز دیجیتال بیش از 1000 رمز ارز در پلتفرم معامله حرفه‌ای و معامله سریع مشاهده کنید. در این صفحه اطلاعات مختصری مثل حجم معاملات هر رمز ارز نیز نمایش داده شده است که برای مشاهده اطلاعات کامل هر رمز ارز می‌توانید بر روی آن کلیک کنید و صفحه قیمت ارز دیجیتال مورد نظر را مشاهده کنید.

قیمت کل ارز دیجیتال

قیمت کل ارز دیجیتال به صورت لحظه‌ای و آنلاین در صفحه قیمت ارز دیجیتال رابکس قابل مشاهده است. با توجه به اینکه جدول قیمت ارز دیجیتال در صفحه رابکس به صورت لحظه‌ای به روز می‌شود کاربران می‌توانند از این صفحه به عنوان مهمترین ابزار خود برای رصد قیمت تمام ارز دیجیتال موجود در بازار استفاده کنند.

قیمت ارز دیجیتال چیست ؟

شاید برای شما هم سوال شده باشد که قیمت ارز دیجیتال چیست و چه چیزی را ننشان می‌دهد. قیمت ارز دیجیتال در واقع خروجی تعامل فروشنده‌ها و خریداران یک ارز دیجیتال است که نشان دهنده قیمت انلاین ارز دیجیتال در یک لحظه خاص ایت و شما برای خرید ارز دیجیتال در آن لحظه باید همان قیمت را به شخص فروشنده پرداخت کنید.

با این تفاسیر می‌توان گفت قیمت ارز دیجیتال تنها براساس عرضه و تقاضا تعیین می‌شود اما باید توجه داشته باشید که عرضه و تقاضای موجود برای یک ارز دیجیتال می‌تواند با ارزهای دیگر متفاوت باشد. علاوه بر این، این امکان وجود دارد که عرضه و تقاضای شکل گرفته حول یک رمز ارز ساختگی باشد و قیمت ارز دیجیتال براساس عرضه و تقاضای ساختگی ایجاد شود که منجر به تعیین قیمت لحظه ای ارز دیجیتال به صورت ساختگی می‌شود.

تغییرات شدید قیمت لحظه ای ارز دیجیتال براساس تغییر شدید در سمت عرضه و تقاضای رمز ارز اتفاق می‌افتد. اگر به هر دلیلی فروشندگان یک ارز دیجیتال قوی‌تر از خریداران آن رمز ارز عمل کنند، قیمت لحظای ارز دیجیتالی به شدت افت می‌کند در مقابل اگر خریداران یک رمز ارز قوی ظاهر شوند با رشد قیمت لحظه ای ارز دیجیتال و به اصطلاح پامپ آن روبه‌رو می‌شویم.

نمودار قیمت ارز دیجیتال

نمودار قیمت ارز دیجیتال یک چارت است که تغییرات قیمت ارز دیجیتال را در طی زمان نشان می‌دهد. در نمودار قیمت ارز دیجیتال از روش‌های متعددی برای نمایش قیمت‌های مختلف استفاده می‌شود که همه این روش‌های مختلف نمایش را می‌توان در تایم فریم‌‌های مختلفی از چند ثانیه تا ماهانه نمایش داد.

معروف‌ترین روش نمایش نمودار قیمت ارز دیجیتال استفاده از کندل استیک است. در نمودار قیمت ارز دیجیتال به صورت کندل استیک از چهار قیمت مختلف استفاده می‌شود و با استفاده از آن‌ها یک بدنه و دو سایه برای کندل تعیین می‌شود. قیمت ارز دیجیتال در شروع بازه زمانی و (Open) و قیمت ارز دیجیتالی در انتهای بازاه زمانی (Close) بدنه کندل را تشکیل می‌دهند که بسته به اینکه قیمت پایانی بیشتر یا کمتر از قیمت شروع باشد کندل صعودی یا نزولی تشکیل می‌شود.

نمودار خطی یک روش دیگر برای ساخت نمودار قیمت ارز دیجیتال است که تنها از قیمت پایانی تایم فریم برای نمایش دادن قیمت در یک نقطه استفاده می‌کند که با وصل کردن این نقاط به هم نمودار قیمت ارز دیجیتال به صورت خطی ایجاد می‌شود. روش‌های دیگری مانند نمودار میله‌ای و مساحت نیز وجود دارند که هر کدام از یک روش خاص برای نمایش قیمت ارز دیجیتالی استفاده می‌کنند.

سایت‌های زیادی نمودار قیمت ارزهای دیجیتال مختلف را نمایش می‌دهند که معروف‌ترین آن‌ها سایت تریدینگ ویو است. در صرافی ارز دیجیتال رابکس می‌توانید نمودار قیمت ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه ای مشاهده کنید و از ابزارهای موجود در سایت تریدینگ ویو نیز برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال استفاده کنید.

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال

محاسبه قیمت ارز دیجیتال

قیمت ارز دیجیتال در هر پلتفرم براساس عرضه و تقاضا مشخص می‌شود. بسته به این که جفت معاملاتی قیمت ارز دیجیتال شما با تتر، دلار یا توامان تعریف شده است، قیمت ارز دیجیتالی نیز برحسب آن‌ها نمایش داده خواهد شد. بنابراین، اگر به نمودار قیمت ارز دیجیتال به دلار دسترسی دارید اما می‌خواهید قیمت لحظه ای ارز دیجیتال را به تومان به دست آورید باید با استفاده از ضرایب تبدیل به محاسبه قیمت ارز دیجیتال بپردازید.

قیمت ارز دیجیتال به تومان

برای محاسبه قیمت ارز دیجیتال به توومان با داشتن قیمت لحظه ای ارز دیجیتال با جفت معاملاتی تتر نیاز به دانستن ضریب تبدیل قیمت خرید تتر به دلار و ضریب تبدیل قیمت دلار به تومان است. فرض کنید قیمت خرید بیت کوین به نسبت تتر 30 هزار، قیمت خرید تتر به دلار برابر 1.001 و قیمت دلار به تومان برابر 50 هزار تومان است. در این حالت قیمت ارز دیجیتال به تومان از ضرب این سه عدد به دست می‌آید که برابر 1.5015e9 تومان (تقریبا یک و نیم میلیارد) است.

سایت قیمت ارز دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال رابکس به عنوان یک سایت قیمت ارز دیجیتال معتبر در ایران است که تغییران قیمت لحظه ای ارز دیجیتال را برای بیش از 1000 رمز ارز به کاربران خود نمایش می‌دهد. در سایت قیمت ارز دیجیتال رابکس امکان مشاهده قیمت دلاری و تومانی ارزهای دیجیتال به همراه قیمت لحظه ای ارز دیجیتالی در د و حالت معامله حرفه‌ای و معامله سریع وجود دارد.

در مقیاس جهانی برای مشاهده قیمت لحظه ای ارز دیجیتالی می‌توانید از سایت قیمت ارز دیجیتال Coinmarketcap یا Coingecko استفاده کنید. علاوه بر این در سایت تریدینگ ویو نیز امکان مشاهده قیمت ارز دیجیتالی به همراه نمودار تحلیل تکنیکال  و ابزارهای آن موجود است که معادل آن در سایت قیمت ارز دیجیتال رابکس برای تحلیل تکنیکال رمزارزها مورد استفاده قرار گرفته است.

بهترین نرم افزار هشدار قیمت ارز دیجیتال

برای اینکه بتوانید قیمت ارزهای دیجیتال مختلف را به صورت لحظه‌ای مشاهده کرده و در صورت نیاز به خرید و فروش ارزهای دیجیتال مختلف بپردازید می‌توانید از اپلیکیشن ارز دیجیتال رابکس استفاده کنید. اپلیکیشن ارز دیجیتال رابکس تمامی امکانات موجود در سایت قیمت ارز دیجیتال رابکس را در خود دارد و می‌توان از آن به عنوان یکی از بهترین نرم افزار هشدار قیمت ارز دیجیتال استفاده کرد.

در مقیاس جهانی اپلیکیشن کوین مارکت کپ به عنوان بهترین نرم افزار هشدار قیمت ارز دیجیتال شناخته می‌شود. شما می‌توانید با نصب این این اپلیکیشن رمزارزهای مورد نظر خود را به صورت واچ لیست جدا کنید و برای هر کدام از آن‌ها هشدار قیمت ارز دیجیتال تعیین کنید تا موقع رسیدن قیمت به آن نقطه به شما پیام ارسال شود.

برنامه قیمت ارز دیجیتال

اپلیکیشن رابکس به عنوان یک برنامه قیمت ارز دیجیتال قیمت لحظه ای ارز دیجیتالی را در دو حالت پلتفرم معامله حرفه‌ای و معامله سریع برای کاربران خود نمایش می‌دهد. در برنامه قیمت ارز دیجیتال رابکس می‌توانید نمودار قیمت ارزهای دیجیتالی را به صورت آنلاین مشاهده کنید و با استفاده از ابزرارهای ترسیمی تحلیل خود را بر روی قیمت ارزهای دیجیتال نهایی کنید.

کانال تلگرام قیمت ارز دیجیتال

کانال تلگرام قیمت ارز دیجیتال رابکس به صورت روزانه تغییرات قیمتی ارزهای دیجیتال را به همراه رمزارزهایی که بیشترین پامپ و دامپ را تجربه کرده‌اند به کاربران خود ارائه می‌کند. در کانال تلگرام قیمت ارز دیجیتال رابکس می‌تواند قیمت لحظه ای خرید تتر و سایر ارزهای دیجیتال را در صرافی رابکس مشاهده کنید و قیمت روزانه برخی دیگر از شاخص‌ها و کالاهای مهم بازارهای مالی مثل شاخص بورس، قیمت سکه و قیمت دلار را مشاهده کنید.

ربات قیمت ارز دیجیتال

کانال تلگرام قیمت ارز دیجیتال رابکس از یک ربات قیمت ارز دیجیتال استفاده می‌کنید که می‌توانید با استفاده از آن قیمت ارزهای دیجیتال را به صورت مداوم دریافت کرده و بیشترین صعود و نزول ارزهای دیجیتال را مشاهده کنید. ربات قیمت ارز دیجیتال رابکس این امکان ار به شما می‌دهد که هر نیم ساعت یکبار قیمت به روز شده ارزهای دیجیتال مطرح بازار را به همراه ارزهای ترند مشاهده کنید.

قیمت روز ارز دیجیتال

بازار ارز دیجیتال یکی از بازارهای پرنوسان و پرریسک مالی است و به همین دلیل قیمت روز ارز دیجیتال در آن مدام تغییر می‌کند. اصلی‌ترین دلیل تغییر قیمت روز ارز دیجیتال را می‌توان به تغییر در عرضه و تقاضا نسبت داد با این حال خود عرضه و تقاضا تحت تاثیر عوامل مختلفی مانند شرایط اقتصاد کلان و شرایط سیاسی دنیا است.

اگرچه قیمت روز ارز دیجیتال به طور مداوم تغییر می‌کند اما بسته به نمودار مورد استفاده تنها از چند قیمت برای نشان دادن قیمت روز ارز دیجیتال استفاده می‌شود. به عنوان مثال قیمت لحظه ای ارز دیجیتال در هر لحظه به عنوان اخرین قیمت ارز دیجیتال را می‌توان به عنوان قیمت روز ارز دیجیتال معرفی کرد. در نمودار خطی قیمت پایانی یک روز به عنوان قیمت روز ارز دیجیتال معرفی می‌شود و در نمودار کندل استیک برای هر کندل روزانه چهار قیمت شروع، پایان، بیشترین و کمترین قیمت رو زارز دیجیتال مشخص می‌شود.

برای مشاهده قیمت روز ارز دیجیتال در ایران می‌توانید از سایت و اپلیکیشن قیمت ارز دیجیتال رابکس استفاده کنید. از آنجایی که قیمت روز ارز دیجیتال در پلتفرم‌های معاملاتی مختلف اندکی با یکدیگر متفاوت است برای مشاهده قیمت ارز دیجیتال امروز می‌توانید از سایت‌هایی مانند تریدینگ ویو و کوپین مارکت کپ نیز استفاده کنید. توجه داشته باشید که قیمت ارز دیجیتال امروز به تومان تنها در صرافی‌های داخلی مثل رابکس مشخص می‌شود.

قیمت روزانه ارز دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال رابکس قیمت روزانه ارز دیجیتال را براساس معاملات انجام شده کاربران در پنل معامله حرفه‌ای و پنل معامله سریع محاسبه و به کاربران نمایش می‌دهد. در پنل معامله حرفه‌ای قیمت روزانه ارز دیجیتال کاملا توسط کاربران فعال در بازار و بازارسازهای رابکس مشخص می‌شود اما قیمت روزانه ارز دیجیتال در معامله سریع با استفاده از قیمت روزانه ارز دیجیتال در صرافی‌های بین‌المللی مشخص می‌شود. برای مشاهده قیمت روزانه ارز دیجیتال به صورت تومانی و دلاری می‌توانید به سایت یا برنامه ارز دیجیتال رابکس مراجعه کنید.

قیمت لحظه ای ارز دیجیتالی

قیمت انواع ارز دیجیتال

قیمت انواع ارز دیجیتال براساس عرضه و تقاضا در بازارهای معاملاتی تعیین می‌شود. سوال مهمی که اینجا وجود دارد این است که مثلا چرا قیمت خرید بیت کوین 30 هزار دلار است اما قیمت رمز ارزی مانند دوج کوین در حد چند سنت است؟ پاسخ به این سوال در گرو ارزشگذاری قیمت انواع ارز دیجیتال و توجه به متغیرهای توکنومیکس هر رمز ارز است.

به عنوان مثال بیت کوین اولین رمز ارز شناخته شده بازار است که ایده غیرمتمرکز کردن پول و سیستم مالی را به عنوان یک کاربرد بسیار مهم و حیاتی تعریف کرده است. همین مساله باعث شده است که بیت کوین بیشترین ارزش را میان همه رمز ارزهای بازار به خود اختصاص دهد. توجه داشته باشید که مفهوم ارزش بازار از ضرب تعداد کوین‌های یک پروژه در قیمت ارز دیجیتالی محاسبه می‌شود و معیار بهتری برای تشخیص تفاوت‌های ارزش گذاری پروژه‌ها است.

در طرف مقابل دوج کوین وجود دارد که به عنوان یک میم کوین فعالیت می‌کند و تکنولوژی آن تفاوت چندانی با بیت کوین ندارد و مساله خاصی راهم حل نمی‌کند. با این حال به دلیل توجه عمومی و حمایت عموم مردم این رمز ارز ارزش بازار بالایی داشته و جزو 10 رمز ارز برتر بازار است. قیمت خرید دوج کوین اگرچه بسیار پایینتر از بیت کوین است اما تعداد بالای رمز ارزهای این پروژه باعث شده است که دوج کوین ارزش بازار بیشتری داشته باشد.

تبدیل قیمت ارز دیجیتال

برای تبدیل قیمت ارز دیجیتال از جفت تتر به تومان یا دلار می‌توان از ضرایب تبدیل استفاده کرد. در صرافی ارز دیجیتال رابکس قیمت ارز دیجیتال به صورت مستقیم هم به تومان و هم به دلار برای کاربران نمایش داده می‌شود و نیازی به تبدیل قیمت ارز دیجیتال نیست. با این حال به دلیل اینکه اکثر مواقع قیمت ارز دیجیتال در بازارهای بین‌المللی براساس تتر محاسبه می‌شود ممکن است نیاز به تبدیل قیمت ارز دیجیتال داشته باشید.

فرض کنید قیمت خرید اتریوم در برابر تتر در حال حاضر 2000 واحد، قیمت هر تتر به دلار 1.005 و قیمت هر دلار برابر 50 هزار تومان است. در این حالت برای تبدیل قیمت ارز دیجیتال اتریوم به تومان کافی است این سه قیمت در هم ضرب شوند. با انجام این کار قیمت هر واحد سولانا به تومان برابر 100500000 تومان است.

قیمت بازار ارز دیجیتال

به طور کلی اصطلاح قیمت بازار ارز دیجیتال اصطلاح درستی برای اشاره به ارزش بازار رمز ارزها نیست. در واقع به جای قیمت بازار ارز دیجیتال باید از اصطلاح ارزش بازار ارز دیجیتال استفاده کرد. ارزش بازار ارز دیجیتال نشان دهنده مجموع ارزش بازار ارزهای معتبر موجود در این بازار است. ارزش بازار هر رمز ارز نیز از ضرب تعداد توکن‌های در گردش هر رمزارز در قیمت لحظه ای ارز دیجیتال به دست می‌آید.

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال نشان دهنده آخرین برهمکنش خرس‌ها و گاوهای بازار است. در واقع قیمت لحظه ای ارز دیجیتال نشان می‌دهد که در یک لحظه خاص فروشنده‌ها و خریدارها در چه قیمتی حاضر به معامله ارز دیجیتال خود هستند. در صرافی ارز دیجیتال رابکس می‌توانید قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال مختلف را هم در معاملات همتا به همتا و هم در معاملات آنی مشاهده کنید.

قیمت انی ارز دیجیتال

منظور از قیمت انی ارز دیجیتال اخرین قیمت ارز دیجیتال است که براساس عرضه و تقاضای موجود در بازار شکل می‌گیرد. توجه داشته باشید که قیمت انی ارز دیجیتال اگرچه یک عدد مشخص است اما براساس حجم معامله شما می‌تواند تغییر کند.

به عنوان مثال ممکن است کاربری قیمت فروش تتر را 1.0 دلار تعیین کرده باشد اما کل حجم فروش این کاربر 1000 تتر باشد و کاربر بعدی که به دنیال فروش 10 هزار تتر است قیمت انی ارز دیجیتال خود را 1.002 دلار تعیین کرده باشد. در چنین شرایطی شما تنها قادر به خرید هزار تتر با قیمت 1.0 دلار هستید و به محض کامل شدن این حجم از معامله قیمت انی ارز دیجیتال به 1.002 دلار تغییر خواهد کرد.

لیست قیمت لحظه ای ارز دیجیتال

در صفحه Price صرافی ارز دیجیتال رابکس می‌توانید لیست قیمت لحظه ای بیش از 1000 ارز دیجیتال معتبر بازار را در معاملات حرفه‌ای و معاملات سریع مشاهده کنید. برای دسترسی به لیست قیمت لحظه ای ارز دیجیتال در سطح جهانی می‌توانید از سایت‌های تحلیل تکنیکال ممثل تریدینگ ویو یا سایت‌های اطلاعات عمومی ارز دیجیتال مثل کوین مارکت کپ استفاده کنید. توجه داشته باشید که لیست قیمت لحظه ای ارز دیجیتال به تومان در این سایت‌ها پشتیبانی نمی‌شود و صرافی رابکس به دلیل پشتیبانی از تعداد زیادی رمز ارز بهترین گزینه برای مشاهده لیست قیمت لحظه ای ارز دیجیتال است.

قیمت ثانیه ای ارز دیجیتال

قیمت ارز دیجیتالی بر اساس تغییرات عرضه و تقاضا شکل گرفته و به روز می‌شود. هر چقدر عمق یک بازار بیشتر باشد این تغییرات با جزئیات بیشتری اتفاق می‌افتد و کاربران می‌توانند قیمت ثانیه ای ارز دیجیتال را نیز با دقت بالا مشاهده کنند. قیمت ثانیه ای ارز دیجیتال بیشتر برای کاربرانی که به دنبال نوسان‌گیری هستند کاربرد دارد.

وبسایت تحلیل تکنیکال تریدینگ ویو اگرچه از قیمت ثانیه ای ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند اما این قابلیت را تنها در اختیار کاربران vip خود قرار داده است. بنابراین اگر به دنبال مشاهده نمودار قیمت ثانیه ای ارز دیجیتال و تحلیل بر روی آن هستید باید اکانت پرمیوم تریدینگ ویو را خریداری کنید. خرید اکانت پرمیوم تریدینگ ویو با ارز دیجیتال نیز امکان‌پذیر است.

قیمت روز ارز دیجیتالی

قیمت لحظه ای ارز دیجیتالی

بسیاری از کاربران از واژه ارز دیجیتالی به جای ارز دیجیتال استفاده می‌کنند و به همین دلیل برای مشاهده قیمت نیز عبارت قیمت لحظه ای ارز دیجیتالی را جستجو می‌کنند. در ساختار زبانی فارسی ارز دیجیتالی از جهت تخصیص صفت دیجیتال بودن به ارز درست است اما از آنجایی که ارز دیجیتال یک مفهوم مستقل از ترکیب ارز و صفت دیجیتالی است شایسته است که برای جستجو از قیمت لحظه ای ارز دیجیتالی استفاده شود.

برای مشاهده قیمت لحظه ای ارز دیجیتالی می‌توانید به صفحه قیمت هر ارز دیجیتال که در این صفحه قرار دارد مراجعه کنید. در صفحه قیمت لحظه ای ارز دیجیتالی هر رمز ارز می‌توانید تغییرات قیمت آن در تایم فریم‌های مختلف را به همراه قمت لحظه ای ارز دیجیتالی به صورت تومانی و دلاری و در پلتفرم معامله حرفه‌ای و معامله سریع مشاهده کنید.

لیست قیمت ارز دیجیتالی

در صرافی ارز دیجیتال رابکس امکان مشاهده لیست قیمت ارز دیجیتالی برای بیش از هزار رمز ارز هم به صورت دلاری و هم به صورت تومانی موجود است و شما می‌توانید براساس قیمت ارز دیجیتالی به فروش یا خرید سریع رمز ارز مورد نظر خود بپردازید. نکته مهمی که در ارتباط با لیست قیمت ارز دیجیتالی باید در نظر داشته باشید این است که تمامی صرافی‌ها لیست قیمت ارز دیجیتالی را برای رمزارزهایی که پوشش می‌دهند ارائه می‌کنند و از آنجایی که رابکس از جمله صرافی‌های ایرانی با بیشترین تعداد رمز ارز است لیست قیمت ارز دیجیتالی آن جزو کاملترین لیست‌های موجود است.

قیمت روز ارز دیجیتالی

معمولا آخرین قیمت لحظه ای ارز دیجیتالی در تایم فریم روزانه به عنوان قیمت روز ارز دیجیتالی معرفی می‌شود اما در روش‌های مختلف نمایش قیمت، تعداد قیمت‌های معرفی شده به عنوان قیمت روز ارز دیجیتالی متفاوت است. مثلا در کندل استیک از چهار قمیت برای نمایش قیمت روز ارز دیجیتالی استفاده می‌شود. برای مشاهده قیمت روز ارز دیجیتالی کافی است تایم فریم نمودار خود را به روزانه تغییر دهید. در این حالت هر کندل اطلاعان قیمت روز ارز دیجیتالی را برای یک روز نشان می‌دهد.

قیمت آنلاین ارز دیجیتالی

با مراجعبه صفحه قیمت ارز دیجیتالی رابکس می‌توانید قیمت آنلاین ارز دیجیتالی رابکس را مشاهده کنید و براساس تحلی خودتان به خرید و فروش رمز ارز خود بپردازید. قیمت آنلاین ارز دیجیتالی برای بیش از هزار رمز ارز و در 24 ساعت شبانه روز در رابکس به روز می‌شود و شما می‌توانید قیمت آنلاین ارز دیجیتالی را به صورت دلاری و تومانی در صفحه قیمت مشاهده کنید.

نرخ ارز دیجیتال

منظور از نرخ ارز دیجیتال در اصطلاحات مالی همان قیمت ارز دیجیتال است که براساس تقابل خریداران و فروشنده‌های بازار شکل می‌گیرد. نرخ ارز دیجیتال معمولا در صرافی‌های مختلف بسیار نزدیک به هم است اما به دلیل فعالیت کاربران مختلف در این صرافی‌ها ممکن است اختلافات اندکی بین آن‌ها وجود داشته باشد.

در معامله حرفه‌ای که در آن کاربران با یکدیگر معاملات خود را انجام میدهند نرخ ارز دیجیتال براساس اردرهای کاربران تعیین می‌شود اما در معامله سریع نرخ ارز دیجیتال توسط صرافی و براساس نرخ ارز دیجیتال جهانی تعیین می‌شود و دقیق هم نیست زیرا از زمان اراپه سفارش تا پر کردن آن و با توجه به حجم معامله ممکن است قیمت تغییرات اندکی را تجربه کند.

نرخ ارز دیجیتال دیگری که در بازار رمز ارزها وجود دارد نرخ مربوط به صرافی‌های غیرمتمرکز است. این صرافی‌ها معمولا با تکیه بر حجم نقدینیگی موجود در استخرهای خود و براساس الگوریتم‌های ریاضی خاص نرخ ارز دیجیتال را تعیین می‌کنند و به حجم‌های بالای معامله شدیدا حساس هستند. در این صرافی‌ها از مفهوم Slippege برای تعیین میزان انحراف قابل قبول نرخ ارز دیجیتال از قیمت فعلی استفاده می‌شود.

نرخ لحظه ای ارز دیجیتال

در مورد ترخ لحظه ای ارز دیجیتال می‌توان گفت که نرخ لحظه ای ارز دیجیتال برای خرید و فروش ارز دیجیتال ممکن است با هم تفاوت‌های داشته باشد. در واقع این تفاوت در نرخ لحظه ای ارز دیجیتال به عنوان سود صرافی از معامله شما تعریف می‌شود و هرچه این اختلاف کمتر باشد نشان از بهتر بودن نرخ لحظه ای ارز دیجیتال در صرافی مورد نظر است.

در صرافی‌های معاملات سریع این تفاوت قیمت برای همه رمزارزها وجود دارد اما در معاملات حرفه‌ای چون معامله توسط طرفین انجام می‌شود به جای تفاوت در قیمت کارمزد معامله به صرافی پرداخت می‌شود و معمولا نرخ لحظه ای ارز دیجیتال برای خرید و فروش یکسان است.

نرخ آنلاین ارز دیجیتال

برای مشاهده نرخ آنلاین ارز دیجیتال به صورت معامله حرفه‌ای میتوانید به پنل معاملات حرفه‌ای رابکس مراجعه کنید و در کنار آن می‌توانید نرخ آنلاین ارز دیجیتال برای خرید و فروش سریع را در پنل تبدیل ارزهای دیجیتال رابکس مشاهده نمایید. برای مشاده نمودار نرخ آنلاین ارز دیجیتال روی نمودار قیمت ارز دیجیتال کلیک کنید تا علاوه بر مشاهده نرخ آنلاین ارز دیجیتال به صورت دلاری و تومانی به نمودار نرخ آنلاین ارز دیجیتال برای تحلیل نیز دسترسی داشته باشید.

نرخ ارز دیجیتال امروز

صرافی ارز دیجیتال رابکس از بیش از 1000 رمز ارز پشتیبانی می‌کند و کاربران می‌توانند نرخ ارز دیجیتال امروز را هم به صورت دلاری و هم تومانی در صفحه قیمت این صرافی مشاهده کنند. نرخ ارز دیجیتال امروز براساس معاملات انجام شده توسط کاربران تعیین می‌شود و اصولا صرافی‌ها یا اشخاص و نهادهای دیگر نقشی در تعیین نرخ ارز دیجیتال امروز ندارند. هر چند خبرهای سیاسی و اقتصادی تاثیر خود را به طور مستقیم در نرخ ارز دیجیتال امروز می‌گذارند.

قیمت ارز دیجیتال به تومان و دلار

قیمت رمز ارز

رمز ارز در واقع به دسته‌ای از ارزهای دیجیتال گفته می‌شود که با استفاده از تکنیک‌های رمزنگاری ایجاد شده‌اند. بیت کوین اولین رمز ارز بازار است که به عنوان یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز و سیستم مالی غیرمتمرکز ایجاد شد. منظور از قیمت رمز ارز در واقع همان قیمت ارز دیجیتال است. شما در صفحه قیمت رمز ارز رابکس می‌تواند قیمت بیش از هزار رمز ارز را به صورت تومانی و دلاری مشاهده کنید.

قیمت رمز ارز دیجیتال

قیمت رمز ارز دیجیتال به صورت کامل در بازار تعیین می‌شود و نشان‌دهنده تعادل ایجاد شده بین خریداران و فروشندگان بازار است. قیمت رمز ارز دیجیتال لزوما نشان‌دهنده ارزش ذاتی یک رمز ارز نیست زیرا ممکن است اخبار و حواشی و جو روانی ایجاد شده قیمت رمز ارز دیجیتال را به شدت تغییر دهد در حالی که از نظر ارزش ذاتی منطقی برای تغییر قیمت رمز ارز دیجیتال وجود ندارد.

قیمت رمز ارز امروز

تشخیص قیمت رمز ارز امروز کار ساده‌ای نیست با این حال فعالان بازارهای مالی براساس الگوهای قیمتی در تحلیل تکنیکال یا براساس اتفاقات روز می‌توانند تا حدودث قیمت رمز ارز امروز را پیش‌بینی کنند. تریدرهای روزانه کل فعالیت خود را در یک روز آغاز و در همان روز به اتمام می‌رسانند و به همین دلیل تشخیص قیمت رمز ارز امروز و جهت حرکت قیمت برای آن‌ها حیاتی است. برای مشاهده قیمت رمز ارز امروز کافی است به صفحه قیمت رابکس مراجعه کنید تا همه اطلاعات مربوط به قیمت رمز ارز امروز را مشاهده نمایید.

قیمت انلاین رمز ارز

در حال حاضر فعالیت مالی در بازار ارز دیجیتال به صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود و معامله حضوری ارز دیجیتال معنایی ندارد. قیمت آنلاین رمز ارز در واقع تنها قیمت تعیین شده برای رمزارزها است که از طریق معاملات کاربران در پلتفرم‌های مختلف تعیین می‌شود. صرافی رابکس یکی از صرافی‌های معتبر ایرانی است که قیمت انلاین رمز ارز را به صورت 24 ساعته و به روز در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا از آن برای تحلیل شرایط و تصمیم‌گیری در مورد خرید یا فروش ارز کریپتو استفاده کنند.

قیمت لحظه ای رمز ارز

نمودارهای ارائه شده در صرافی ارز دیجیتال رابکس قیمت لحظه ای رمز ارز را به صورت به‌روز شده برای شما نمایش می‌دهد و با استفاده از ابزارهای تریدینک ویو امکان تحلیل تکنیکال قیمت لحظه ای رمز ارز را به کاربران ارائه می‌کند. معمولا قیمت لحظه ای رمز ارز در کندل‌های تایم فریم‌های مختلف اعمال می‌شود اما اگر به دنبال قیمت لحظه ای رمز ارز به صورت کندل در تایم‌های ثانیه‌ای هستید نیاز است که از ابزارهای پرمیوم مانند اکانت پرمیوم تریدینگ ویو استفاده کنید.

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال

لیست قیمت رمز ارز

صرافی رابکس امکان مشاهده لیست قیمت رمز ارز را به صورت تومانی و دلاری برای بیش از 1000 رمز ارز مطرح بازار در اختیار کاربران خود قرار داده است. علاوه بر این در صفحه لیست قیمت رمز ارز رابکس شما می‌توانید بر روی هر رمز ارز کلیک کنید و علاوه بر مشاهده اطلاعات مختلف در مورد قیمت رمز ارز به نمودار تحلیل تکنیکال و ابزارهای آن دسترسی داشته باشید.

قیمت کریپتو

کریپتو خلاصه شده واژه کریپتوکارنسی است که از ترکیب دو کلمه کریپتوگرافی به معنی رمزنگاری و کارنسی به معنی ارز تشکیل شده است. در فارسی قیمت کریپتو معادل قیمت رمز ارز است و به نرخ مبادله رمز ارزها در بازارهای مالی اشاره می‌کند. برای شماهده لیست کامل قیمت کریپتو می‌توانید از صرافی رابکس استفاده کنید.

rabex
رابکس (شرکت دانش بنیان تجارت بین‌الملل رابین)پلتفرم جامع خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است که می‌توانید در آن با امنیتی بالا و با بهترین قیمت به معامله بپردازید. حفظ دارایی‌های مشتریان اولویت رابکس است.


qrcode

برای دریافت اپلیکیشن، اسکن کنید

برای دریافت اپلیکیشن، از طریق لینک زیر اقدام کنید

danesh
fintech
danesh
fintech

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رابکس(شرکت دانش‌بنیان تجارت بین‌الملل رابین) است.