logo

خرید ارز دیجیتال

راهنما

درباره رابکس

خرید بیت کوین کش Bitcoin Cash ، فروش بیت کوین کش BCH ، خرید و فروش بیت کوین کش

Bitcoin Cash (BCH)

خرید بیت کوین کش Bitcoin Cash و فروش بیت کوین کش BCH در صرافی ارز دیجیتال رابکس

قیمت معامله حرفه‌ای:

18,639,990

تومان
0.94%

Bitcoin Cash

BCH
Bitcoin Cash( BCH)18,639,990
0.94%

چگونه از رابکس بیت کوین کش بخرم؟

به راحتی و با انجام مراحل زیر می‌توانید بیت کوین کش بخرید.

مرحله اول

۱. ثبت‌ نام در رابکس

در اولین قدم می‌ بایست در سایت رابکس ثبت‌نام کرده و موبایل و ایمیل خود را تایید بفرمایید

مرحله دوم

۲. تایید احراز هویت

تنها با ارسال یک کارت شناسایی احراز هویت کنید.

مرحله سوم

۳. شروع معامله حرفه‌ای

به معامله بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال بپردازید.

بیت کوین کش در یک نگاه:

Bitcoin Cash

(BCH)

کیف پول‌ها:
Trust Wallet
Coinomi
شبکه‌های اجتماعی:
قراردادهای هوشمند:
0xef3ceb...5caca375
0x8fF795...76444aDf

خرید بیت کوین کش

بیت کوین کش یکی از اولین ارزهای دیجیتالی است که در راستای بهبود شبکه بیت کوین ایجاد شده است. بیت کوین کش یکی از مطمئن‌ترین ارزهای دیجیتال است و شما می‌توانید با خرید بیت کوین کش، ان را برای کسب سود نگهداری کنید یا از آن برای معاملات خود استفاده کنید. صرافی ارز دیجیتال رابکس به شما این اجازه را می‌دهد تا با قیمت مناسب و کارمزد کم، اقدام به خرید بیت کوین کش و خرید ارز دیجیتال بیش از 1000 پروژه بلاک چینی بپردازید. شما می‌توانید به راحتی از روش‌های مختلف اقدام به خرید بیت کوین کش کنید. روش اول برای خرید بیت کوین کش این است که یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی را انتخاب کرده و با شارژ کردن حساب خود، ارز دیجیتال بیت کوین کش را خریداری کنید. در این روش خرید بیت کوین کش، نرخ این ارز دیجیتال در بازار جهانی مشخص شده و در صرافی‌ها با همین قیمت، خرید و فروش می‌شود.  روش دیگری نیز برای خرید بیت کوین کش وجود دارد. اگر شما یک معامله‌گر حرفه‌ای هستید، می‌توانید در بازارهای معاملاتی حرفه‌ای، فروشنده‌های بیت کوین کش را جستجو کرده و مقدار خرید بیت کوین کش را مشخص کنید. اگر بتوانید بر سر قیمت و مقدار ارز به توافق برسید، می‌توانید فرایند بیت کوین کش را به پایان برسانید. این روش معمولا زمان بیشتری می‌برد، اما کاربر در تمام مدت در کنترل فرایند معامله است. خرید بیت کوین کش با تومان

بیت کوین کش خرید

با توجه به اینکه ارز دیجیتال بیت کوین کش از سال ۲۰۱۷ تاکنون به صورت مستمر فعالیت داشته است، بیت کوین کش خرید سودآوری است و نگرانی امنیتی درباره آن وجود ندارد. این ارز دیجیتال در میان اولین راه حل‌‌های مقیاس پذیری بیت کوین است. بیت کوین کش خرید آسانی دارد، می‌توانید از صرافی ارز دیجیتال رابکس آن را خریداری کرده و در نهایت آن را در کیف پول ارز دیجیتال خود نگهداری کنید.  اندازه بلاک‌‌های بیت کوین کش نسبت به بیت کوین از حداکثر یک مگابایت افزایش پیدا کرده است که نتیجه آن سرعت و کارمزد کمتر برای نقل و انتقال ارز دیجیتال بیت کوین کش است. با وجود صدها رمز ارز جدید، بیت کوین کش خرید روزانه بسیار زیادی دارد و همچنان جزو مهمترین ارزهای دیجیتال در بازار جهانی است.

خرید ارز دیجیتال بیت کوین کش

ارز دیجیتال بیت کوین کش یکی از ارزهای دیجیتالی است که سالهاست قیمت و اهمیت خود را ثابت کرده است. این ارز دیجیتال هارد فورکی از بیت کوین است و عرضه‌ی بسیار محدودی دارد. با اینکه بازار ارزهای دیجیتال به شدت بی‌ثبات است و معامله با خطر از دست دادن سود همراه است، خرید ارز دیجیتال بیت کوین کش گزینه‌ی مناسبی به نظر می‌رسد. ارز دیجیتال بیت کوین کش در سال‌های حضور خود در بازار ارزهای دیجیتال، به صورت مستمر رشد داشته است و در طول حضور خود نیز برنامه ریزی طولانی مدتی برای رشد خود داشته است. علاوه بر این که سرمایه‌گذاری بلند مدت و تبدیل بیت کوین کش می‌تواند سود فراوانی برای شما داشته باشد، شما به عنوان یک معامله‌گر، ارز دیجیتال بیت کوین کش را معامله کنید. اگر شما در زمینه‌ی معامله‌ی ارز دیجیتال حرفه‌ای هستید، می‌توانید با خرید ارز دیجیتال بیت کوین کش، آن را معامله کنید و با خرید و فروش این ارز دیجیتال در کوتاه مدت، سود بسیار خوبی کسب کنید.  در حال حاضر روزانه حدود یک میلیون دلار از تبدیل بیت کوین کش انجام می‌شوند و سود فراوانی به معامله‌گران و هولدرهای خود می‌دهد. به همین دلیل است که خرید ارز دیجیتال بیت کوین کش، می‌تواند یک گزینه بسیار مناسبی برای کاربران باشد. شما می‌توانید به راحتی این ارز دیجیتال را به راحتی خریداری کرده و معامله کنید.

خرید ارز بیت کوین کش

ارزهای دیجیتال در واقع پول دیجیتالی هستند و به کاربران اجازه می‌دهند بدون اتصال به سیستم مالی جهانی تراکنش‌های مالی انجام دهند. به همین دلیل است که کریپتوکارنسی‌ها به عنوان ارز شناخته می‌شوند. برای مثال شما می‌توانید با خرید ارز بیت کوین کش در فضای‌های مختلف فعالیت کرده یا خدمات خریداری کنید. برای خرید ارز بیت کوین کش، شما می‌توانید وارد یک صرافی ارز دیجیتال شوید و آن را بخرید.

خرید رمز ارز بیت کوین کش

خرید رمز ارز بیت کوین کش می‌تواند یک گزینه‌ی مناسب برای سرمایه‌گذاری در فضای ارزهای دیجیتال است و کاربران می‌توانند به راحتی آن را خریداری کنند. شما می‌توانید برای خرید رمز ارز بیت کوین کش، وارد وبسایت صرافی ارز دیجیتال رابکس شوید، حساب کاربری ایجاد کرده و با احراز هویت خود، آن را خریداری کنید. فرایند خرید رمز ارز بیت کوین کش برای شما بسیار ساده خواهد بود. در نظر داشته باشید که خرید بیت کوین کش باید در زمانی انجام شود که بازار قیمت پایینی دارد تا در این حالت شما بیشترین سود ممکن را از خرید بیت کوین کش و سرمایه‌گذاری روی آن کسب کنید. در حال حاضر مارکت کپ تبدیل بیت کوین کش بیش از دویست میلیون دلار است و همین مسئله اطمینان حاصل می‌کند بازار قیمت خرید بیت کوین کش سقوط نخواهد کرد.

خرید توکن بیت کوین کش

توکن به معنای نوعی دارایی دیجیتالی است که یک ارز دیجیتال یا رمز ارز قابل مبادله اشاره دارد. همه ارزهای دیجیتال نوعی توکن هستند. نکته قابل توجه درباره خرید توکن بیت کوین کش این است که توکن‌ها نسخه فیزیکی ندارند و شما باید آن را در کیف پول ارز دیجیتال خود ذخیره کنید. خرید توکن بیت کوین کش می‌تواند به شما کمک کند پورتفولیوی خود را گسترده کرده و آن را به فروش برسانید. نحوه خرید بیت کوین کش

خرید بیت کوین کش بدون احراز هویت

در ابتدای ظهور ارزهای دیجیتال، کاربران می‌توانستند به صورت گمنام و بدون احراز هویت آن‌ها را خرید و فروش کنند؛ اما با توجه به خطر کلاهبرداری و جرائم مختلف مالی، در حال حاضر هیچ یک از صرافی‌های ارز دیجیتال در سراسر جهان مانند Binance بدون احراز هویت خدمات مالی ارائه نمی‌کنند. صرافی‌های ایرانی نیز همگام با جهان از این قانون پیروی می‌کنند تا جلوی پولشویی و جرائم مالی را بگیرند. به همین دلیل شما نمی‌توانید اقدام به خرید بیت کوین کش بدون احراز هویت داشته باشید. صرافی ارز دیجیتال رابکس به منظور تسهیل فرایند خرید بیت کوین کش به شما اجازه می‌دهد وارد یک فرایند آسان و سریع احراز هویت شده و در مدت زمان بسیار کوتاهی احراز هویت خود را انجام دهید. شما نمی‌توانید اقدام به خرید بیت کوین کش بدون احراز هویت داشته باشید، در عوض می‌توانید با سرعت بسیار بالایی احراز هویت خود را انجام داده و تبدیل بیت کوین کش را به پایان برسانید.

آموزش خرید بیت کوین کش

اگر شما قصد خرید بیت کوین کش را دارید، صرافی ارز دیجیتال رابکس برای شما بهترین گزینه است. برای انجام این کار کافی است وارد سایت صرافی رابکس شوید و با شماره موبایل یا ایمیل خود یک حساب در این صرافی باز کنید. افتتاح حساب در رابکس اولین مرحله‌ی آموزش خرید بیت کوین کش است. فرایند افتتاح حساب شما در کمتر از یک دقیقه انجام خواهد شد.

نحوه خرید بیت کوین کش

خرید بیت کوین کش می‌تواند برای کاربران تازه‌کار فضای ارزهای دیجیتال فرایند دشوار یا پیچیده‌ای باشد. به همین دلیل در ادامه نحوه خرید بیت کوین کش را به اختصار توضیح خواهیم داد. برای آغاز خرید، ابتدا باید احراز هویت خود را انجام دهید. برای احراز هویت وارد پنل کاربری صرافی ارز دیجیتال رابکس شوید و احراز هویت خود را آغاز کنید. پس از این که احراز هویت خود را انجام دهید، باید برای خرید بیت کوین کش، حساب کاربری رابکس خود را شارژ کنید. حالا می‌توانید وارد صفحه ارز دیجیتال بیت کوین کش شوید و با وارد کردن مقدار ارز مورد نظرتان، آن را خریداری کنید.

چگونگی خرید  بیت کوین کش

برای درک چگونگی خرید بیت کوین کش بیایید بررسی کنیم فرایند خرید بیت کوین کش چگونه انجام می‌شود. زمانی که شما درخواست خرید بیت کوین کش را در صرافی رابکس ثبت می‌کنید، صرافی در میان فروشندگان فعال در صرافی بررسی می‌کند و فروشنده‌ای که با قیمت مورد ظر شما قصد فروش دارد، انتخاب می‌کند. پس از این، صرافی اجازه می‌دهد تراکنش انجام شود، با این کار، صرافی کارمزد خود را برای انجام تبدیل بیت کوین کش از مبلغ خرید کم کرده و فرایند خرید بیت کوین کش را به پایان برساند.

چطور بیت کوین کش بخریم؟

خرید بیت کوین کش می‌تواند برای یک کاربر تازه‌کار دشوار باشد. شما در فرایند خرید بیت کوین کش انتخاب‌های زیادی دارید، برای مثال شما می‌توانید با قیمت صرافی اقدام به خرید بیت کوین کش کنید؛ شما همچنین می‌توانید قیمت مورد نظر خود را وارد کنید و منتظر بمانید تا یکی از فروشندگان قیمت شما را تایید کند. در هر یک از این حالت‌ها مزایا و معایبی وجود دارند که شما باید هنگام خرید بیت کوین کش آن‌ها را در نظر بگیرید. مزایای اصلی خرید با قیمت صرافی این است که خرید به سرعت انجام شده و زمان شما تلف نمی‌شود. از طرفی خرید با قیمت صرافی، زمان خرید را افزایش داده و احتمال نوسان قیمت را افزایش می‌دهد. این موضوعات ممکن است شما را به این نقطه برساند که چطور بیت کوین کش بخریم؛ به صورت کلی باید وضعیت بازار را بررسی کنید و با بهترین قیمت ممکن، قیمت صرافی یا قیمت خودتان، اقدام به خرید بیت کوین کش کنید.

از کجا بیت کوین کش بخریم؟

در حال حاضر اکثر صرافی‌های خارجی به دلیل تحریم، به کاربران ایرانی خدمات ارائه نمی‌دهند. به همین دلیل شما باید از یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بیت کوین کش بخرید. صرافی ارز دیجیتال رابکس یکی از بهترین و معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که به شما اجازه می‌دهد با حداقل موجودی صد هزار تومان، اقدام به خرید بیت کوین کش کنید. برای پاسخ به پرسش از کجا بیت کوین کش بخریم، به صفحه خرید بیت کوین کش در رابکس بروید و روی گزینه خرید کلیک کنید. خرید بیت کوین کش با کمترین کارمزد

خرید بیت کوین کش با کمترین کارمزد

صرافی‌های ارز دیجیتال در ازای انجام معاملات و خدمات دیگر خود از کاربران کارمزد دریافت می‌کنند. کارمزد خرید بیت کوین کش در صرافی‌های ایرانی بین یک تا سه درصد است؛ با این حال شما می‌توانید با ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال رابکس، با کارمزد کمتر از یک درصد، خرید بیت کوین کش را به پایان برسانید. پرداخت کمترین میزان کارمزد به شما اطمینان می‌دهد که حداکثر دارایی خود را به خرید بیت کوین کش اختصاص داده‌اید. در نظر داشته باشید که علاوه بر کارمزد تبدیل بیت کوین کش، صرافی برای انتقال آن به کیف پول رابکس یا دیگر نیز کارمزد دریافت می‌کند. شما می‌توانید به راحتی ارز دیجیتال بیت کوین کش خود را در کیف پول رابکس نگهداری کنید تا از پرداخت کارمزد مضاعف جلوگیری کنید. در نهایت با خرید بیت کوین کش، نگهداری و معامله آن در صرافی ارز دیجیتال رابکس، اطمینان حاصل می‌کنید که کمترین میزان کارمزد را در تمام فرایندها پرداخت کرده اید.

خرید بیت کوین کش در ایران

با توجه به این‌که کاربران می‌توانند در ایران به راحتی ارزهای دیجیتال را خرید و فروش کنند، صرافی‌های ارز دیجیتال زیادی وجود دارند که می‌توان از طریق آن‌ها اقدام به خرید بیت کوین کش کرد. صرافی ارز دیجیتال رابکس یکی از صرافی‌های ایرانی است که به راحتی به کاربران اجازه می‌دهد در مدت زمان بسیار کوتاهی اقدام به تبدیل بیت کوین کش کنند.

خرید بیت کوین کش ارزان

قیمت ارزهای دیجیتال معمولا در صرافی‌های مختلف یکسان هستند، با این حال اختلاف قیمت بسیار کم در صرافی‌ها معمولی است. اگر قصد خرید بیت کوین کش ارزان را دارید، می‌توانید به راحتی وارد صرافی ارز دیجیتال رابکس شده و ارز بیت کوین کش را خریداری کنید. صرافی رابکس با ارائه ارزهای دیجیتال با کمترین قیمت ممکن، به کاربران اجازه می‌دهد بیشترین مقدار ارز دیجیتال بیت کوین کش را بخرید یا اقدام به تبدیل بیت کوین کش کنید.

خرید آنلاین بیت کوین کش

ارزهای دیجیتال نسخه فیزیکی ندارند و به صورت فیزیکی فروخته نمی‌شوند. علاوه بر این، هیچ صرافی فیزیکی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال وجود ندارد. به همین دلیل کاربران فقط می‌توانند به صورت آنلاین اقدام به تبدیل بیت کوین کش کنند. این نکته اهمیت بسیار زیادی برای سرمایه‌گذاران مختلف دارد. صرافی‌های ارز دیجیتال انتخاب اینترنتی شما برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستند. صرافی‌های ارز دیجیتال وبسایت‌های رسمی دارند و شما می‌توانید با بررسی دقیق آن‌ها، یکی را انتخاب کرده و در نهایت خرید خود را انجام دهید. صرافی ارز دیجیتال رابکس یکی از بهترین و سریع‌ترین صرافی‌های ایرانی است که به کاربران اجازه می‌دهد به صورت آنلاین اقدام به تبدیل بیت کوین کش کنید.

خرید بیت کوین کش با تومان

همانطور که می‌دانید ریال و تومان هر دو نشان دهنده واحد یکسانی هستند. در ایران افراد ریال و تومان را به صورت جایگزین استفاده می‌کنند. گرچه واحد رسمی ارز در ایران ریال است، افراد به صورت غیررسمی از واحد تومان استفاده می‌کنند. در صرافی‌های ارز دیجیتال شما می‌توانید قیمت ارز دیجیتال را به صورت تومانی مشاهده کنید. همانطور که گفته شد، کاربران می‌توانند در صرافی‌های ایرانی با استفاده از ریال یا تومان، ارز دیجیتال مورد نظر خود را خریداری کنند. صرافی ارز دیجیتال رابکس به کاربران اجازه می‌دهد با شارژ کردن حساب خود با تومان، تبدیل بیت کوین کش را انجام دهید. 

خرید بیت کوین کش با ریال

ارز رسمی ایران ریال است و به صورت روزمره توسط ما استفاده می‌شود، با این حال قواعد در جهان ارزهای دیجیتال متفاوت است. کاربران فضای بلاک چین‌ها  در سراسر جهان  از ارز دیجیتال تتر استفاده می‌کنند. ایران یکی از محدود کشورهایی است که از این قاعده مستثنی است. به لطف صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی، کاربران می‌توانند به صورت مستقیم حساب خود را با ریال شارژ کرده و سپس تبدیل بیت کوین کش را انجام دهید.

خرید بیت کوین کش با دلار

ارز دیجیتال تتر، در فضای بلاک چین نماینده دلار آمریکاست. هر تتر دقیقا برابر یک دلار آمریکا ارزش دارد و کاربران ایرانی می‌توانند در صرافی ارز دیجیتال رابکس، ارز دیجیتال تتر را که نماینده دلار است خریداری کرده و سپس آن را با بیت کوین کش معامله کنند. از آن‌جا که تنها روش خرید دلار از صرافی و به صورت فیزیکی است؛ کاربران نمی‌توانند از دلار برای خرید بیت کوین کش استفاده کنند. اما شما می‌توانید حساب خود را با ریال شارژ کرده، در صرافی رابکس تتر بخرید و در نهایت تبدیل بیت کوین کش به تتر را انجام دهید.

خرید BCH

تمام ارزهای دیجیتال علاوه بر نام خود، یک نشانه اختصاری نیز دارند که کمک می‌کند به راحتی شناخته شود. نشان اختصاری ارز دیجیتال بیت کوین کش مخفف نام انگلیسی آن BITCOIN CASH است. بیت کوین کش یک ارز دیجیتال با سابقه و قوی است و خرید BCH می‌تواند در کوتاه مدت و بلند مدت سرمایه‌گذاری خوبی برای کاربران جدید این ارز دیجیتال باشد. شما می‌توانید با خرید BCH از صرافی ارز دیجیتال رابکس، علاوه بر تجربه‌ی خریدی سریع و آسان، از بیت کوین کش خود در کیف پول رابکس نگهداری کنید و آن را به عنوان یک سرمایه‌گذاری پرسود در نظر بگیرید. خرید bch

بهترین روش خرید بیت کوین کش

همانطور که در ابتدا عنوان کردیم، روش‌های مختلفی برای خرید بیت کوین کش وجود دارند. این روش‌ها شامل خرید بدون واسطه و خرید از صرافی هستند. برای خرید بیت کوین کش بدون واسطه، شما باید در فضاهایی مانند توییتر یا دیسکورد یک فروشنده برای تبدیل بیت کوین کش پیدا کنید و در نهایت معامله خود را انجام دهید.  این روش مشکلات زیادی دارد؛ اولا، پیدا کردن یک کاربر که قصد فروش بیت کوین کش داشته باشد می‌تواند یک فرایند طاقت‌فرسا و طولانی باشد. علاوه بر این ممکن است قیمت آن در فاصله‌ی پیدا شدن فروشنده، نوسان پیدا کند و شما آسیب ببینید. اما با خرید بیت کوین کش از صرافی ارز دیجیتال رابکس، می‌توانید به راحتی و به سرعت تبدیل بیت کوین کش را انجام دهید. 

بهترین صرافی خرید بیت کوین کش

ایران صرافی‌های ارز دیجیتال زیادی دارد و انتخاب میان این صرافی‌ها می‌تواند فرایند دشواری باشد. ویژگی‌های مهم یک صرافی مناسب شامل امنیت بالا، نقدینگی و عمق بازار هستند. علاوه بر این محدودیت‌های خرید و فروش نیز اهمیت زیادی دارند. به لطف صرافی ارز دیجیتال رابکس، شما می‌توانید با صد هزار تومان معامله خود را آغاز کنید. رابکس امنیت حساب کاربران را تضمین می‌کند و به شما اجازه می‌دهد ورود دو مرحله‌ای داشته باشید و تبدیل بیت کوین کش را به راحتی انجام دهید.

بهترین اپلیکیشن خرید بیت کوین کش

صرافی‌های ارز دیجیتال معمولا یک اپلیکیشن دارند و شما می‌توانید از میان آن‌ها بهترین اپلیکیشن خرید بیت کوین کش را انتخاب کنید. برای انتخاب بهترین اپلیکیشن خرید بیت کوین کش باید چند موضوع را در نظر بگیرید. اول اینکه، برنامه مورد نظر شما باید رابط کاربری ساده‌ای داشته باشد تا شما بتوانید تجربه‌ی خرید آسانی داشته باشید و عملیات اشتباهی انجام ندهید. صرافی ارز دیجیتال رابکس با داشتن رابط کاربری ساده به شما اجازه می‌دهد بدون حواس‌پرتی و به سرعت تبدیل بیت کوین کش را انجام دهید. علاوه بر این، بهترین اپلیکیشن خرید بیت کوین کش باید ارزهای دیجیتال مختلف را به شما ارائه بدهد تا شما نیاز به تعویض پلتفرم نداشته باشید. شما می‌توانید در صرافی ارز دیجیتال رابکس به مهم‌ترین ارزهای دیجیتال موجود در بازار دسترسی داشته باشید تا برای انجام تبدیل بیت کوین کش خود نیازی به تعویض پلتفرم نداشته باشید.

فروش بیت کوین کش

اگر چندین ماه از سرمایه‌گذاری شما روی بیت کوین کش گذشته باشد و قصد فروش بیت کوین خود را داشته باشید، باید به دو نکته مهم توجه کنید. نکته اول این است که شما باید قیمت خرید و قیمت فروش خود را بررسی کنید و در زمان مناسب با قیمت بالاتر از قیمت خرید به فروش برسانید. صرافی ارز دیجیتال رابکس به شما اجازه می‌دهد به چارت قیمت تبدیل بیت کوین کش را بررسی کرده و با قیمت مورد نظر خود آن را خریداری کنید. نکته مهم دیگر این است که تا زمانی که قصد فروش بیت کوین کش را داشتید، ارز دیجیتال خود را در چه کیف پولی نگهداری می‌کردید. برای مثال اگر بیت کوین کش شما در کیف پول متامسک یا کیف پول مشابه آن بوده است، در اولین قدم باید آن را به کیف پول صرافی ارز دیجیتال رابکس منتقل کنید تا بتوانید به راحتی فرایند تبدیل بیت کوین کش را ادامه دهید.

فروش ارز دیجیتال بیت کوین کش

اگر از بیت کوین کش خود در کیف پول صرافی رابکس نگهداری می‌کنید، کافی است به سرعت وارد صفحه معامله شده و روی گزینه فروش بیت کوین کش کلیک کنید. اما اگر در صرافی ارز دیجیتال رابکس حساب ندارید، باید ابتدا در صرافی ارز دیجیتال رابکس ثبت نام کنید و اقدام به فروش ارز دیجیتال بیت کوین کش کنید. برای فروش ارز دیجیتال بیت کوین کش در نظر داشته باشید که زمان فروش، نقدینگی در صرافی مورد نظر شما باید زیاد باشد تا شما بتوانید به سرعت ارز دیجیتال بیت کوین کش را به فروش برسانید. در نقدینگی بالا، اختلاف میان قیمت تبدیل بیت کوین کش به حداقل می‌رسد و در نتیجه شما می‌توانید به سرعت فروش ارز دیجیتال بیت کوین کش را به انجام دهید. صرافی ارز دیجیتال رابکس با ارائه نقدینگی بسیار بالا به شما اجازه می‌دهد تبدیل بیت کوین کش را به سرعت انجام داده و دارایی خود را به سرعت نقد کنید. فروش بیت کوین کش

فروش بیت کوین کش بدون احراز هویت

معامله‌ی ارزهای دیجیتال در سراسر جهان مشروط به احراز هویت هستند؛ دلیل این موضوع خطر تخلفات مالی و پولشویی است. به صورت اولیه، تمام ارزهای دیجیتال گمنام و غیرمتمرکز بودند؛ اما با وجود تخلفات مالی مختلف، قوانین بین‌المللی به سمت شفافیت هویت کاربران رفتند. در ایران نیز کاربران باید ابتدا احراز هویت انجام دهند تا بتوانند اقدام به فروش بیت کوین کش کنند. به همین دلیل می‌توان گفت امکان فروش بیت کوین کش بدون احراز هویت وجود ندارد. گرچه شما نمی‌توانید بدون احراز هویت اقدام به معامله ارزهای دیجیتال کنید، می‌توانید از فرایندهای دشوار و زمان‌بر احراز هویت پرهیز کرده و در صرافی رابکس ثبت نام کنید. صرافی رابکس به شما اجازه می‌دهد در چند مرحله ساده بدون وقفه احراز هویت شوید. شما می‌توانید برای این کار وارد صفحه صرافی ارز دیجیتال رابکس شده و پس از ثبت نام، فرایند احراز هویت را در مدت زمان بسیار کوتاهی به پایان برسانید و فروش بیت کوین کش را انجام دهید. 

آموزش فروش بیت کوین کش

بیت کوین کش یکی از مهم‌ترین ارزهای دیجیتال در بازار گسترده کریپتوکارنسی است و روزانه هزاران بیت کوین کش خرید و فروش می‌شوند. برای آغاز آموزش فروش بیت کوین کش، ابتدا مراحل انجام این کار را بررسی کنیم: اولین مرحله ثبت نام و احراز هویت در صرافی رابکس است. مرحله دوم شامل انتقال بیت کوین کش به کیف پول رابکس؛ و در نهایت فروش بیت کوین کش است. برای فروش بیت کوین کش ابتدا باید در صرافی رابکس ثبت نام کنید. برای ثبت نام کافی است یک شماره موبایل وارد کرده و آن را تایید کنید. احراز هویت در رابکس فقط به کارت ملی نیاز دارد و در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. انجام احراز هویت تضمین می‌کند شما فرایند فروش بیت کوین کش را به پایان خواهید رساند و می‌توانید دارایی خود را در قالب ریال دریافت کنید.

نحوه فروش بیت کوین کش

فروش بیت کوین کش می‌تواند برای کاربران تازه‌کار پیچیده باشد. اگر بیت کوین کش شما داخل کیف پول دیگری است، باید ابتدا آن را به کیف پول رابکس منتقل کنید. برای انجام این کار شما باید آدرس خصوصی انتقال را در حساب صرافی ارز دیجیتال ایجاد کنید و آن را در کیف پول مبدا قرار داده و انتقال بیت کوین کش را به کیف پول رابکس انجام دهید.  در نهایت شما می‌توانید در صفحه تبدیل بیت کوین کش فروش را انتخاب کرده و با وارد کردن مقدار فروش و قیمت فروش فرایند فروش بیت کوین کش را به پایان برسانید. توجه کنید که برای درک درست نحوه فروش بیت کوین کش از راهنمای استفاده از صرافی ارز دیجیتال رابکس استفاده کنید. 

چطور بیت کوین کش بفروشیم؟

زمانی که شما  قصد فروش بیت کوین کش را داشته باشید می‌توانید وارد صرافی ارز دیجیتال رابکس شوید و یک درخواست فروش ثبت کنید. اگر قصد داشته باشید بیت کوین کش را با قیمت بازار بفروشید، درخواست فروش شما به سرعت تایید خواهد شد؛ این در حالی است که اگر بخواهید قیمتی بالاتر از قیمت بازار مشخص کنید، ممکن است چند دقیقه طول بکشد تا درخواست فروش شما تایید شود. اگر زمان فروش بیت کوین کش بازار صعودی است و شما می‌توانید با قیمت بالایی فروش خود را انجام دهید، بهتر است با قیمت دقیقی مشخص کنید تا بتوانید حداکثر سود را از فروش خود داشته باشید؛ اما اگر بازار نزولی باشد، ممکن است بیت کوین کش با قیمت مورد نظر شما به فروش نرسد و شما از انجام نشدن تبدیل بیت کوین کش متضرر شوید.

فروش BCH

ارزهای دیجیتال معمولا یک عنوان اختصاری دارند که در چارت‌های قیمتی و صفحات صرافی ارز دیجیتال مورد استفاده قرار می‌گیرند. ارز دیجیتال بیت کوین کش نیز به اختصار BCH  نوشته می‌شود. برای فروش BCH ابتدا قیمت آن را در چارت قیمت تبدیل بیت کوین کش صرافی ارز دیجیتال رابکس بررسی کنید. فروش BCH می‌تواند یه شما کمک کند سود زیادی در ازای فروش خود دریافت کنید. به همین دلیل است که شما باید چارت قیمت BCH را بررسی کنید و بهترین زمان را برای فروش BCH انتخاب کنید. خرید و فروش بیت کوین کش

فروش بیت کوین کش در ایران

بازار ارزهای دیجیتال در ایران نیز مانند سراسر جهان فعال است و کاربران بسیار زیادی دارد. شما می‌توانید به راحتی اقدام به فروش بیت کوین کش در ایران کنید. در ایران تعداد زیادی صرافی ارز دیجیتال وجود دارند که بصورت قانونی و به راحتی اجازه فروش بیت کوین کش را به شما می‌دهند. شما می‌توانید به راحتی وارد صرافی ارز دیجیتال رابکس شوید، ارز مورد نظر خود را انتخاب کنید و اقدام به فروش بیت کوین کش کنید.

بهترین صرافی فروش بیت کوین کش

از زمانی که ارزهای دیجیتال طرفداران زیادی پیدا کردند، در سراسر جهان صرافی‌های ارز دیجیتال زیادی ایجاد شده‌اند؛ اما به دلیل تحریم‌ها، هیچ یک از صرافی‌های جهانی به کاربران ایرانی اجازه معامله نمی‌دهند. به همین دلیل است که کاربران ایرانی باید از میان صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی انتخاب کنند. برای انتخاب بهترین صرافی فروش بیت کوین کش باید چند نکته مهم را در نظر بگیرید. اول این که بهترین صرافی فروش بیت کوین کش باید عمق بازار بالایی داشته باشد تا بتوانید به سرعت فروش بیت کوین کش را انجام دهید. نکته مهم دیگر درباره بهترین صرافی فروش بیت کوین کش است که باید محدودیت‌های خرید و فروش کمی داشته باشد و امنیت کاربران را تامین کند. صرافی ارز دیجیتال رابکس یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایران است که عمق بازار و نقدینگی بالایی دارد و امنیت کاربران را به خوبی تامین می‌کند. علاوه بر این، با داشتن محدودیت صد هزار تومان، به کاربران اجازه می‌دهد با کمترین مبلغ، تبدیل بیت کوین کش را انجام دهند.

بهترین سایت فروش بیت کوین کش

ارزهای دیجیتال به صورت کلی نسخه فیزیکی ندارند و به صورت فیزیکی نیز معامله نمی‌شوند. صرافی‌های ارز دیجیتال همگی در قالب وبسایت و برنامه موبایل کار می‌کنند؛ به همین دلیل است که شما باید بهترین سایت فروش بیت کوین کش را انتخاب کنید. صرافی ارز دیجیتال رابکس وبسایت بسیار خوبی دارد که سرعت بسیار بالایی دارد، رابط کاربری ساده‌ای دارد و به شما اجازه می‌دهد به راحتی و سرعت فروش بیت کوین کش را انجام دهید.

بهترین اپلیکیشن فروش بیت کوین کش

اپلیکیشن‌های صرافی ارز دیجیتال به شما اجازه می‌دهند اطلاعات خود را در موبایل‌تان ذخیره کنید، خرید و فروش بیت کوین کش را در موبایل خود انجام دهید و به راحتی از موبایل‌تان برای تبدیل بیت کوین کش استفاده کنید. بهترین اپلیکیشن فروش بیت کوین کش، برنامه‌ای است که رابط کاربری خوبی داشته باشد، کارمزد کمی بگیرد، سرعت بالا و عملکرد خوبی داشته باشد. صرافی ارز دیجیتال رابکس یکی از بهترین اپلیکیشن فروش بیت کوین کش است که به شما اجازه می‌دهد به سادگی فروش بیت کوین کش را انجام دهید. 

فروش بیت کوین کش با کمترین کارمزد

کارمزدها، هزینه‌ی خدمات صرافی هستند و در همه صرافی‌ها دریافت می‌شوند؛ معمولا قوانین مشخصی برای دریافت کارمزد وجود دارند. با این حال صرافی‌های مختلف کارمزدهای متفاوتی برای فروش بیت کوین کش دریافت می‌کنند. صرافی رابکس یکی از محدود صرافی‌های ارز دیجیتال است که کمتر از نیم درصد معامله را به عنوان کارمزد خود دریافت می‌کند. به این ترتیب، کاربران با پرداخت مبلغ بسیار کمی به عنوان کارمزد، بیشترین سود را برای معامله خود دریافت می‌کنند.

خرید و فروش بیت کوین کش

خرید و فروش بیت کوین کش در حال حاضر برای معامله‌گران و سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال یک گزینه بیسار مناسب است زیرا بیت کوین کش حجم معاملاتی بسیار بالایی دارد و سود خوبی به سرمایه‌گذاران بلند مدت و معامله‌گران کوتاه مدت می‌دهد. با این حال تبدیل بیت کوین کش با ریسک‌های مالی همراه باشد و خطر ضرر مالی را برای کاربران تازه‌کار به همراه داشته باشد. به همین دلیل، اگر شما قصد تبدیل بیت کوین کش را داشته باشید، باید ابتدا اصول اولیه معامله در بازار ارزهای دیجیتال را یاد بگیرید. شما باید از روش‌های مختلف تحلیل بازار برای بررسی قیمت‌ها استفاده کنید. برای مثال شما می‌توانید از تحلیل فاندامنتال برای بررسی ارز دیجیتال استفاده کرده و با تحلیل تکنیکال اقدام به تبدیل بیت کوین کش کنید.

آموزش خرید و فروش بیت کوین کش

آموزش خرید و فروش بیت کوین کش می‌تواند به شما کمک کند با سرعت بیشتری تبدیل بیت کوین کش را انجام دهید. به همین دلیل است که شما می‌توانید به صفحه راهنمای کاربران در صرافی ارز دیجیتال رابکس مراجعه کنید و تمام مراحل آموزش خرید و فروش بیت کوین کش را یاد بگیرید. این صفحه به شما یاد می‌دهد چگونه در صرافی رابکس ثبت نام کنید، احراز هویت خود را انجام دهید. شما می‌توانید با بررسی این صفحه تبدیل بیت کوین کش را نیز یاد بگیرید.

بهترین سایت خرید و فروش بیت کوین کش

تبدیل بیت کوین کش می‌تواند برای بسیاری از کاربران تازه‌کار دشوار باشد؛ زیرا چندین سایت خرید و فروش بیت کوین کش مختلف وجود دارند. بهترین سایت خرید و فروش بیت کوین کش، وبسایتی است که به کاربران اجازه می‌دهد با سرعت ارز دیجیتال مورد نظر خود را معامله کنید. صرافی ارز دیجیتال رابکس به شما اجازه تبدیل بیت کوین کش را در مدت زمان کوتاه و با امنیت کامل می‌دهد. علاوه بر این شما می‌توانید با گوشی خود نیز تبدیل بیت کوین کش را انجام دهید.  خرید و فروش بیت کوین کش در ایران

تبدیل بیت کوین کش به تومان

از آن جا که در بازار ارزهای دیجیتال، ارزی معادل ریال یا تومان وجود ندارد، کاربران فضای ارزهای دیجیتال در ایران می‌توانند وارد صرافی ارز دیجیتال رابکس شده و با فروش بیت کوین کش، فرایند تبدیل بیت کوین کش را با موفقیت انجام دهید. در نظر داشته باشید که برای انجام تبدیل بیت کوین کش، شما باید از اطلاعات بانکی خود را نیز به صرافی ارائه دهید تا دارایی شما در قالب ریال یا همان تومان به حساب بانکی شما منتقل شود. با انجام این کار شما تبدیل بیت کوین کش را به پایان رساندید. تبدیل بیت کوین کش به تومان در زمان رشد بازار ارز دیجیتال می‌تواند به شما سود فراوانی برساند اما اگر اقدام به تبدیل بیت کوین کش در زمان سقوط بازار کنید، ضرر زیادی متحمل خواهید شد. پس در نظر داشته باشید که چارت قیمتی را برای تبدیل بیت کوین کش بررسی کنید.

تبدیل تومان به بیت کوین کش

تبدیل تومان به بیت کوین کش در واقع فرایند خرید بیت کوین کش با استفاده از تومان است. برای این کار شما باید ابتدا حساب صرافی رابکس خود را به حساب بانکی‌تان متصل کرده و حساب صرافی خود را با تومان شارژ کنید. پس از این، شما خرید بیت کوین کش را انجام می‌دهید و حالا تبدیل تومان به بیت کوین کش انجام شده است. تبدیل بیت کوین کش می‌تواند برای شما با سود فراوانی همراه باشد؛ اما دقت کنید که در زمان درستی تبدیل بیت کوین کش را انجام دهید.

صرافی بیت کوین کش

در ایران چندین صرافی ارز دیجیتال وجود دارند و با توجه به اهمیت بالای بیت کوین کش در بازار ارزهای دیجیتال، همه این صرافی‌ها از تبدیل بیت کوین کش پشتیبانی می‌کنند. برای انتخاب صرافی بیت کوین کش مورد نظر خود، باید موارد مختلف حائز اهمیت در صرافی را بررسی کنید و بهترین گزینه را انتخاب کنید. صرافی تبدیل بیت کوین کش باید نقدینگی بالایی داشته باشد و با عمق بازار خود بتواند از درخواست تبدیل بیت کوین کش شما پشتیبانی کند. علاوه بر این، صرافی تبدیل بیت کوین کش باید از امنیت بالایی برخوردار باشد تا شما نگران دارایی خود نباشید.

صرافی خرید بیت کوین کش

اگر شما به دنبال یک صرافی خرید بیت کوین کش هستید، باید حتما قیمت بیت کوین کش را در این صرافی بررسی کنید. برای انتخاب صرافی خرید بیت کوین کش باید پایین‌ترین قیمت را در نظر بگیرید تا تبدیل بیت کوین کش را با بیشترین سود انجام دهید. برعکس اگر قصد فروش بیت کوین کش را داشته باشید باید مطمئن شوید فروش بیت کوین کش با بالاترین قیمت انجام می‌شود تا شما بیشترین سود را از تبدیل بیت کوین کش داشته باشید.

صرافی آنلاین بیت کوین کش

همانطور که می‌دانید همه صرافی‌های ارز دیجیتال آنلاین هستند و به علت اهمیت بیت کوین کش، همه این صرافی‌ها، صرافی آنلاین تبدیل بیت کوین کش هستند. شما می‌توانید معیارهای مهم در تبدیل بیت کوین کش را انتخاب کرده و بر اساس آن‌ها از میان صرافی‌های ارز دیجیتال صرافی آنلاین بیت کوین کش مورد نظر خود را انتخاب کنید.

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید اتریوم

خرید سولانا

خرید آواکس

خرید دات

رابکس از خرید و فروش بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برای مشاهده قیمت رمز ارز بیت کوین کش، به صفحه قیمت بیت کوین کش بروید.

اطلاعات رمزارز
نام ارز

بیت کوین کش

نماد اختصاری

BCH

رتبه در بازار جهانی

-

قیمت به دلار
USDT

316.20000000000005

بالاترین قیمت روز
USDT

319.83

قیمت به تومان

18,639,990

مارکت کپ
USDT

6,219,982,975

ویژگی‌های ارزهای دیجیتال

گوینده:

رابکس

غیرمتمرکز بودن

غیرمتمرکز بودن از بارزترین ویژگی شبکه‌های بلاکچینی است. هیچ نهاد مرکزی قدرت اعمال کنترل نخواهد داشت.

سرعت بالای تراکنش‌ها

حجم معاملات بالا

امنیت بالا

بهترین صرافی خرید و فروش BCH در ایران

خرید و فروش BCH در یک قدم

signup

سوالات متداول

لیستی از پرسش و پاسخ‌های که شاید با آن مواجه شوید

از آنجایی که خرید بیت کوین کش در زمره خرید و فروش ارزهای دیجیتال قرار دارد و با توجه به تذکرات پلیس فتا در این باره، خرید این نوع رمز ارزها در صرافی های ارز دیجیتال معتبر ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد.

خوشبختانه چند سالی است که امکان خرید ارزهای دیجیتال در ایران با استفاده از ریال فراهم شده است. در حال حاضر پلتفرم‌های خرید و فروش ارز دیجیتال مختلفی این خدمت را ارائه می‌کنند. رابکس نیز یکی از پلتفرم‌ها است که برای مدت طولانی در این بازار فعالیت دارد. رابکس با ارائه قیمت‌هایی مناسب و ایجاد رابطه‌ای بلند مدت با مشتریان معامله بیتکوین کش با استفاده از ریال را فراهم کرده است. شما می‌توانید بهترین قیمت بیتکوین کش را از رابکس بخوانید و در مدتی کوتاه خرید یا فروش خود را انجام دهید.

خیر. خرید و فروش بیت‌کوین در حوزه ی سرویس های مالی و تکنولوژی (Fintech) است. بنابراین برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی مثل پول‌شویی و استفاده از کارت های سرقت شده، هویت کاربران باید کاملا مشخص شود. به خاطر همین موضوع همه‌ی پلتفرم‌های خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران فعالیت می‌کنند حتما کاربران خود را احراز هویت می‌کنند.

rabex
رابکس (شرکت دانش بنیان تجارت بین‌الملل رابین)پلتفرم جامع خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است که می‌توانید در آن با امنیتی بالا و با بهترین قیمت به معامله بپردازید. حفظ دارایی‌های مشتریان اولویت رابکس است.


qrcode

برای دریافت اپلیکیشن، اسکن کنید

برای دریافت اپلیکیشن، از طریق لینک زیر اقدام کنید

danesh
fintech
danesh
fintech

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رابکس(شرکت دانش‌بنیان تجارت بین‌الملل رابین) است.