قراردادهای Uniswap v3 در Polygon با توافق 99.3٪ تأیید شد

استقرار قراردادهای Uniswap v3 در Polygon با توافق 99.3٪ تأیید شد

قراردادهای Uniswap v3 توسط یک صندوق 20 میلیون دلاری برای کمپین استخراج نقدینگی طولانی مدت و پذیرش کلی Uniswap در Polygon پشتیبانی می‌شود. جامعه Uniswap پیشنهاد حاکمیتی را که به دنبال استقرار قراردادهای Uniswap v3 بر روی زنجیره PoS بود، تأیید کرده است. این تایید به شکل یک رای زنجیره‌ای است که بیش از 72.6 میلیون کاربر از جامعه شرکت کردند.

Uniswap Labs اعلام کرد که قراردادهای Uniswap v3 را بر اساس رای‌هایی که بیش از 99.3 درصد از توافق را منعکس می‌کند و توسط یک صندوق 20 میلیون دلاری پشتیبانی می‌شود.

علاوه بر این، Bjelic همچنین اعلام کرد که زمان مناسبی برای استقرار Uniswap و Polygon است و با استناد به موقعیت خود به عنوان “دومین اکوسیستم قوی DeFi، درست بعد از”Ethereum L1” است. این کارآفرین همچنین تمایل خود را برای ایجاد انگیزه برای پذیرش Uniswap، هم از نظر مالی و هم از نظر فنی به اشتراک گذاشت. این پیشنهاد توسط Mihailo Bjelic، مدیر عامل Polygon در 29 آبان (20 نوامبر) منتشر شد و تا 27 آبان (18 دسامبر) برای رای‌گیری باز بود، با این استدلال که “استقرار در Polygon PoS می‌تواند مزایای زیادی به همراه داشته باشد” مانند رشد پایگاه کاربر، صرفه جویی هنگفت برای کاربران، کاربران بیشتر.

فعالیت، درآمد بالاتر، تسخیر بازار و بازگشت به چشم انداز اصلی DeFi قبل از رای‌گیری زنجیره‌ای برای پیشنهاد حکومت UP010، Bjelic مجموعه‌ای از اجماع و بررسی دما را برای شناسایی احساسات جامعه در پس استقرار Uniswap v3 منتشر کرد:

چک اجماع 17 با 44 میلیون (98.87٪) رای بله و 500 هزار (1.13٪) رای خیر به تصویب رسید. بررسی دمای 7 با 7.79 میلیون (~ 100٪) رای بله و 101 (~0٪) رای نه به تصویب رسید. از آنجایی که Polygon در تلاش برای حفظ موقعیت رقابتی در برابر اکوسیستم اتریوم است، جامعه یک ابتکار 200 میلیون دلاری را با Seven Seven Six، یک شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر متعلق به الکسیس اوهانیان، بنیانگذار Reddit، اعلام کرد.

همانطور که Cointelegraph گزارش داد، این ابتکار بر روی پشتیبانی و میزبانی برنامه‌های بازی و پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی ساخته شده بر روی زیرساخت Polygon تمرکز دارد. رشد انفجاری چند ضلعی در سال جاری با راه‌اندازی بیش از 3000 برنامه غیرمتمرکز زنجیره‌ای و راه‌اندازی پروتکل‌های دیگر و مهاجرت‌های زنجیره‌ای مورد حمایت قرار گرفت.

منبع:کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *