همکاری Sommelier با موسسه تحقیقاتی Mysten جهت آزمایش قراردادهای هوشمند Cosmos

smart contracts Sommelier

مهندسان موسسه تحقیقاتی Mysten (میستن) شبکه بلاک چین را در پروژه‌های رمزنگاری Diem و Novi فیس‌بوک ایجاد کردند. Sommelier، از همکاری با موسسه Mysten برای افزایش سرعت معاملات نقدینگی و راه‌اندازی برنامه‌های قرارداد هوشمند در بلاک‌چین کاسموس خبر داد.

 Sommelier در سال 2020 (1399) توسط  زاکی مانیان (Zaki Manian) ، توسعه‌دهنده اصلی پروتکل Cosmos تأسیس شد. این شبکه یک پروتکل شبکه آزمایشی است که برای ارائه معاملات مالی خودکار در سطح سازمانی مانند سفارشات محدود، توازن مجدد سبد سهام به منابع غیرمتمرکز یا DeFi، معامله‌گران و ارائه دهندگان نقدینگی یا LP ها بکار می‌رود. بلاک‌چین‌، که ترکیبی از لایه اجماعی Tendermint ، Cosmos Stargate SDK  و پل Ethereum دو طرفه است با Mysten برای اجرای برنامه‌نویسی قرارداد هوشمند Move به منظور ارائه کل اکوسیستم توسعه‌دهندگان Cosmos و همچنین کسانی که بر روی پل جاذبه Ethereum آن کار می‌کنند ، همکاری می‌کند.

Mysten Labs  یک پلتفرم زیرساخت Web 3.0 است که امسال توسط تیم مهندسان برنامه رمزنگاری مسئول معماری بلاک‌چین پلتفرم پرداخت رمزنگاری فیس بوک Diem و کیف پول تلفن همراه مربوط به آن ( Novi ) تأسیس شد.

گفته می‌شود که Mysten در این زمینه از افزایش مقیاس بلاک چین Sommelier به 100،000 تراکنش در ثانیه یا TPS پشتیبانی می‌کند. بنیانگذار Sommelier ، زکی مانیان ، درباره تاثیر مثبت این همکاری اظهار داشت:

” آنچه ما با این مشارکت انجام می‌دهیم، تکمیل کار از بین بردن پتانسیل Tendermint به عنوان سریعترین شبکه بلاک چین در محیط‌های مرکز داده است.

ما مشتاق هستیم که با بهترین تخصص تیم سابق فیس بوک در زمینه رمزنگاری پیشرو و مهندسان محاسبه توزیع شده که Diem و Novi را زنده کردند همکاری کنیم. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *