آغاز به کار سندباکس آلفا بعد از 4 سال توسعه

Metaverse

شرکت Animoca Brands، فعال در حوزه بازی‌سازی و دارایی دیجیتال و سازنده بازی سندباکس، بخشی از متاورس خود را تحت یک رویداد چند هفته‌ای گیمینگ تحت عنوان آلفا برای بازیکنان باز کرده است.

دنیای بازی مجازی سندباکس این امکان را به کاربران می‌دهد که با زمان صرف شده‌اشان در متاورس، با مدل “بازی کن، پول در بیاور” درآمد کسب کنند. گیمرها می‌توانند زمین خریداری کرده، توکن بی مانند (NFT) ساخته و با گذراندن مراحل و چالش‌های مختلف بازی، توکن سند دریافت کنند. آن‌ها همچنین می‌توانند توکن‌های دریافتی خود را استیک کنند.

با توجه به اعلامیه امروز این شرکت، این رویداد تحت عنوان آلفا از 29 نوامبر(8 آذر) آغاز خواهد شد. این دوره تا 20 دسامبر 2021 (29 آذر 1400) ادامه خواهد یافت. در این دوره 5 هزار کاربر خوش شانس این فرصت را دارند که 1000 توکن سند به ارزش فعلی 3500 دلار دریافت کنند؛ در ضمن NFTهای مختلف نیز در طی 18 مرحله و تجربه بازی نیز قابل دریافت است. آیتم‌های NFT شامل یک دروازه سبک قرون وسطی، یک اژدهای آبی و یک شمشیر بلند است که تمام این آیتم‌ها در متاورس سندباکس قابل استفاده هستند.

5000 نفر شانس حضور در سندباکس آلفا را دارند که نیمی از آن‌ها از بین دارندگان زمین در این متاورس انتخاب شده و باقی از بین دارندگان توکن سند که در یک دوره سه هفته‌ای فالیت اجتماعی داشته‌اند.

بقیه بازیکنان می‌توانند سندباکس آلفا را تجربه کنند؛ اما اگر جزو آن 5 هزار نفر نباشند، پاداشی به آن‌ها تعلق نخواهد گرفت.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *