پیشنهاد مقامات روسی در مورد استخراج بیت کوین به شیوه ای طبیعت‌دوستانه

10 20 2021 10 19 27 PM


مقامات روسی نسبت ب ارزهای دیجیتال خوش بین هستند زیرا بیت کوین به بالاترین سطح خود در تاریخ خود می رسد. دولت روسیه در حال بررسی پروژه جدیدی برای استخراج بیت کوین (BTC) با گازهای نفتی مرتبط است.

گزارش شده است که واسیلی شپاک ، معاون وزیر صنعت و تجارت روسیه ، پیشنهادی را برای استفاده از تجهیزات میدان نفتی این کشور برای استخراج ارزهای دیجیتال به بانک مرکزی روسیه و وزارت توسعه دیجیتال ارائه کرده است.
بر اساس گزارشی از کومرسانت ، این پیشنهاد در 7 سپتامبر ارائه شد و از دولت خواسته شد تا نظر خود را درباره ابتکاری که در ابتدا از شرکت های نفت و گاز محلی ارائه شده بود ، ارائه دهد.

این شرکت ها به طور خاص پیشنهاد کردند که از گاز مرتبط برای تأمین مراکز داده نزدیک برای استخراج بیت کوین استفاده کنند. این نوع گاز طبیعی محصول جانبی حفاری نفت است ، اما به دلیل هزینه باورنکردنی زیرساخت مناسب گاز ، اغلب از طریق شعله ور شدن هدر می رود ، در حالی که گاز اضافی به سادگی سوزانده می شود.
دولت روسیه برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای تلاش کرده است تا گازهای گلخانه ای را کاهش دهد ، اما به دلیل نداشتن زیرساخت های لازم برای رسیدن به اهداف تلاش کرده است. بنا به گزارش شپاک در این نامه ، استفاده از گاز برای استخراج بیت کوین می تواند به طور بالقوه کارآیی مصرف گاز طبیعی را در تولید حرارتی از طریق “ماژول های ترکیبی استخراج ارز دیجیتال” افزایش دهد.
هفته گذشته ، ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه گفت استفاده از ارزهای دیجیتال برای تسویه معاملات نفت “کمی زود است”. رئیس جمهور همچنین به پتانسیل انتقال های دیجیتال در سراسر جهان اعتراف کرد.

منبع:کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *