فشار مشتریان رابین هود برای لیست شدن شیبا

ezgif 7 3605b122aa26

فشار بر روی صرافی رابین هود برای لیست کردن رمزارز شیبا (Shiba Inu) بسیار بالا رفته و اکنون 1.6 میلیون نفر از مشتریان این صرافی، این رمزارز را در لیست انتظار کیف پول‌های خود قرار داده‌اند.

کریستین براون (Christine Brown) مدیر اجرایی صرافی رابین هود، در این مورد اعلام کرده است که “امنیت” برای آن‌ها اهمیت بیشتری نسبت به “سود کوتاه مدت” دارد؛ با این حال اشتیاق و قدرت جامعه کاربری شیبا را تحسین کرد.

او در یک مصاحبه در یوتیوب در این مورد گفت:

” یکی از چیزهایی که بسیار دوست دارم همین جامعه کاربری اطراف یک کوین است که با ما ارتباط برقرار می‌کنند و به ما می‌فهمانند که چه چیزهایی می‌خواهند.”

مدیر اجرایی رابین هود در این مورد لیست شدن یا نشدن شیبا در رابین هود دقیقا چیزی نگفت. شیبا در حال حاضر یازدهمین ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار با 30 میلیارد دلار است. جامعه کاربری شیبا یک کمپین برای اضافه شدن Shib به لیست رمزارزها رابین هود آغاز کرده‌اند. یک درخواست آنلاین نیز برای این موضوع به راه افتاده که تا کنون 500 هزاز امضا جمع شده است.

خانم براون اذعان داشت که استراتژی رابین هود با بقیه بازیگران این بازار و صرافی‌ها متفاوت است و از نظر آن‌ها امنیت اولویت بالاتری دارد.  

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *