جذب سرمایه 770 میلیون دلاری پولکادات برای توسعه پروژه

12

گوین وود (GavinWood)، موسس پولکادات (dot) قبل از شروع حراج پاراچین‌های این شبکه، از سرمایه 770 میلیون دلاری برای توسعه پروژه‌ها رونمایی کرد. او در توییتی اعلام کرد که پولکادات 18.9 میلیون عدد کوین دات به ارزش 770 میلیون دلار را برای این کار اختصاص داده است.

گوین وود پیشنهادات متنوعی برای نحوه هزینه کردن این سرمایه داد. او می‌خواهد این سرمایه برای تولید، بهبود بخشیدن و آموزش اکوسیستم دات استفاده شود. علاوه بر این موارد، هرچیزی که جامعه مدیریتی دات، صلاح بداند نیز در این برنامه توسعه جای خواهد گرفت.

با توجه به قوانین و شرایط اکوسیستم دات، برای سرمایه موجود در خزانه پولکادات، توسط شورا تصمیم‌گیری می‌شود. این شورا در حال حاضر 13 عضو دارد؛ اما قصد دارند تعداد اعضا را به 24 عدد افزایش دهند.

در گذشته میزان مشارکت اعضای جامعه و کاربران دات در تصمیم‌گیری‌های اکوسیستم دات کم بوده است. حال این امکان وجود دارد که بخشی از این 770 میلیون دلار برای تشویق و انگیزه دادن برای مشارکت بیشتر و در نتیجه غیرمتمرکز شدن بیشتر مورد استفاده قرار بگیرد.

رونمایی از این سرمایه درست چند هفته قبل از حراج پاراچین‌های پولکادات انجام شده است. طبق برنامه در اوایل نوامبر شاهد به حراج گذاشتن پاراچین‌ها خواهیم بود. این موضوع این احتمال را قوی می‌کند که بخشی از این سرمایه نیز برای شروع کار پروژه‌های برنده کنار گذاشته شود.

بسیاری از تحلیلگران حوزه بنیادی رمزارزها اعتقاد دارند پروژه Acala Network که توسط کوین بیس نیز حمایت می‌شود، احتمالا اولین برنده این حراجی خواهد بود. پروژه Karura Network که به نوعی تست و اقدامات اولیه آکالا نتورک است، در حراج پاراچین‌های کوساما، پروژه‌ی پولکادات، برنده خواهد شد. این موضوع احتمال پیروزی Acala Network را بسیار بالا می‌برد.

منبع:کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *