شرکت Solidus Labs، استراتژیک 15 میلیون دلاری را تکمیل کرده است

شرکت نظارت بر ریسک Solidus Labs دور استراتژیک 15 میلیون دلاری را تکمیل کرده است

شرکت نظارت بر بازار (Solidus Labs) در شش ماه گذشته 35 میلیون دلار جمع‌آوری کرده است. این شرکت یک دور استراتژیک 15 میلیون دلاری را به رهبری Liberty City Ventures در روز جمعه تکمیل کرد. GSR و Exor Seeds نیز در تامین مالی شرکت کردند. این به دنبال فروش 20 میلیون دلاری سری A این شرکت است که در ماه مه (اردیبهشت) به پایان رسید. سرمایه‌گذاران Solidus همچنین شامل کریستوفر جیانکارلو (Christopher Giancarlo)، رئیس سابق CFTC و تروی پاردس (Troy Paredes)، کمیسیونر سابق SEC هستند.

این شرکت در ماه جولای (تیر)، مدیر سابق CFPB، کتی کرینینگر (Kathy Kraninger) را به عنوان معاون امور نظارتی خود استخدام کرد. مدیر عامل سولیدوس، اساف میر (Asaf Meir) گفت:

این دور استراتژیک به ما امکان می‌دهد به مشتریان بیشتری خدمت کنیم و موارد استفاده جدید در مرزهای ریسک DeFi و NFT را بررسی کنیم که به ترکیب منحصربفرد Solidus از دانش و تخصص ارزهای دیجیتال در دینامیک معاملات سنتی نیاز دارد.


به گفته امیل وودز (Emil Woods)، شریک Liberty City Ventures ،Solidus در توسعه‌ی ابزارهای لازم برای نظارت بر بازار و نظارت بر ریسک که شرکت‌های مالی سنتی و تنظیم‌کننده‌ها برای افزایش مشارکت خود در بازارهای دارایی‌های رمزنگاری به آن نیاز دارند، پیش‌بینی کرده بود.

سالیدوس افزایش اولیه 3 میلیون دلاری خود را در سال 2019 (1398) اعلام کرد. جیانکارلو (Giancarlo) در ژوئن (خرداد) هشدار داد که معتقد است ایالات متحده در معرض خطر تبدیل شدن به کشوری بدون ارز دیجیتال بانک مرکزی است.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *