رکوردزنی بایننس چین در تعداد تراکنش‌های روزانه

رکوردزنی بایننس چین در تعداد تراکنش‌های روزانه

براساس داده‌های سایت BSCscan.com در روز سه شنبه 25 آبان 1400 تعداد تراکنش‌های انجام شده در بلاک چین بایننس از 14.7 میلیون فراتر رفت تا شاهد ثبت رکورد جدیدی در این بلاکچین باشیم. رکورد قبلی این بلاکچین با 13.1 میلیون تراکنش در یک روز در تاریخ 7 مرداد 1400 ثبت شده بود.

تیم توسعه این بلاکچین، با توئیت این دستاورد این اتفاق را به همه کاربران این بلاکچین تبریک گفت. علاوه بر این، 276,446 آدرس کیف پول جدید در روز سه شنبه ایجاد شد که پیشرفت قابل توجهی از 111,244 آدرس جدید در 29 ژوئیه محسوب می‌شود. برای داشتن مبنای مقایسه‌ای مناسب باید گفت: شبکه اتریوم 1.3 میلیون تراکنش را در روز سه شنبه ثبت کرد و 134354 آدرس جدید اضافه شد، در حالی که شبکه بیت کوین 301103 تراکنش را با 740829 آدرس جدید تایید کرد. 

سامی کریم، هماهنگ‌کننده اکوسیستم BSC، مقایسه‌ای را با معیارهای تراکنش بین شبکه‌های مختلف بلاک چین انجام داد و اظهار داشت: در دو هفته گذشته، تراکنش‌های روزانه بلاک چین BSC به طور متوسط ​​بیش از 10 میلیون در روز بوده است. در مقایسه با سایر بلاک چین ها، بایننس اسمارت چین در حال حاضر دارای اکوسیستمی با بیشترین تعداد تراکنش های ثبت شده با کمترین هزینه ممکن است.

بایننس اسمارت چین در اواخر مرداد 1399 به عنوان یک پلتفرم لانچ پد که توسعه پروژه‌های نوآورانه و برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز سازگار با بلاک چین اتریوم را از طریق ماشین مجازی اتریوم  امکان‌پذیر می‌کند، راه اندازی شد. تا به امروز، این پلتفرم بیش از 1000 برنامه غیرمتمرکز را پشتیبانی می‌کند.

در 20 مهر 1400، صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال Binance راه اندازی یک صندوق توسعه دهنده یک میلیارد دلاری را برای افزایش کارایی اکوسیستم بایننس اسمارت چین در بخش‌های پروژه‌های نوآورانه حوزه رمزنگاری، مانند متاورس‌ها، بازی‌ها، واقعیت مجازی و هوش مصنوعی اعلام کرد.

گوندولین رجینا، مدیر سرمایه گذاری این صندوق توسعه در رابطه با اهداف این صندوق اعلام کرد: ما بیش از 500 پروژه را که بر بستز BSC ساخته می‌شوند را با هدف انتقال یک میلیارد کاربر جدید به فضای بلاک چین و کریپتو، پشتیبانی خواهیم کرد.

در حال حاضر بلاکچین BSC خانه 159 پروتکل بوده که برجسته ترین آن‌ها پنکیک سواپ (PancakeSwap) است. طبق داده‌های Defistation، در حال حاضر ارزش کل قفل شده در این پروژه 17.77 میلیارد دلار را گزارش می‌دهد. این در حالی است که ارزش کل قفل شده در این بلاکچین در زمان نگارش این مطلب 30.6 میلیارد دلار تخمین زده می‌شود.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *