Jelurida کمپین آموزش 30 روزه بلاک چین را در شرق آفریقا راه اندازی می کند

Capture 11

این تور در 23 اکتبر در زنگبار آغاز می شود و سپس به کنیا ، رواندا ، اوگاندا ، زامبیا ، مالاوی ، موزامبیک ، زیمبابوه و تانزانیا ادامه می دهد. بازوی آفریقایی این شرکت در پشت بلاک چین Ignis ، Nxt و Ardor یک تور چند کشوری را برای ارائه آموزش بلاک چین در بخش های دولتی و خصوصی راه اندازی می کند.

بر اساس اطلاعات ارائه شده به Cointelegraph ، Jelurida Africa اعلام کرد که در 23 اکتبر یک اکسپدیشن بلاک چین را با استان خودگردان زانزیبار تانزانیا آغاز می کند و سپس به کنیا ، رواندا ، اوگاندا ، زامبیا ، مالاوی ، موزامبیک ، زیمبابوه و تانزانیا ادامه می دهد. هدف این گروه ارتقاء آموزش بلاک چین با ملاقات در دانشگاه ها ، موسسات مالی و دفاتر دولتی است. تیم متخصصان دفتر کل توزیع شده و کارشناسان قرارداد هوشمند گفتند که قصد دارد در چارچوب این تور با قانونگذاران محلی و شرکت های خصوصی و توسعه‌دهندگان و علاقمندان به بلاک چین در کشورهای مربوطه ارتباط بگیرد.

“اگر به روابط ما در داخل یا حتی خارج از کشور نگاه کنید ، متوجه می شوید که قبل از اینکه بتوانیم به راحتی در روابط خود با همسایگان خود به راحتی پیشرفت کنیم بنابراین نیاز به اعتماد داریم.

“وقتی صحبت از استقرار راه حل ها در بلاک چین می شود ، برای همه آسان می شود که به شما اعتماد کنند حتی بدون اینکه شما را بشناسند زیرا هویت دیجیتالی شما را دارند و می توانند معاملات قبلی شما را بدون نیاز به مشارکت کامل طرفین تأیید کنند.”

برخی از کشورهایی که در مسیر برنامه ریزی شده جلوریدا آفریقا قرار دارند با تنظیم رمزنگاری و بلاک چین رابطه ای متفاوت دارند. بانک تانزانیا از سال 2019 ارزهای رمزنگاری شده را ممنوع کرده است ، اما در ماه ژوئن ، رئیس جمهور سامیا سولوهو حسن ، خواستار آن شد که بانک مرکزی هنگام برخورد با فن آوری های مالی نوآورانه “آماده نشود”.

علیرغم عدم موافقت بسیاری از دولتهای آفریقایی و بانکهای مرکزی ، استفاده از ارزهای رمزنگاری شده در این منطقه همچنان در حال رشد است. شرکت تجزیه و تحلیل دیجیتال Chainalysis در ماه سپتامبر گزارش داد که بازار ارزهای رمزنگاری شده در آفریقا از سال 2020 بیش از 1200 درصد رشد کرده است. به طور خاص ، معاملات P2P راهی سریعتر و ارزانتر برای بسیاری از کاربران رمزنگاری در آفریقا برای پرداخت هزینه معاملات تجاری بین المللی ارائه می دهد. سایر محرک های پذیرش رمزنگاری در منطقه ممکن است شامل حواله های نقدی به عنوان وسیله ای برای دور زدن دولت ها باشد که میزان پولی را که افراد می توانند به خارج ارسال کنند محدود می کند. برخی از کشورهای آفریقایی همچنین توسعه ارزهای دیجیتالی بانک مرکزی را در نظر گرفته اند ، به طوری که بانک های مرکزی نیجریه و غنا برنامه های CBDC خود را در اوایل سال جاری اعلام کردند.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *