آخبار ارزهای دیجیتال | رابکس

آخرین خبرهای بیت کوین و ارز دیجیتال را با ما دنبال کنید.

اولین صندوق ارزدیجیتال در سوئیس تصویب شد

نویسنده : mohsen.z

30

زمان مطالعه :

اخبار ارزهای دیجیتال

07مهر1400|55:23

این صندوق عملکرد ده رمزارز برتر بازار را در صرافی سیکس سوئیس اکسچنج (SIX Swiss Exchange) ردیابی می‌کند. پذیرش ارزهای‌دیجیتال در سوئیس همچنان در حال افزایش است؛ زیرا مقامات سوئیسی تاییدیه‌های نظارتی بیشتری برای ابزارهای سرمایه گذاری رمزنگاری تعیین می‌کنند.

اداره نظارت بر بازارهای مالی سوئیس (FINMA) صندوق شاخص بازارهای ارزدیجیتال را به عنوان “اولین صندوق رمز‌ارزی بر اساس قوانین سوئیس” تصویب کرد.

این صندوق توسط شرکت مدیریت دارایی سوئیسی کریپتو فایننس (Crypto Finance) راه‌اندازی و توسط شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری PvB Pernet von Ballmoos AG اداره می‌شود. این صندوق همچنین تحت نظارت سرپرست SEBA Bank AG قرار دارد.

اداره نظارت بر بازارهای مالی سوئیس اعلام کرد که صندوق جدید محدود به سرمایه‌گذاران واجد شرایط است که عمدتا روی رمز‌ارزها یا دارایی‌های دیجیتالی که “بر اساس فناوری بلاک‌چین یا دفتر کل توزیع شده” سرمایه‌گذاری می‌کنند.

مدیریت سرمایه‌گذاری این صندوق اعلام کرده که صندوق شاخص بازارهای ارزهای‌دیجیتال تنها ممکن است در ارزهای‌دیجیتال با “حجم معاملات به اندازه کافی بالا” سرمایه‌گذاری کند. به گفته Crypto Finance، این صندوق عملکرد شاخص بازار 10 ارز دیجیتال را محصولی که توسط SIX Swiss Exchange اداره می‌شود، پیگیری می‌کند.

کریپتو فایننس خاطرنشان کرد: “هدف از این صندوق اندازه گیری قابلیت اعتماد به عملکرد بزرگترین دارایی‌ها و توکن‌ها و ارائه معیار سرمایه‌گذاری برای این کلاس دارایی است.”

اداره نظارت بر بازارهای مالی سوئیس افزود که سرمایه‌گذاران را ملزم به سرمایه‌گذاری تنها از طریق شرکت‌های تأسیس شده مستقر در کشورهای عضو گروه اقدام مالی (FATF) و مشمول مقررات مربوط به مبارزه با پولشویی می‌کند.

FINMA همچنین با اعطای مجوز CISA به شرکت SEBA Bank AG به عنوان خدمات نظارتی درجه یک موسسه، تأیید کرد؛ پیش از این، مقامات رسمی به SIX Swiss Exchange اجازه داده بودند تا بازار دیجیتال و سپرده‌گذاری اوراق بهادار مرکزی را که بر اساس فناوری دفتر کل توزیع شده در اوایل ماه سپتامبر اجرا شده بود، راه اندازی کند.

منبع: کوین تلگراف

به این مقاله امتیاز دهید :

اشتراک گذاری این مقاله در شبکه های اجتماعی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی بلاگ

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال

پربازدید ترین خبرها

جنسلر : SEC نمی‌تواند برای رمزارزها محدودیت ایجاد کند، اما کنگره می‌تواند.

تلگرام تمامی ادعاهای کمیسیون بورس را در مورد توکن گرام رد کرد!

بانک مرکزی روسیه اعلام کرده از ممنوعیت ارزهای دیجیتال حمایت خواهد کرد.

علی بابا انجمن بلاک چین (blockchain) خود را امن تر و سریع تر میکند.

شرکت بزرگ ویچین (VeChain) هک شد!

چه تعداد کاربر با احراز هویت اجباری بایننس از دست رفت

حفظ روند نزولی قیمت بیت کوین پس از برگشت به قیمت 7600 دلار

مطالب خواندنی

دوج کوین و اتر در لیست ده کلمه برتر جستجوی گوگل
دوج کوین و اتر در لیست ده کلمه برتر جستجوی...
افزایش فروش زمینِ مجازی در Metaverse
افزایش فروش زمینِ مجازی در Metaverse

ارزهای دیجیتال در یک نگاه

بیت کوین

بیت کوین

اتریوم

اتریوم