تاسیس بیمارستان دامپزشکی در ال سالوادور، حاصل اعتماد به بیت کوین!

Capture 7

نایب باکله ، رئیس جمهور سالوادور ، گفت هیچ بیت‌کوینی برای تأمین سرمایه‌گذاری فروخته نمی‌شود، در عوض دولت از اعتماد بیت‌کوین خود سود دلاری دریافت می‌کند. رئیس جمهور سالوادور ، نایب باکله ، اعلام کرد که قصد دارد بخشی از سود 4 میلیون دلاری این کشور را از سرمایه بیت‌کوین خود سرمایه‌گذاری کند تا در ساختن بیمارستان دامپزشکی جدید در پایتخت محلی سان سالوادور سرمایه‌گذاری کند.

بوکل در 10 اکتبر در توییتر فاش کرد که اعتماد دولتی السالوادور در حال حاضر دارای 4 میلیون دلار سود است که از بیت‌کوین اخیر گرفته شده است. بوکل اعلام کرد که بخشی از این بودجه برای ساخت بیمارستان دامپزشکی با چهار اتاق عمل ، چهار کلینیک اورژانس ، 19 مطب و یک منطقه توانبخشی سرمایه‌گذاری می‌شود. او گفت:

ما تصمیم گرفتیم بخشی از این پول را در این مورد سرمایه‌گذاری کنیم.این مرکز می تواند 64 عمل جراحی را انجام دهد، به 128 مورد اورژانسی پاسخ دهد و روزانه تقریباً از 400 نوبت عمومی پشتیبانی کند و نمونه ای از بیمارستان توسط کامپیوتر را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارد. بنابراین تصمیم گرفتیم بخشی از این پول را در این امر سرمایه گذاری کنیم.

یک بیمارستان دامپزشکی برای همه دوستان شامل چه مواردی خواهد شد:

  • 12 دفتر اصلی
  • 4 درمانگاه اورژانس
  • 4 اتاق عمل
  • منطقه توانبخشی
  • بستری شدن ها
  • بهبود بخشی

این خبر در توییتر با واکنش‌های متفاوتی روبرو شد و بسیاری از مردم سالوادور پیشنهاد استفاده جایگزین از سود رمزارزهای این کشور را مطرح کردند.

بر اساس یک ترجمه تقریبی ، نورما دسرانو کاربر توییتر گفت که بهتر است این پول برای بهبود امکانات پزشکی موجود در سراسر کشور سرمایه‌گذاری شود ، و تأکید کرد که بسیاری از بیمارستان‌ها و واحدهای بهداشتی “باید ارتقا یابد”

ابراز نگرانی‌های مشابه برخی دیگر دولت را به دلیل عدم سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌های خارج از پایتخت کشور مورد انتقاد قرار دادند. این اخبار در حالی منتشر می‌شود که سرمایه بازار بیت‌کوین اخیراً برای اولین بار از ماه مه به بالای 1 تریلیون دلار رسید و BTC تقریباً 20 درصد از 47،000 دلار به بیش از 55،000 در هفته گذشته رسید.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *