هدف کوین بیس سیتی: « خرید فروشگاه کریپتو»

Citi’s bullish Coinbase target: ‘Buy crypto’s general store’

بانک سرمایه‌گذاری چندملیتی فکر می‌کند ارزش سهام کوین بیس 30 درصد بیشتر از قیمت فعلی آن است. سیتی چندملیتی خدمات مالی، پوشش سهام Coinbase (COIN) صرافی ارز دیجیتال ایالات متحده را در این هفته با هدف قیمتی بسیار صعودی آغاز کرد.

پیتر کریستینسن، تحلیلگر سیتی، در یادداشتی که روز سه‌شنبه منتشر شد، به سرمایه‌گذاران گفت که می‌توانند «فروشگاه عمومی کریپتو» را بخرند. سیتی قیمت هدف صعودی 415 دلار را برای کوین تعیین کرده است که به طور قابل توجهی بالاتر از قیمت بسته شدن 319 دلار در روز دوشنبه است.

این تحلیلگر اظهار داشت که این سهام به سرمایه‌گذاران “مستقیم در معرض افزایش خرده فروشی و پذیرش نهادی ارزهای دیجیتال” را ارائه می دهد.این غول بانکی چندملیتی پتانسیل را در Coinbase می‌بیند زیرا این شرکت تلاش‌های مستمری برای گسترش عملیات خود فراتر از یک صرافی رمزنگاری و در حوزه های دیگری مانند (توکن های غیرقابل تعویض (NFT) و ذخیره سازی کیف پول سرد انجام داده است.

ما فکر می‌کنیم افزایش مقررات می‌تواند برای موقعیت رقابتی کوین‌بیس مثبت باشد، به‌ویژه در مقابل مدل‌های تجاری که عمدتاً متکی به بازارهای غیرقابل تنظیم هستند.

کریستینسن اضافه کرد که با افزایش پذیرش دارایی‌های کریپتو، سهام برای رسیدن به «بالاترین و پایین‌ترین سطح» آماده است. بانک سرمایه گذاری آمریکایی پایپر سندلر نیز قیمت هدف سهام خود را به 360 دلار افزایش داد.

همه تحلیلگران حاضر نیستند، کنت ورثینگتون از JPMorgan هدف قیمت خود را در COIN فقط اندکی از 372 دلار به 375 دلار افزایش دهند. با این حال، لیزا الیس، تحلیلگر ارشد سهام در MoffettNathanson، گفت که کوین یک سهام “باید مالکیت” است که با توجه به همکاری اخیرش با فیس بوک در کیف پول رمزنگاری Novi خود، می تواند به 600 دلار برسد.

کوین بیس در ماه آوریل با قیمت عرضه اولیه اولیه 381 دلار وارد بورس شد و در روز قبل از عقب نشینی به اوج 430 دلار رسید. بر اساس گزارش MarketWatch، کوین در روز دوشنبه این هفته به بالاترین سطح ماهانه 326 دلار رسید، اما از آن زمان تاکنون 4.3 درصد کاهش یافته و به قیمت 312 دلار رسیده است. اندکی پس از فهرست شدن، گزارش‌هایی مبنی بر اینکه خودی‌ها و مدیران کوین‌بیس شروع به تخلیه سهام کرده‌اند، منتشر شد. این شرکت در سه ماهه دوم حدود 1.6 میلیارد دلار سود کسب کرد که بخش بزرگی از آن ناشی از هزینه تراکنش های بالاتر از میانگین صنعت بود. گزارش Q3 در 9 نوامبر منتشر می شود.

در ماه آگوست، جیم کرامر، میزبان CNBC Mad Money، سهام Coinbase را توصیه کرد و به سرمایه گذاران پیشنهاد کرد که 5 درصد از پرتفوی خود را به دارایی های رمزنگاری اختصاص دهند.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *