شرکت Chainalysis دفتر استرالیا را افتتاح کرد

https://cointelegraph.com/news/blockchain-forensics-firm-chainalysis-opens-australian-office

Chainalysis قصد دارد به رشد چشمگیر کریپتو و بلاک چین در جنوب آسیا و اقیانوسیه کمک کند. شرکت پیشرو تجزیه و تحلیل بلاک چین، Chainalysis، همزمان با اخباری که با بانک مشترک المنافع در مورد برنامه‌هایش برای ارائه تجارت کریپتو به 6.5 میلیون کاربر اپلیکیشن همکاری کرده است، اولین دفتر استرالیایی خود را در کانبرا (Canberra) افتتاح می‌کند.

Chainalysis  که در دور سرمایه‌گذاری سری E در ماه ژوئن (خردادماه) 4.2 میلیارد دلار ارزش‌گذاری شد، یک پلتفرم تحقیقاتی داده‌های بلاک‌چین است که توسط جاناتان لوین (Jonathan Levin ) و مایکل گرونجر (Michael Gronager) در سال 2014 (1393) تأسیس شد.

بر اساس گزارش سال 2021 (1400) جغرافیای ارزهای دیجیتال این شرکت، آسیای جنوبی و اقیانوسیه چهارمین بازار بزرگ رمزنگاری در جهان هستند که 572.5 میلیارد دلار یا 14 درصد از کل ارزش ارزهای دیجیتال معامله شده بین جولای 2020 (تیر1399) تا ژوئن 2021 (خرداد1400) را به خود اختصاص داده اند.بر اساس این گزارش، فعالیت معاملاتی در اقیانوسیه و آسیای مرکزی و جنوبی در مدت مشابه 706 درصد افزایش یافته است.تاد لنفیلد ( Todd Lenfield)، مدیر Chainalysis استرالیا و نیوزلند گفت:

منطقه اقیانوس آرام به سرعت در حال تبدیل شدن به مرکزی برای نوآوری ارزهای دیجیتال است. افزایش سرمایه‌گذاری ما در منطقه تضمین می‌کند که کسب‌وکارها و دولت‌ها می‌توانند اکوسیستم‌های دارایی دیجیتال را به شیوه‌ای ایمن و سازگار کشف کنند.»

مدیر عامل این شرکت برای منطقه آسیا و اقیانوسیه، اولیسه دل اورتو (Ulisse Dell’Orto)افزود:

پلتفرم داده Chainalysis اعتماد لازم را برای مشروعیت بخشیدن به ارزهای دیجیتال به عنوان یک دارایی روزمره برای سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و نهادی تقویت می‌کند.

این خبر پس از آن منتشر شد که Chainalysis در ماه آگوست سال گذشته همکاری خود را با کسب و کارهای پیشرو در زمینه ارزهای دیجیتال استرالیایی CoinSpot و CoinJar اعلام کرد.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *