اخبار ارز دیجیتال | رابکس

آخرین خبرهای بیت کوین و ارز دیجیتال را با ما دنبال کنید.

تغییر قوانین خدمات بایننس | قوانین سرویس دهی بایننس بی سروصدا تغییر کرد

نویسنده : عارفه مدنی

521

زمان مطالعه :

۲ دقیقه
ارزهای دیجیتالصرافی‌ها

21خرداد1402|01:12

تغییر قوانین خدمات بایننس

صرافی بایننس (Binance)، یکی از معتبرترین صرافی‌های ارزدیجیتال در سطح جهان، تغییرات مهمی در قوانین خدمات خود ایجاد کرده است، اما این تغییرات بی سر و صدا و بدون اعلان رسمی انجام شده‌اند. این تغییرات به طور اصلی بر مدیریت دارایی‌های دیجیتالی که دیگر در پلتفرم بایننس لیست نمی‌شوند، تمرکز دارند.

این تغییرات می‌توانند تأثیرات قابل توجهی بر روی تمام کاربران صرافی داشته باشند تغییرات اعمال شده در شرایط خدمات بایننس ممکن است به عنوان پاسخی به فشارهای نظارتی که در نتیجه دعوای SEC در برابر بایننس به وجود آمده است، انجام شده باشند. در ادامه مطب به تاثیر تغییر قوانین خدمات بایننس بر حقوق کاربران و مواردی که شامل تغییر قوانین خدمات بایننس می‌پردازیم.

 

تغییر قوانین خدمات بایننس شامل چه مواردی می‌شود؟

 

براساس  این شرایط جدید، صرافی (Binance) حق انحصاری را برای تعیین این دارد که کدام دارایی‌های دیجیتال در پلتفرم آن لیست می‌شوند و این صرافی حق اضافه یا حذف این دارایی‌ها را براساس تشخیص خود دارد. این عملکرد معمولی برای اکثر صرافی‌ها است، اما شرایط جدید یک قدم بیشتر را  در بر می‌گیرد. اگر کاربری پس از گذشت مدتی هنوز دارایی دیجیتالی که از لیست صرافی حذف شده است یا به عبارت دیگر دلیست شده باشد را در حساب صرافی (Binance) خود داشته باشد، صرافی (Binance) حق دارد این دارایی‌های دیجیتال را به نوع دیگری از دارایی‌های دیجیتال که انتخاب کرده است تبدیل کند.

 

 

 

عملکردی که در اکثر صرافی‌ها رایج است، این است که صرافی تصمیم می‌گیرد کدام دارایی‌های دیجیتال را در پلتفرم خود لیست کند یا حذف کند. اما شرایط جدید در تغییر قوانین خدمات بایننس (Binance) این عملکرد را یک قدم به جلو می‌برد. اگر کاربری پس از گذشت یک مدت زمانی هنوز یک دارایی دیجیتالی که از لیست صرافی حذف شده است را در حساب صرافی (Binance) خود داشته باشد، صرافی (Binance) حق را دارد این دارایی دیجیتال را به نوع دیگری از دارایی‌های دیجیتال که خودشان انتخاب کرده‌اند تبدیل کنند.

 

 

 

 

تغییر قوانین خدمات بایننس

 

 

 

این مسئله به (Binance) این را امکان می‌دهد که به تشخیص خود از این دارایی‌ها استفاده کند و کاربرانی که هنوز این دارایی‌ها را در حساب خود نگه داشته‌اند، ممکن است با تبدیل دارایی‌های خود به دارایی‌های جدید مواجه شوند.

 

تأثیرات این تغییر  در دنیای کریپتوکارنسی قابل توجه خواهد بود. صرافی (Binance) هیچ تعهدی برای اطلاع‌رسانی به کاربران خود در مورد تغییر قوانین خدمات بایننس قبل از وقوع آنها ندارد و خود را از هرگونه مسئولیتی مرتبط با این تبدیل‌ها معاف می‌کند. شرایط جدید همچنین بیان می‌کنند که (Binance) ممکن است اندازه سفارش در دسترس برای هر دارایی دیجیتال را تغییر دهد. در واقع، این تغییرات به (Binance) این اجازه را می‌دهد که بدون اطلاع قبلی کاربران، دارایی‌های دیجیتال را به نوع دیگری تبدیل کند و خودش را از هر مسئولیتی مرتبط با این تبدیل‌ها مبرا کند.

 

 

 تاثیر تغییر قوانین خدمات بایننس بر حقوق کاربران

اگر یک رمزارز از لیست (Binance) حذف شده باشد، (Binance) ممکن است به طور پنهانی آن را به توکن داخلی خود، یعنی BNB، تبدیل کند. این تبدیل به صورت تخمینی و احتمالی است و ترجمه نشده است که بایننس واقعاً از چه نوع دارایی دیجیتالی دیگری می‌تواند استفاده کند. عدم شفافیت در این زمینه نگرانی کاربران را افزایش می‌دهد، زیرا آن‌ها نمی‌دانند دقیقاً چه اتفاقی ممکن است برای رمزارزهای خود بی‌افتد. برای خرید بیش از ۳۰۰ رمز ارز دیجیتال می‌توانید به صرافی ارز دیجیتال رابکس مراجعه کنید.

 

تغییر قوانین خدمات بایننس

 

 

تغییراتی که اعمال شده‌اند، پس از اینکه کمیسیون اوراق بهادار و بورس آمریکا (SEC) علیه Binance US به دلیل فعالیت به عنوان یک صرافی غیرمجاز در آمریکا شکایت کرد که درباره‌ی شکایت از بایننس توسط کمیسیون بورس آمریکا در خبر‌های قبلی رابکس ‌هم دربارهآن صحبت کردیم، انجام شده است.

تغییرات آرام به شرایط قراردادها می‌تواند به عنوان یک پاسخ به فشارهای نظارتی تلقی شود. این یک یادآوری قوی به کاربران است که باید درباره شرایط خدمات پلتفرم‌هایی که استفاده می‌کنند، همواره دقت کنند  زیرا این شرایط قابل تغییر هستند.

 

این تغییرات آرام به شرایط قراردادها نشان می‌دهد که کاربران باید همواره نسبت به شرایط خدمات پلتفرم‌هایی که استفاده می‌کنند، هوشیار باشند، زیرا این شرایط قابل تغییر هستند. این تغییرات یادآوری قوی می‌شود که کاربران باید در رابطه با شرایط خدمات پلتفرم‌هایی که استفاده می‌کنند، هوشیار باشند زیرا این شرایط ممکن است تغییر کنند.

 

منبع : utoday

به این مقاله امتیاز دهید :

برچسب های مرتبط :
اشتراک گذاری این مقاله در شبکه های اجتماعی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال

خرید و فروش ارز های دیجیتال

خرید بیت کوین

خرید بیت کوین

خرید اتریوم

خرید اتریوم

خرید تتر

خرید تتر

خرید بایننس کوین

خرید بایننس کوین

خرید دوج کوین

خرید دوج کوین

خرید ترون

خرید ترون

خرید شیبا اینو

خرید شیبا اینو

خرید لایت کوین

خرید لایت کوین

خرید بیت کوین کش

خرید بیت کوین کش

خرید ریپل

خرید ریپل

آکادمی رابکس

ارز دیجیتال چیست
ارز دیجیتال چیست
بلاک چین چیست
بلاک چین چیست
کیف پول ارز دیجیتال چیست
کیف پول ارز دیجیتال چیست
NFT چیست
NFT چیست
ترید چیست
ترید چیست
کسب درآمد از ارز دیجیتال
کسب درآمد از ارز دیجیتال
استخراج ارز دیجیتال چیست
استخراج ارز دیجیتال چیست
استیکینگ ارز دیجیتال چیست
استیکینگ ارز دیجیتال چیست

پربازدید ترین خبرها

بازی راکی ربیت | آموزش 0 تا 100 فعالیت در ربات Rocky Rabbit

قیمت Tapswap چند است؟ آیا تپ سواپ قابل خرید و فروش است؟

همستر کامبت | آموزش 0 تا 100 فعالیت در ربات Hamster Kombat

آموزش فعال کردن کارت های جدید همستر کامبت بدون دعوت دوستان

پروژه MemeFi تلگرام | بررسی و آموزش استخراج توکن میم فای

آن استیک به نات کوین اضافه شد | طریقه Unstake کردن نات کوین

ربات میجر | آموزش کامل درامدزایی از ربات میجر Major تلگرام