صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید استکس (stx) ، فروش استکس، بهترین قیمت Stacks

روز
stx (Stacks)
USDT

فروش و خرید استکس با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید استکس

کیف پولتان را شارژ کنید و به خرید و فروش استکس و حتی تبدیل مستقیم رمزارزها به هم بپردازید.

Stacks
استکس (Stacks) :

خرید استکس (Stacks) و فروش ارز دیجیتال استکس با بهترین قیمت در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین و لحظه‌ای انجام می‌شود. نحوه خرید استکس : (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید ارز استکس با ریال یا تتر.

استکس

ارز دیجیتال استکس (stx) یک راه حل بلاکچین لایه یک است که قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز را قادر می سازد تا از بیت کوین به عنوان دارایی استفاده کنند و تراکنش ها را بر روی بلاک چین بیت کوین تسویه کنند.

برای دستیابی به این هدف، تیم استکس مکانیزم اجماع جدید و منحصربه‌فردی را ایجاد کرده است که آن را اثبات انتقال پاکس PoX نامیده‌اند که بلاک‌چین‌های بیت‌کوین و استکس را به هم متصل می‌کند.

 

خرید استکس

ویژگی‌های اساسی استکس

هدف ارز دیجیتال استکس این است که به دنبال راهکاری باشد که بیت کوین را بدون نیاز به فورک یا تغییر بلاکچین اصلی بیت کوین باشد.

این کار را با اتصال مستقیم به بلاکچین بیت کوین از طریق سازوکار اجماع اثبات انتقال (پی او ایکس) «POX» انجام می‌دهد که ماینرها برای ساختن نشانه‌های جدید استکس در BTC پرداخت می‌کنند، علاوه بر این دارندگان رمزهای STX می‌توانند برای به دست آوردن بیت کوین به عنوان پاداش، از ارز دیجیتال استکس استفاده کنند. 

در نهایت، Stacks یک لایه مقیاس‌پذیر است که تراکنش‌های سریعی را که بر روی بیت‌کوین تسویه می‌شوند را امکان‌پذیر می‌کند.

 

خرید استکس

خرید استکس

قصد خرید رمز ارز استکس (stx) را دارید ؟ از دو راه خرید رمز ارز دیجیتال استکس (stx) برای شما امکان پذیر است .در کیف پول نرم افزاری خارجی خود مانند تراست ولت رمز ارز مورد نظر خود را خریداری کنید و یا با ساخت کیف پول داخلی با شارژ حساب کاربری خود امکان خرید استکس (stx) برای شما فراهم شود.پس از آن شما رمز ارز استکس (stx) را در کیف خود می‌توانید در طولانی مدت نگه داری کرده و یا به هر رمز ارزی که دوست داشته باشید تبدیل کنید. از بهترین مزایای استفاده از کیف پول های داخلی آن است که در آن واحد می‌توانید رمز ارز استکس (stx) خود را به تومان تبدیل کنید و با کارت بانکی خود تومان را برداشت کنید.

.

...

نحوه خرید استکس

با دو روش امکان خرید رمز استکس (stx) ممکن است یکی با استفاده از کیف پول های خارجی مانند تراست ولت ،اتومیک…. و یا به وسیله ساخت کیف پول داخلی در ایران. با ثبت نام و انجام احراز هویت در سایت رابکس کیف پول خود را با تومان شارژ کرده و پس از آن در صفحه معاملات رمز ارز استکس (stx) را خریداری کنید خوشبختانه کیف پول های داخلی این امکان را فراهم کرده اند که رمز ارز استکس (stx) را در طولانی مدت بتوانید در کیف پول سرد خود نیز نگهداری کنید و از امنیت آن اطمینان داشته باشید.

.

خرید و فروش استکس

چطور در چند دقیقه هم رمز ارز استکس (stx) را بخریم وهم بفروشیم؟ برای فروش و خرید استکس (stx) می‌توانید هم از کیف پولهای خارجی مانند تراست ولت استفاده کرده و هم از کیف پول های داخلی مانند رابکس استفاده کنید پس از ساخت کیف پول داخلی خود در رابکس با تومان حساب کاربری خود را شارژ کرده و پس از آن این امکان برای شما فراهم می شود تا بتوانید هم آن را به تومان تبدیل کرده و تومان خود را نیز برداشت کنید و هم آنکه رمز ارز استکس خود را به 300 رمز ارز دیگر نیز تبدیل کنید.

.

آموزش خرید و فروش استکس

برای خرید رزم ارز استکس (stx) با تومان این امکان با ثبت نام و انجام احراز هویت در سایت های داخلی ا برای شما ایجاد می شود.با ایجاد حساب کاربری و احراز هویت در سریعترین زمان می‌توانید حساب خود را شارژ کنید ورمز ارز استکس (stx) را خریداری کنید.دقت داشته باشید که در سایت رابکس حداقل خرید رمز ارز اکو 50 واحد است.

.

خرید استکس با تومان

برای خرید رمز ارز استکس با تومان این امکان با ثبت نام و انجام احراز هویت در سایت های داخلی ا برای شما ایجاد می شود.با ایجاد حساب کاربری و احراز هویت در سریعترین زمان می توانید حساب خود را شارژ کنید ورمز ارز استکس را خریداری کنید. در مبدل بالا امکان مشاهده قیمت رمز ارز استکس به صورت آنلاین وجود دارد.

.

خرید استکس با کمترین کارمزد

قطعا پرداخت کمترین کارمزد برای خرید فروش رمز ارز استکس (stx) و یا رمز ارز های دیگر برای شما اهمیت دارد،با مقایسه قیمت های پلتفرم خرید و فروش رمز ارز دیجیتال رابکس شما متوجه خواهید شد که در رابکس کلیه هزینه های عملیاتی و کارمزد ها در دل قیمت هاست و شما کاربران و خریداران محترم رمز ارز استکس (stx) هیچگونه هزینه اضافه تری پرداخت نخواهید کرد.

.

خرید استکس بدون احراز هویت

آیا برای فروش وخرید استکس (stx) به احراز هویت نیاز است؟خرید رمز ارز استکس (stx) در هیچ کدام از پلتفرم های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال بدون احراز هویت ممکن نیست. با انجام احراز هویت در پلتفرم های خرید و فروش رمز ارزاستکس (stx) از سو استفاده از حساب های شخصی شما و همچنین پولشویی جلوگیری می شود.رابکس تنها با چند مرحله آسان این امکان را برای شما فراهم آورده تا بتوانید در سریعترین زمان کیف پول شخصی خود را بسازید رمز ارز استکس (stx) را خریداری کرده و به برداشت رمز ارز استکس (stx) وبرداشت تومانی آن اقدام کنید شما می‌توانید استکس را به تتر نیز تبدیل کنید.

.

خرید استکس

فروش استکس

فروش رمز ارز استکس و تبدیل آن به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس در کنار فروش بیش از ۳۰۰ ارز دیجیتال دیگر ممکن است.شما تنها با چند گام ساده:ابتدا ثبت نام و پس از احراز هویت رمز ارز را می‌توانید به کیف پول خود انتقال دهید و یا به شکل مستقیم بخرید و پس از آن رمز ارز را به تومان تبدیل کنید و با هر شماره شبا تایید شده در سایت رابکس می‌توانید 100 میلیون برداشت تومان داشته باشید. در صورت هر پرسش و راهنمایی، پشتیبانی 24 ساعته رابکس در کنار شماست.

.

نحوه فروش استکس

برای فروش رمز ارز و تبدیل آن به تومان با ثبت نام در سایت رابکس و ساخت حساب کاربری رمز ارز را به کیف پول رابکسی خود انتقال دهید و یا به شکل مستقیم این رمز ارز را خریداری کرده و پس از آن در تب معامله رمز ارز را جست و جو کرده و اقدام به فروش رمز ارز استکس کنید.

.

قیمت آنلاین استکس

قیمت آنلاین تورچین را میتوان در سایت های خارجی نظیر coinmarktcap ، coingecko و سایت های ایرانی مانند arzdigital مشاهده کرد، همچنین در قسمت معامله رابکس شما می‌توانید با انتخاب رمز ارز استکس (stx) قیمت آن را بصورت لحظه ای هم بصورت تومانی و هم بصورت تتر مشاهده کنید. .

.

قیمت لحظه ای استکس

دنبال کردن لحظه ای قیمت ها و خبر ها در دنیای رمز ارز دیجیتال از مهم‌ترین عوامل خرید رمز ارز دیجیتال است. با بررسی قیمت لحظه ای رمز ارز استکس در سایت‌های مرجع مانند کوین مارکت کپ می‌توانید این رمز ارز را خریداری کرده و در کیف پول خود نگهداری کنید.خوشبختانه در حال حاضر در پلتفرم های داخلی می‌توانید قیمت لحظه ای رزم ارز استکس (stx) را نیز مشاهده کرده و در همان لحظه با شارژ کیف پول داخلی خود استکس (stx) را خریداری کنید. .

.

بهترین قیمت استکس

در اکثر صرافی های ایرانی امکان خرید استکس (stx) با ریال وجود دارد . در رابکس نیز در قسمت معامله در صورتی که موجودی ریالی شما شارژ باشد می‌توانید به راحتی دقیقا معادل ریالی که می‌پردازید استکس دریافت کنید. با مشاهده اخبار روز ارز دیجیتال و دنبال کردن این رمز ارز می‌توانید در بهترین قیمت به خرید استکس بپردازید.

.

نرخ ارز دیجیتال استکس

دنبال کردن لحظه ای قیمت ها و خبر ها در دنیای رمز ارز دیجیتال از مهم‌ترین عوامل خرید رمز ارز دیجیتال است. با بررسی قیمت لحظه ای رمز ارز استکس (stx) در سایت‌های مرجع مانند کوین مارکت کپ می‌توانید این رمز ارز را خریداری کرده و در کیف پول خود نگهداری کنید.خوشبختانه در حال حاضر در پلتفرم های داخلی می‌توانید قیمت لحظه ای رزم ارز استکس (stx) را نیز مشاهده کرده و در همان لحظه با شارژ کیف پول داخلی خود استکس را خریداری کنید.

.

قیمت استکس به تومان

پلتفرم های داخلی گوناگونی خرید و فروش رمز ارز دیجیتال در حال حاضر ارائه کننده رمز ارزهای دیجیتال به خصوص رمز ارز استکس (stx) هستند، انتخاب این که در کدام پلتفرم خرید و فروش رمز ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنید به شما بستگی دارد در حال حاضر رابکس با بیش از 6 سال سابقه در زمینه خرید و فروش رمز ارز دیجیتال به شما این امکان را می دهد تا در آن واحد هم بتوانید به خرید استکس (stx) بپردازید .پشتیبانی آنلاین در 24 روز یکی مهمترین مزیت های این سایت به شمار می رود.

.

صرافی آنلاین استکس

در حال حاضر تورچین تقریبا در تمامی صرافی ها پشتیبانی می‌شود اما در صرافی های خارجی می توان بایننس و کوکوین و کوینکس را به عنوان بهترین صرافی‌‌خرید استکس دانست. روش‌های زیادی برای مشاهده قیمت خرید استکس (stx) و سایر رمز ارز‌های دیگر وجود دارد. راحت‌ترین روش برای ایرانی‌ها، مراجعه به بخش در سایت پلتفرم معاملاتی رابکس است شما می‌توانید در این صفحه قیمت جهانی استکس (stx) و قیمت خرید استکس را مشاهده کنید و به خرید و فروش این رمز ارز بپردازید. .

.

بهترین سایت خرید استکس

به نظر شما بهترین سایت خرید و فروش رمز ارز استکس (stx) کدام سایت است؟ در حال حاضرخرید استکس (stx) در صرافی‌های ارز دیجیتال انجام می‌شود اما هیچ یک از صرافی‌های داخل ایران و بسیاری از صرافی‌های معتبر در خارج از کشور، به عنوان مرجع و سایت رسمی خرید و فروش استکس (stx) معرفی نشده‌اند .شما کاربران با در نظر گرفتن عواملی همچون پشتیبانی آنلاین و تلفنی سایت ها و هم چنین پشتیبانی رمز ارزاستکس (stx) به سایت ها مراجعه کرده و تصمیم به معامله در سایت خرید و فروش رمز ارز دیجیتال می‌توانید کنید .

.

اپلیکیشن خرید و فروش استکس

با راه اندازی شدن اپلیکیشن رابکس می‌توانید علاوه بر سایت با نسخه اپلیکیشن نیز اقدام به خرید استکس (stx) بفرمایید.اما قبل از خرید باید کیف پول خود را شارژ کنید و پس از شارژ کیف پول رمز ارزاستکس (stx) را می‌توانید خریداری کرده و به 300 رمزارز دیگر تبدیل کنید همچنین می‌توانید استکس (stx) را به تتر که یک استیبل کوین است تبدیل کرده و در کیف پول رابکس خود نگهداری کنید.

.

سایت خرید و فروش استکس

در حال حاضر استکس تقریبا در تمامی صرافی ها پشتیبانی می‌شود اما در صرافی های خارجی می توان بایننس و کوکوین و کوینکس را به عنوان بهترین صرافی‌‌ خرید استکس (stx) دانست. روش‌های زیادی برای مشاهده قیمت خرید استکس (stx) و سایر رمز ارز‌های دیگر وجود دارد. راحت‌ترین روش برای ایرانی‌ها، مراجعه به بخش در سایت پلتفرم معاملاتی رابکس است شما می‌توانید در این صفحه قیمت جهانی استکس (STX) و قیمت خرید استکس (stx) را مشاهده کنید و به خرید و فروش این رمز ارز بپردازید.

.

بیشتر

برخی از سوالات متدوال درباره استکس(Stacks)

استکس(stx)، درست مانند سایر ارزهای دیجیتال، یک سرمایه گذاری پرخطر است. اما با مطالعه دقیق  و دنبال کردن قیمت این رمز ارز می‌توانید سود کنید.

 

بله برای خرید  و فروش و همچنین تبدیل رمز ارز استکس  در صرافی های داخلی مثل رابکس  احتیاج به احراز هویت  دارید.
شما با کارت های شناسایی جدید مثل (کارت ملی،شناسنامه،گواهی نامه،کارت پایان خدمت) امکان احراز هویت در سریع ترین زمان را دارید.

    استفاده از سایتی ایرانی که امکان خرید و فروش و تبدیل رمز ارزاستکس (stx) را برای کاربران فراهم میکند و داری ولت است و کارمزد کمی دارد .ارز دیجیتال استکس (stx) را می‌توانید در صرافی‌هایی مانند بایننس، صرافی کوکیین، اف تی ایکس، ، یونی سواپ، کوین وان، و از همه  خریداری کنید.

خرید و فروش استکس

برای تجربه لذت بخش خرید و فروش استکس، رابکس را انتخاب کنید.