logo

خرید ارز دیجیتال

راهنما

درباره رابکس

خرید ارز تن کوین Toncoin ، فروش تن کوین TON ، خرید و فروش ارز TON

Toncoin (TON)

خرید تن کوین Toncoin و فروش تن کوین TON در صرافی ارز دیجیتال رابکس

قیمت معامله حرفه‌ای:

397,829.25

تومان
-0.2%

Toncoin

TON
Toncoin( TON)397,829.25
-0.2%

چگونه از رابکس تن کوین بخرم؟

به راحتی و با انجام مراحل زیر می‌توانید تن کوین بخرید.

مرحله اول

۱. ثبت‌ نام در رابکس

در اولین قدم می‌ بایست در سایت رابکس ثبت‌نام کرده و موبایل و ایمیل خود را تایید بفرمایید

مرحله دوم

۲. تایید احراز هویت

تنها با ارسال یک کارت شناسایی احراز هویت کنید.

مرحله سوم

۳. شروع معامله حرفه‌ای

به معامله بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال بپردازید.

تن کوین در یک نگاه:

Toncoin

(TON)

کیف پول‌ها:
Trust Wallet
Coinomi
شبکه‌های اجتماعی:
قراردادهای هوشمند:
0x582d87...be47def1
0x76a797...fd1d220f
EQAAAAAA...AAAAAM9c

خرید ارز TON

تن کوین یکی از به روز ترین ارزها در دنیای کریپتو کارنسی است. تن کوین ارز دیجیتال اصلی در بلاکچین TON است. خرید ارز ton این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید تلگرام پرمیوم خریداری کرده و از قابلیت‌های تلگرام پرمیوم استفاده نمایید. همچنین، می‌توانید با خرید تن کوین اشتراک‌های پیشرفته تلگرام به مدت 3، 6 یا 12 ماه را با استفاده از *** و با استفاده از کیف پول رمزنگاری نشده Tonkeeper خریداری کنید. صرافی ارز دیجیتال رابکس این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا در سریع ترین زمان تنها در چند ثانیه احراز هویت خود را کامل کرده و به خرید ارز دیجیتال به خصوص خرید ارز ton بپردازید. شما می‌توانید برای خرید ارز ton از روش‌های گوناگونی استفاده کنید. برای مثال می‌توانید خرید ارز ton را در صرافی‌‌های گوناگون خارجی انجام داده  و تن کوین را به آدرس های دیگر ارسال کنید یا آن را به هر ارزی که مایل هستید تبدیل کنید. تقریبا در تمامی صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی امکان خرید ارز ton برای کاربران امکان پذیر است اما به دلیل عدم احراز هویت کاربران ایرانی بهترین گزینه خرید ارز تن صرافی‌های ایرانی است. برای خرید بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال به صرافی رابکس می‌توانید مراجعه کنید.  خرید ارز ton

تن کوین خرید

به طور کلی، تن کوین (خرید ارز ton) نام یک ارز دیجیتال است که در حوزه بلاکچین و تکنولوژی بلاکچین فعالیت می‌کند. این ارز دیجیتال به عنوان یک واحد پول مبتنی بر بلاکچین عمل می‌کند و امکان انتقال ارزها را بین افراد بدون نیاز به واسطه فراهم می‌کند. در صرافی ارز دیجیتال رابکس می‌توان تن کوین خرید و در صدم ثانیه آن را هم فروخت و هم برداشت کرد. در صرافی ‌های خارجی هم می‌توان تن کوین خرید و فروخت. خرید ارز ton در تمامی صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی و  داخلی امکان پذیر است. برای خرید بیت کوین و بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال به رابکس مراجعه کنید.
 
 

خرید ارز دیجیتال تن کوین

بلاک چین TON، یک ابتکار بلاک چین استثنایی و جامعه محور است که توسط تلگرام به وجود آمده و با جذب میلیاردها کاربر، خدمات گسترده‌ای را در اختیار مخاطبان خود قرار داده است. خرید ارز دیجیتال تن کوین مزایای بسیار گوناگونی دارد به عنوان مثال بلاک چین تن کوین توانایی انجام تراکنش‌های سریع، اقتصادی و کم‌هزینه را با بهره‌گیری از تکنولوژی پیشرفته‌ای به ارمغان می‌آورد. خرید ارز ton یا خرید تن کوین در صرافی ارز دیجیتال رابکس امکان پذیر است. خرید ارز دیجیتال تن کوین TON ( خرید ارز ton ) با تمرکز بر نیازهای روزانه کاربران به طور کامل طراحی و توسعه یافته است، از جمله تسهیل تراکنش‌های بلافاصله و سریع، کاهش کارمزدها به حداقل، و ارائه برنامه‌های کاربردی ساده و کارآمد. علاوه بر این، معماری انعطاف‌پذیر و مقیاس‌ پذیری بلاک چین *** آن را به یک گزینه برجسته در دنیای بلاک چین تبدیل کرده است که به راحتی می‌تواند با تغییرات و نیازهای متغیر محیط زیست همگام شود.

خرید ارز TON

یکی دیگر از راحت ترین راه های خرید ارز تن کوین  (خرید ارز ton) انتخاب یک صرافی ایرانی و احراز هویت در آن است. در حال حاضر صرافی‌های گوناگونی امکان خرید ارز تن کوین را برای شما فراهم می‌کنند. یکی از این صرافی‌ها صرافی ارز دیجیتال رابکس است. صرافی ارز دیجیتال رابکس با پشتیبانی از بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال این امکان را فراهم می‌کند تا تنها در چند ثانیه بتواند به خرید ارز تن کوین پرداخته یا ‌آن را بفروشید و آن را به بیش از ۱۰۰۰ ارز دیحیتال دیگر تبدیل کنید. برای خرید لایت کوین می‌توانید به صرافی رابکس مراجعه کنید.

خرید رمز ارز تن کوین

با خرید رمز ارز تن کوین ( خرید ارز *** ) که توکن بومی بلاک‌چین لایه 1 و غیرمتمرکز معتبر The Open Network است می‌توانید به راحتی پس از خرید رمز ارز تن کوین آن را به ارز‌های دیگر تبدیل کرده یا پس از رسیدن به قیمت مناسب آن را به تومان تبدیل کرده و به تومان برداشت کنید. امکان برداشت تومانی تن کوین پس از خرید تن رمز ارز تن کوین تنها در صرافی‌های ایرانی امکان پذیر است. در صرافی ارز دیجیتال رابکس این امکان برای شما فراهم می‌شود که به راحتی به خرید رمز ارز تن کوین، بایننس کوین و بیش از ۱۰۰۰ ارز دجیتال دیگر بپردازید.

خرید توکن تن کوین

با خرید توکن تن کوین امکان عضویت در اکانت تلگرام پریمیوم امکان پذیر است.  با خرید ارز ton  از این پس امکان خرید اکانت تلگرام پریمیوم با ارز دیجیتال تن کوین (TON) وجود دارد. توکن تن کوین که  ارز دیجیتال اصلی در بلاکچین TON است و از طریق پلتفرم ******** می‌توان به آن دسترسی داشت و خرید کرد. علاوه بر این، می‌توان اشتراک‌های پیشرفته تلگرام به مدت 3، 6 یا 12 ماه را با استفاده از TON و از طریق کیف پول رمزنگاری نشده Tonkeeper خریداری کرد. در حال حاضر در صرافی‌های گوناگون خارجی می‌توان  توکن تن کوین خرید و فروخت.

خرید ارز TON بدون احراز هویت

خرید تن کوین بدون احراز هویت نه در صرافی‌های ایرانی و نه در صرافی‌های خارجی امکان پذیر نیست. علاوه بر اینکه خرید ارز ton بدون احراز هویت در صرافی‌های ایرانی ممکن نیست شما امکان برداشت تومان هم برای خرید ارز ton بدون احراز هویت ندارید . در صرافی ارز دیجیتال رابکس تنها در چند ثانیه احراز هویت خود را انجام داده و به خرید ارز ton و خرید ریپل بپردازید. خرید ارز ton

 

آموزش خرید ارز TON

آموزش خرید ارز *** در صرافی های داخلی مانند رابکس برای شما کاربران امکان پذیر است. خرید ارز دیجیتال در صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی به مدت چند سالی است که برای کاربران ایرانی ممکن شده و خرید ارز ton امکان پذیر شده است. شما می‌توانید در یکی از این صرافی‌ها ثبت‌نام کنید و با استفاده از تومان یا ریال، به خرید تن کوین (toncoin) اقدام به فروش کنید و همچنین آن را به رمز ارز دیگری تبدیل کنید.

نحوه خرید ارز ton

فروش و خرید ارز TON در سایت ارز دیجیتال رابکس برای شما کاربران محترم فراهم است. نحوه خرید تن کوین (toncoin) با قیمت مناسب، به این صورت است قیمت و کارمزدهای مختلف صرافی‌ها را مقایسه کنید و بهترین گزینه را انتخاب کنید. اما نحوه خرید ارز ton یا خرید هر رمزارز، لازم است در یک صرافی ارز دیجیتال ثبت نام کنید. صرافی های داخلی به شما این امکان را می‌دهند که قیمت فروش و خرید هر رمزارز را در آن واحد مشاهده کنید. همچنین، نکته مهمی در نحوه خرید ارز ton وجود دارد (toncoin)، شبکه انتقال آن است. هر رمز ارز برای انتقال در شبکه خاص خودش را دارد و در صورتی که توکن آن در بلاکچین‌های دیگر ایجاد شود، امکان ارسال آن در آن شبکه وجود خواهد داشت.

طریقه خرید ارز TON

طریقه خرید تن کوین . خرید سولانا و بیت از  ۱۰۰۰ ارز دیحیتال در صرافی رابکس قسمت آموزش در اختیار  شما کاربران قرار گرفته است. انتخاب صرافی رابکس، به شما اطمینان می‌دهد که کلیه کارمزدها و هزینه‌های عملیاتی در دل قیمت‌ها تعریف شده و شما هیچ گونه هزینه اضافی پرداخت نمی‌کنید. در عین حال، برخلاف برخی از پلتفرم‌های دیگر که قیمت نهایی ممکن است با قیمت اولیه متفاوت باشد، در رابکس قیمت نهایی با قیمت اولیه یکسان است. طریقه خرید تن کوین به این  گونه است وارد سایت رابکس شده گزینه ثبت نام را انتخاب کنید و پس از اخراز هویت به خرید ارز ton بپردازید.

چگونگی خرید ارز ton

چگونگی خرید ارز ton به راحتی خرید ارز های دیگر است. کافی است یک صرافی داخلی قابل اعتماد را انتخاب کنید و پس از احراز هویت به خرید تن کوین بپردازید. چگونگی خرید ارز TON در صرافی رابکس بسیار ساده است و شما می‌‌توانید با ایجاد حساب کاربری خود و طی کردن مراحل احراز هویت به خرید ارز TON بپردازید.

چطور ارز TON بخریم؟

چطور تن کوین بخریم ؟ برای خرید تن کوین یک صرافی ارز دیجیتال انتخاب کرده و پس از ثبت نام و احراز هویت موجودی حساب خود  را افزایش داده و به خرید ارز ton بپردازید . برای شروع معامله در صرافی رابکس حساب خود را با ۱۰۰ هزار تومان شارژ کرده و خرید تن کوین را شروع کنید.

از کجا تن کوین بخریم؟

سوال این که از کجا تن کوین بخریم میتوانیم به این گونه پاسخ دهیم که فقط کافی است در یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی یا خارجی ثبت نام کرده و پس ار ثبت نام و کامل کردن احراز هویت خود افدام به خرید تن کوین کنید. از آنجایی که امکان خرید ارز *** با ریال در صرافی‌های خارجی مثل Binance امکان‌پذیر نیست و تنها در ایران امکان‌پذیر است می‌توانید در صرافی رابکس ثبت نام کرده و به خرید این رمز ارز و بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر بپردازید.

خرید ارز ton با کمترین کارمزد

خرید تن کوین (toncoin) به صورت امن و راحت از ویژگی‌های مهم معاملاتی است که در هر خرید باید به آن توجه کرد. با انتخاب صرافی رابکس، می‌توانید به آسانی با اطمینان از کلیه کارمزدها و هزینه‌های عملیاتی معاملات خود استفاده کنید. به علاوه، در مقایسه با برخی از پلتفرم‌های دیگر، قیمت نهایی خرید تن کوین (toncoin) با قیمت اولیه نشان داده شده متفاوت نیست، بنابراین شما هیچ گونه هزینه اضافی پرداخت نخواهید کرد. خرید ارز ton

خرید تن کوین در ایران

خوشبختانه خرید تن کوین در ایران نیز برای کاربران ایرانی نیز فراهم شده است. نحوه ثبت نام نیز برای کاربران راحت تر شده است. در حال حاضر تمامی صرافی ‌های ارز دیجیتال در تلاش هستند راحت ترین روش را برای خرید ارز ton در ایران در اختیار کاربران قرار بدهند که در این میان رابکس با ارائه کارمزدهای رقابتی یکی از بهترین گزینه‌ها برای سرمایه‌گذاری روی ارزهای دیجیتال به خصوص تن کوین هستند.

خرید ارز ton ارزان

خرید ارز ton ارزان در صرافی‌هایی هایی که کارمزد پایین دارند امکان پذیر نیز هست. در صرافی رابکس کلیه هزینه های عملیاتی و کارمزد ها در دل قیمت هاست و شما کاربران محترم هزینه جداگانه‌ای جدای قیمتی که به شما نمایش داده شده است پرداحت نمی کنید. برای خرید تن کوین ارزان می‌توانید پایین ترین قیمت تن کوین اقدام به خرید ارز ton کنید.

خرید سریع تن کوین

خرید سریع تن کوین با صرافی ‌های آنلاین ارز دیجیتال ایرانی ممکن است. با کمی تحقیق در مورد اینکه ترجیح می‌دهید در کدام صرافی حاضر به سرمایه گذاری کنید معامه خود را هم برای خرید تن کوین و هم برای خریدتن کوین و خرید بیت کوین کش ‌اغاز کنید. توجه داشته باشید که خرید سریع تن کوین با استفاده از درخواست‌های مارکت هست که می‌تواند از نظر قیمتی مناسب نباشد و بهتر است از درخواست‌های لیمیت برای خرید ارز *** استفاده شود.

خرید آنلاین تن کوین

خرید آنلاین تن کوین در تمامی صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی  و خارجی امکان پذیر است. تن کوین یک بلاکچین مختص به خود را دارد و اکوسیستم تلگرام نیز نقش ویژه‌ای داد. خرید آنلاین تن کوین به وسیبه تمامی صرافی های ارز دیجیتال حال حاضر ممکن است. یکی از صرافی های ارز دیجیتال حال حاضر خرید تن کوین را برای شما به آسانی فراهم می‌کند صرافی ارز دیجیتال رابکس است. خرید ارز ton در صدم ثانیه در صرافی رابکس ممکن است برای شروع معامله کافی است حساب خود را با ۱۰۰ هزار تومان شارژ کنید.

خرید تن کوین با تومان

خرید تن کوین با تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس برای تمام کاربران ایرانی فراهم است. پس از ثبت نام و انجام احراز هویت خود وارد حساب کاربری شوید و حساب کاربری خود را به تومان شارژ کنید  کیف پول را انتخاب کنید و اقدام به خرید تن کوین با تومان کنید. برای انجام این کار می‌توانید از پنل تبدیل سریع و پنل معامله حرفه‌ای استفاده کنید.

خرید ارز ton با ریال

خرید ارز ton با ریال نیز به راحتی امکان پذیر است. در حال حاضر در بالای صفحه می‌توانید قیمت هر واحد ارزدیجیتال تن کوین را مشاهده کنید. شما می‌توانید با مراجعه به صرافی های آنلاین مورد نظر خود، برای فروش و خرید تن کوین (toncoin) اقدام کنید. لطفا قبل از انجام معامله، قوانین و مقررات صرافی را به دقت مطالعه کرده و از صحت صرافی انتخابی خود مطمئن شوید. ضمن اینکه خرید تن کوین با ریال در سایر صرافی‌های ارز دیجیتال مانند رابکس امکان پذیر است.

خرید ارز ton با دلار

خرید تن کوین با دلار نیز امکان پذیر است اما برای انجام این کار نیاز به استیبل کوین‌هایی مانند تتر نیاز دارید که نسخه دیجیتال دلار هستند. برای خرید ارز ton با دلار می‌توانید به خرید تتر از صرافی رابکس پرداخته و آن را به کیف پول خود انتقال دهید و از آن برای خرید بیت کوین در صرافی‌های خارحی استفاده کنید. توجه داشته باشید که خرید بیت کوین با استفاده از تتر در صرافی رابکس نیز امکان‌پذیر است و شما را از پرداخت هزینه‌های انتقال بی‌نیاز می‌کند.

خرید Ton

خرید TON به صورت امن و راحت از ویژگی‌های مهم معاملاتی است که در هر خرید باید به آن توجه کرد. با انتخاب صرافی رابکس، می‌توانید به آسانی با اطمینان از کلیه کارمزدها و هزینه‌های عملیاتی معاملات خود استفاده کنید. به علاوه، در مقایسه با برخی از پلتفرم‌های دیگر، قیمت نهایی خرید تن کوین (toncoin) با قیمت اولیه نشان داده شده متفاوت نیست، بنابراین شما هیچ گونه هزینه اضافی پرداخت نخواهید کرد. خرید TON  در صرافی ارز دیجیتال دیگر نیز امکان پذیر است.

بهترین روش خرید ارز ton

بهترین روش خرید تن کوین استفاده از صرافی‌های ایرانی است زیرا در صرافی‌های خارجی امکان استفاده از تومان برای خرید بیت کوین وجود ندارد و صرافی‌های غیرمتمرکز نیز تنها از تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر پشتیبانی می‌کنند. در میان صرافی‌های ایرانی استفاده از صرافی رابکس به دلیل کارمزدذهای رقابتی و راحتی کار بهترین روش خرید تن کوین است.

بهترین صرافی خرید ارز ton

بهترین صرافی خرید تن کوین به انتخا شما بستگی دارد.  می‌توانید با مقایسه بهترین قیمت‌ها و همچنین امکانات پشتیبانی موجود در صرافی‌های رمزارز داخلی، ارز مورد نظر خود را خریداری، تبدیل و فروش کنید. همچنین با استفاده از کارت‌های بانکی خود، می‌توانید به سادگی اقدام به واریز و برداشت رمزارز و تبدیل آن به تومان کنید. اما انتخاب صرافی امن و مطمئن می‌تواند برای شما بسیار مهم باشد تا معاملات خود را در یک محیط امن و پایدار انجام دهید. در نتیجه، بهتر است قبل از انتخاب صرافی، امکانات و امنیت آن را به دقت بررسی کنید. خرید ارز TON

بهترین اپلیکیشن خرید تن کوین

اپلیکیشن های گوناگونی در حیطه صرافی ارز دیجیتال به کاربران امکان معامله را می‌دهند. بهترین اپلیکیشن خرید تن کوین در حال حاضر اپلیکیشن رابکس است که راحت ترین دسترسی و راحت ترین راه برای خرید تن کوین را برای شما فراهم می‌کند. در حال حاضر امکان خرید بیش از هزار ارز دیجیتال و انتقال آن در بیش از 80 شبکه بلاک چینی در رابکس فراهم است.

فروش تن کوین

فروش تن کوین به راحتی خرید تن کوین است. در کیف پول داخلی رابکس، شما امکان واریز و برداشت تومان را دارید و با شماره کارت خود می‌توانید به فروش تن کوین (toncoin) بپردازید. صرافی رابکس این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا در یک فضای امن، سریع‌ترین معاملات را انجام دهید و خیال شما از نقدینگی‌هایی که دارید، راحت باشد، زیرا در محلی امن نگهداری می‌شود. برای خرید ارز ton و فروش تن کوین در رابکس ثبت نام کرده و پس از ثبت نام  به معامله بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال بپردازید.

فروش ارز دیجیتال تن کوین

اگر هنوز کیف پول دیجیتال خود را ایجاد نکرده‌اید، ابتدا باید در  یک صرافی ارز دیجیتال خود را ایجاد کنید. یکی از موارد حائز اهمیت در خرید و فروش رمز ارزها به خصوص فروش ارز دیجیتال تن کوین و انجام معاملات در بازار فروش و خرید ارز ton، اعتماد به یک صرافی مطمئن است. علاوه بر این، باید اطمینان حاصل کنید که صرافی انتخابی شما، برای فروش رمزارز تن کوین (toncoin) را پشتیبانی می‌کند با خیر. به طور کلی، کیف پول‌ها به دو دسته کیف پول‌های نرم‌افزاری خارجی و نرم‌افزار داخلی تقسیم می‌شوند.

فروش تن کوین بدون احراز هویت

فروش تن کوین بدون احراز هویت در صرافی ‌های ایرانی امکان پذیر نیست. فروش و خرید تن کوین و تمامی ارز های به احراز هویت نیاز دارد . نکته مهم در انتخاب صرافی ‌ها به این بستگی دارد که کدام صرافی راحت ترین نحوه احراز هویت را دارد. رابکس یکی از صرافی‌های قابل اعتماد است که از بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند.

آموزش فروش تن کوین

آموزش فروش تن کوین (toncoin) در صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی به مدت چند سالی است که برای کاربران ایرانی ممکن شده است. شما می‌توانید در یکی از این صرافی‌ها ثبت‌نام کنید و با استفاده از تومان یا ریال، تن کوین (toncoin) را خرید و فروش کنید و همچنین آن را به رمز ارز دیگری تبدیل کنید. انتخاب صرافی رابکس، به شما اطمینان می‌دهد که کلیه کارمزدها و هزینه‌های عملیاتی در دل قیمت‌ها تعریف شده و شما هیچ گونه هزینه اضافی پرداخت نمی‌کنید. در عین حال، برخلاف برخی از پلتفرم‌های دیگر که قیمت نهایی ممکن است با قیمت اولیه متفاوت باشد، در رابکس قیمت نهایی با قیمت اولیه یکسان است. برای آموزش فروش و خرید ارز ton به راهنما صرافی رابکس مراجعه کنید.

نحوه فروش تن کوین

برای فروش و  خرید ارز ton با بهترین قیمت، می توانید از نمودار قیمت های روزانه، هفتگی و ماهانه استفاده کنید و با توجه به تحلیل بازار اقدام به خرید ارز ton و فروش تن کوین نمایید. نحوه فروش تن کوین  صرافی های داخلی معتبر این امکان را برای شما فراهم می کنند تا در سریع ترین زمان ممکن فروش و خرید ارز ton خود را انجام دهید. همچنین، انتخاب یک صرافی مطمئن بسیار مهم است و باید با توجه به قوانین و مراحل آنها، انتخاب صرافی مناسب را انجام دهید.

چطور تن کوین بفروشیم؟

پاسخ سوال اینکه چطور تن کوین بفروشیم این است صرافی ایرانی مورد نظر خود را انتخاب کنید و  به فروش تن کوین بپردازید. خرید ارز ton و فروش ارز تن کوین به راحتی در صرافی ار دیجیتال رابکس امکان پذیر است. فقط کافی است احراز هویت خود را انحام داده و پس از احراز هویت اقدام به فروش تن کوین کنید.

فروش تن کوین در ایران

خوشبختانه تن کوین در ایران برای همه کاربران امکان پذیر است. برای اطمینان از عدم وجود هزینه‌های اضافی در هنگام خرید و فروش، می‌توانید به رابکس رجوع کنید. در این پلتفرم، تمامی کارمزدها و هزینه‌های عملیاتی در دل قیمت‌ها در نظر گرفته می‌شوند و کاربران هیچ گونه هزینه اضافی ندارند، بر خلاف برخی از پلتفرم‌های دیگر که قیمت نهایی با قیمت اولیه نشان داده شده متفاوت است. برای خرید ارز *** ثبت نام خود را کامل کنید و به معامله بپردازید.

بهترین صرافی فروش تن کوین

در حال حاضر، بسیاری از صرافی‌های ایرانی قابلیت فروش و خرید ارز ton را به کاربران خود ارائه می‌دهند. صرافی رابکس نیز از جمله این صرافی‌هاست که نرخ فروش و خرید ارز ton را به صورت لحظه‌ای به شما نمایش می‌دهد. با انتخاب رابکس به عنوان کیف پول خود، شما می‌توانید از آن به عنوان یک پلتفرم خرید و فروش نیز استفاده کنید  در انتها انتخاب بهترین صرافی  فروش تن کوین به شما بستگی دارد.

فروش تن کوین

بهترین اپلیکیشن فروش تن کوین

می‌توانید با مقایسه قیمت‌های صرافی‌های مختلف، بهترین قیمت اپلیکیشن خرید تن کوین و فروش رمزارز دیجیتال را در صرافی‌های مختلف به دست آورید. صرافی رمزارزی دیجیتال به رابکس نیز یکی از صرافی‌های مطرح در این حوزه است. با مراجعه به صرافی رابکس، می‌توانید به راحتی با بهترین اپلیکیشن فروش تن کوین ،به خرید ارز *** پرداخته، و ارز دیجیتال تن خود را به ۱۰۰۰ ارز دیجیتال دیگر تبدیل و فروش نمایید. لازم به ذکر است که برای استفاده از خدمات صرافی‌های رمزارزی، ابتدا باید اقدام به ایجاد حساب کاربری و احراز هویت خود کنید.

فروش تن کوین با کمترین کارمزد

فروش تن کوین با کمترین کارمزد در رابکس امکان پذیر است. شما برای فروش تن کوین با کمترین کارمزد در رابکس می‌توانید با خیال راحت اقدام به سرمایه گذاری کنید. خرید ارز ton و بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال در صرافی ارز دیجیتال رابکس امکان پذیر است. کارمزد خرید و فروش تن کوین در رابکس در حالت پایه سه دهم درصد است که برای کاربران فعال تا دوازده صدم درصد نیز کاهش می‌یابد.

خرید و فروش تن کوین

خرید تن کوین تنها خرید یک ارز دیجیتال و یا سرمایه گذاری نیست با خرید ارز تن کوین این امکان برای شما فراهم می‌شود که بتوانید به یک دروازه جدید تلکنولوژی وارد شوید. خرید ارز ton به شما این امکان را می‌دهد که در بلاکچین تن کوین نیز به صورت مستقیم فعالیت کنید. خرید تن کوین در صرافی رابکس در حال حاصر برای شما کاربران محترم امکان پذیر است.

آموزش خرید و فروش تن کوین

آموزش خرید و فروش تن کوین (toncoin) در صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی به مدت چند سالی است که برای کاربران ایرانی ممکن شده است. شما می‌توانید در یکی از این صرافی‌ها ثبت‌نام کنید و با استفاده از تومان یا ریال،  به خرید تن کوین (toncoin) بپردازید و همچنین آن را به رمز ارز دیگری تبدیل کنید.

سایت خرید و فروش تن کوین

با انتخاب سایت خرید و فروش تن کوین یعنی رابکس این امکان به شما داده می‌شود  که بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال زا خریداری کنید که کلیه کارمزدها و هزینه‌های عملیاتی در دل قیمت‌ها تعریف شده و شما هیچ گونه هزینه اضافی پرداخت نمی‌کنید. در عین حال، برخلاف برخی از پلتفرم‌های دیگر که قیمت نهایی ممکن است با قیمت اولیه متفاوت باشد، در رابکس قیمت نهایی با قیمت اولیه یکسان است. خرید ارز ton و بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال  تنها در چند دقیقه برای شما کاربران محترم امکان پذیر حواهد بود.

بهترین سایت خرید و فروش تن کوین

با انتخاب بهترین سایت خرید و فروش تن کوین یعنی رابکس  این امکان به شما داده می‌شود  که کلیه کارمزدها و هزینه‌های عملیاتی در دل قیمت‌ها تعریف شده و شما هیچ گونه هزینه اضافی پرداخت نمی‌کنید. در عین حال، برخلاف برخی از پلتفرم‌های دیگر که قیمت نهایی ممکن است با قیمت اولیه متفاوت باشد، در رابکس قیمت نهایی با قیمت اولیه یکسان است. خرید ارز ton تنها در چند دقیقه برای شما کاربران محترم امکان پذیر است.

تبدیل تن کوین

منظور از تبدیل تن کوین فروش آن و تبدیل ان به سایر ارزهای دیجیتال یا ارزهای فیات است. با استفاده از پنل تبدیل سریع شما می‌توانید از بخش تبدیل تن کوین را به سایر ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین و اتریوم تبدیل کنید. همچنین با استفاده از بخش فروش این پنل و استفاده از پنل معامله حرفه‌ای می‌توانید تن کوین را فروخته و به تومان تبدیل کنید. نحوه خرید تن کوین

تبدیل تن کوین به تومان

یکی از مزیت های فروش و خرید ارز tonدر صرافی های ایرانی این است که می‌توانید هم به تومان به خرید ارز ton بپردازید و هم تن کوین خود را به تومان تبدیل کرده و به تومان برداشت کنید. این قابلیت در هیچ یک از صرافی‌های خارجی و صرافی‌های غیرمتمرکز وجود ندارد.

تبدیل تومان به تن کوین

تبدیل تومان به تن کوین تنها در صرافی‌های ایرانی امکان پذیر است. برای این کار کافی است در صرافی رابکس ثبت نام کرده و  احراز هویت خود را کامل کنید و به خرید ارز ton از یکی از پلتفمر‌های تبدیل سریع و معامله حرفه‌ای بپردازید. همچنین امکان فروش تن کوین امکان پذیر بوده و می‌توانید با کارت های بانکی خود اقدام به برداشت تن کوین کنید.

صرافی آنلاین تن کوین

در حال حاضر، بسیاری از صرافی‌های ایرانی قابلیت فروش و خرید خرید ارز ton  را به کاربران خود ارائه می‌دهند. صرافی رابکس نیز از جمله این صرافی‌هاست که نرخ فروش و خرید تن کوین (ton) را به صورت لحظه‌ای به شما نمایش می‌دهد. با انتخاب رابکس به عنوان کیف پول خود، شما می‌توانید از آن به عنوان یک پلتفرم خرید و فروش نیز استفاده کنید.

صرافی خرید تن کوین

صرافی خرید ارز ton در حال حاضر گوناگون است. برای اطمینان از عدم وجود هزینه‌های اضافی در هنگام خرید ارز *** و فروش، می‌توانید به رابکس رجوع کنید. در این پلتفرم، تمامی کارمزدها و هزینه‌های عملیاتی در دل قیمت‌ها در نظر گرفته می‌شوند و کاربران هیچ گونه هزینه اضافی ندارند، بر خلاف برخی از پلتفرم‌های دیگر که قیمت نهایی با قیمت اولیه نشان داده شده متفاوت است.

خرید تن کوین از صرافی

خرید تن کوین هم از صرافی‌ها داخلی و هم از صرافی‌های خارجی امکان پذیر است. اما ما برای خرید ارز ton پیشنهاد می‌کنیم از یک صرافی ایرانی به خرید ارز ton بپردازید. در رابکس تمامی کارمزد ها و هزینه‌های عملیاتی در دل قیمت‌ها است و شما کاربران محترم هزینه جداگانه‌ای را پرداخت نمیکنید به غیر از مبلغی که به شما نشان داده شده است هزینه جداگانه‌ای پرداخت نمی کنید.

رابکس از خرید و فروش بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برای مشاهده قیمت رمز ارز تن کوین، به صفحه قیمت تن کوین بروید.

اطلاعات رمزارز
نام ارز

تن کوین

نماد اختصاری

TON

رتبه در بازار جهانی

-

قیمت به دلار
USDT

6.0969999999999995

بالاترین قیمت روز
USDT

6.297

قیمت به تومان

397,829.25

مارکت کپ
USDT

13,028,415,777

ویژگی‌های ارزهای دیجیتال

گوینده:

رابکس

غیرمتمرکز بودن

غیرمتمرکز بودن از بارزترین ویژگی شبکه‌های بلاکچینی است. هیچ نهاد مرکزی قدرت اعمال کنترل نخواهد داشت.

سرعت بالای تراکنش‌ها

حجم معاملات بالا

امنیت بالا

بهترین صرافی خرید و فروش TON در ایران

خرید و فروش TON در یک قدم

signup

سوالات متداول

لیستی از پرسش و پاسخ‌های که شاید با آن مواجه شوید

از آنجایی که خرید تن کوین در زمره خرید و فروش ارزهای دیجیتال قرار دارد و با توجه به تذکرات پلیس فتا در این باره، خرید این نوع رمز ارزها در صرافی های ارز دیجیتال معتبر ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد.

دنیای رمز ارز های دیجیتال دنیای قابل پیشبینی نیست ،همواره ممکن است قیمت یک رمز ارز در طی کمتر از 24 ساعت صعودی شود و همان مبلغ در کمتر از 5 دقیقه نزولی،برای خرید تن کوین شما می‌توانید با دنبال کردن اخبارو قیمت لحظه ای رمز از تن کوین اقدام به خرید آن کرده و در همان زمان رمز ارز تن کوین خود را به تومان تبدیل کنید.

احرار هویت در سایت رابکس یکی از راحت ترین روش‌های احراز در میان پلتفرم‌های دیگر است. تنها در چند دقیقه می‌توانید احراز هویت خود را انجام داده و به خرید تن کوین بپردازید.

در بازار های خرید و فروش رمز ارز های دیجیتال خصوصا رمز ارز تن کوین (ton) مقایسه قیمت ها در لحظه و تصمیم به خرید در بهترین قیمت است. شما می توانید این رمز ارز را در سایت های فروش و خرید تن کوین بپردازید و آن را به رمز ارز های دیگر تبدیل کنید.

rabex
رابکس (شرکت دانش بنیان تجارت بین‌الملل رابین)پلتفرم جامع خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است که می‌توانید در آن با امنیتی بالا و با بهترین قیمت به معامله بپردازید. حفظ دارایی‌های مشتریان اولویت رابکس است.


qrcode

برای دریافت اپلیکیشن، اسکن کنید

برای دریافت اپلیکیشن، از طریق لینک زیر اقدام کنید

danesh
fintech
danesh
fintech

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رابکس(شرکت دانش‌بنیان تجارت بین‌الملل رابین) است.