صرافی ارز دیجیتال رابکس

سیاست حریم خصوصی

رعایت حریم شخصی کاربران برای رابکس اهمیت بسیار زیادی دارد. در این متن نحو ذخیره‌سازی و استفاده رابکس از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده کاربران از خدمات رابکس در سامانه رابکس ثبت می‌شود شرح داده شده است.

Group 15203

جمع‌آوری اطلاعات

 

۱. اطلاعاتی که شما مستقیما در رابکس ثبت می‌کنید: 

 

بخشی از اطلاعاتی که رابکس ذخیره می‌کند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام، احراز هویت، ارسال تراکنش خرید و یا فروش، تماس با مرکز تماس و یا روش‌های مشابه در سامانه ثبت می‌کنید.

این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره تلفن همراه، شماره تلفن ثابت، آدرس، آدرس پست الکترونیکی، تصویر سلفی و اطلاعاتی از این دست می‌باشد.

 

۲. اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از سرویس ذخیره می‌شود:

 

علاوه بر اطلاعاتی که شما به صورت مستقیم در سامانه ثبت می‌کنید، برخی از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از سرویس تولید می‌شود نیز در رابکس ذخیره خواهد شد. این اطلاعات در زیر شرح داده شده‌اند:

 

الف) تراکنش‌های مالی

هنگامی که شما خرید و یا فروشی را در سامانه رابکس ثبت می کنید، شمارۀ تراکنش پیگیری بانکی و همچنین اطلاعات کیف پول رمزارز که توسط بلاک چین و یا در بستر هر رمزارز قابل دسترسی است، در رابکس ثبت می‌شود.

لازم به ذکر است، با توجه به اینکه تمامی تراکنش‌های مالی از طریق سامانه‌های بانکی و با استفاده از بستر هر رمزارز با توجه به کیف رمزارز مربوطه صورت می‌گیرد، رابکس در فرآیند انتقال وجه و یا انتقال آن از طریق کارت‌های بانکی و بسترهای رمزارزها هیچ‌گونه دسترسی به اطلاعات شما ندارد.

 

ب) نحوه استفاده از خدمات

رابکس(rabex) ممکن است اطلاعات مربوط به نحوه استفاده کاربران از نرم‌افزار موبایل و سایت رابکس را ثبت می‌کند. از این اطلاعات برای بهبود کیفیت خدمات استفاده می‌شود.

 

ج) استفاده از اطلاعات

اطلاعاتی که در رابکس ذخیره می‌شود در موارد زیر ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد و استفادۀ کاربران از سرویس رابکس به منزلۀ قبول و اعطای اختیار به رابکس جهت استفاده و بهره‌برداری از اطلاعات فوق الاشعار به شرح زیر می‌باشد:

– ارائه، نگهداری و بهبود کیفیت خدمات؛

– جمع آوری اطلاعات به منظور پیش بینی درخواست؛

– ارتباط رابکس با کاربران جهت اطلاع‌رسانی، کنترل کیفی، بررسی شکایات و غیره؛شخصی‌سازی سرویس برای هر کاربر شامل ارائه پیشنهادهای ویژۀ هر کاربر؛

 

بدیهی است مسئولیت حفظ و نگهداری از تمامی اطلاعات فوق الاشعار برعهده رابکس می باشد؛ به نحوی که هیچ شخص اعم از حقیقی و یا حقوقی غیر ذیصلاح حق دسترسی به اطلاعات مذکور را نخواهد داشت.

 

صرفا در صورتی که طبق درخواست و یا صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، اطلاعات کاربران – اعم از اینکه به صورت مستقیم از سوی ایشان و یا به صورت خودکار جمع آوری و ضبط شده باشد – مطالبه شود، رابکس موظف به ارایۀ اطلاعات درخواستی به مراجع مذکور خواهد بود.