اخبار ارز دیجیتال | رابکس

آخرین خبرهای بیت کوین و ارز دیجیتال را با ما دنبال کنید.

دی پگ شدن TrueUSD در بایننس آمریکا| کاهش قیمت TrueUSD به هشتاد سنت

نویسنده : عارفه مدنی

121

زمان مطالعه :

۲ دقیقه
ارزهای دیجیتال

07تیر1402|54:08

دی پگ شدن TrueUSD در بایننس آمریکا

دی پگ شدن TrueUSD دربایننس آمریکا باعث بروز نگرانی‌ها در رسانه اجتماعی کریپتوتویتر شده است. این نگرانی‌ها به دلیل ارتباط شرکت حسابرسی آرمانینو با TrueUSD و همچنین واحد تجاری آن با نام (The Network Firm) است. ارزش این استیبل کوین در بایننس با کاهش ۸۰ سنت در برابر تتر بوده است. این مسئله باعث بروز نگرانی‌ها در رسانه اجتماعی کریپتوتویتر درباره عدم وجود سیستم کنترل و تعادل در صنعت رمزارزها شده است.

 

 

دی پگ شدن TrueUSD در بایننس آمریکا

 

استیبل کوبن TrueUSD (TUSD) که ارزش آن برابر با دلار  است، در مقایسه با stablecoin دیگری مانند tether (USDT) در صرافی Binance.US (شعبه آمریکا صرافی Binance) با مبلغی بسیار پایین‌تر از نرخ تتر معامله می‌شود. به طور دقیق، زوج معاملاتی TUSD/USDT در صرافی Binance.US به قیمت 89 سنت معامله می‌شود که بر اساس داده‌هایی از نمودارهای موجود در پلتفرم نمودار TradingView، در روز چهارشنبه به 80 سنت کاهش یافته بود.

 

به گزارش کوین دسک (coindesck) در صرافی Binance، زوج معاملاتی به قیمت حدود 0.9980 دلار معامله می‌شود. نوسان قیمت در stablecoin‌ها که در سه سال گذشته به عنوان ارزهای تأمین منابع تکامل یافته‌اند، اغلب تأثیری در بازار به وجود می‌آورد. تاکنون، نوسان قیمت TUSD تأثیری بر بازار به صورت کلی نداشته است و ارز بیتکوین (BTC) همچنان در محدوده‌های آشنا به بالاتر از 30,000 دلار معامله می‌شود.

 

 دی پگ شدن TrueUSD در بایننس آمریکا

 

 

ارز دیجیتال TrueUSD (TUSD) با سرمایه‌گذاری به ارزش 3 میلیارد دلار، کمترین خطر سیستمی را نسبت به tether به بازار کریپتوکارنسی وارد می‌کند که سرمایه‌گذاری آن 83 میلیارد دلار است. معنای این عبارت این است که TrueUSD در صورت وقوع مشکلات یا نقص در عملکرد خود، تأثیر کمتری بر روی سایر بخش‌های بازار دارد به نسبت tether که به دلیل حجم بزرگتری از سرمایه‌گذاری، در صورت وقوع مشکلات می‌تواند بر بازار به طور کلی تأثیر بیشتری داشته باشد. علاوه بر این، طبق گفته یک شخصیت ناشناس به نام Parrot Capital، TrueUSD در میان حجم معاملات پایین دچار ضربه شده است. به این معنی که حجم معاملات و نمایه TrueUSD کاهش یافته و ارزش آن در بازار تحت تأثیر قرار گرفته است. برای خرید بیت کوین می‌توانید به صرافی ارز دیحیتال رابکس مراجعه کنید.

 

دی پگ شدن TrueUSD در بایننس آمریکا و کاهش به ۸۰ سنت در برابر تتر

 

«نوسان قیمت پایین» (volatility) TrueUSD (TUSD) در صرافی Binance.US در ساعت‌هایی بعد از انتشار گزارش رزرو توکن مبنی بر دی پگ شدن TrueUSD در بایننس آمریکا، نشان داده است که پروژه TUSD دارای 26,000 دلار دارایی برای پشتوانه دادن به ارز پایدار در یک مؤسسه دپوزیتوری آمریکایی بود که از برداشت وجوه متوقف شده است.  به طور خلاصه، در این متن آمده است که نوسانات قیمت پایین TUSD در صرافی Binance.US در ساعت‌هایی بعد از انتشار گزارش رزرو این توکن، که حاکی از نگرانی‌ها درباره عدم کنترل‌ها و تعادل در صنعت رمزارزها است، رخ داده است.

 

برجسته ترین منتقد TrueUSD، آدام کوکران، شریک Cinneamhain Ventures که در یک توییت در مورد دی پگ شدن TrueUSD در بایننس آمریکا ابراز نگرانی کرده است. وی اشاره کرده است که حسابرسی که تاکنون گزارشات مربوط به TrueUSD (TUSD) را تصدیق کرده است (در Prime Trust)، حسابرس قبلی FTX است که پس از رخدادهای فضایی FTX، با نام جدیدی فعالیت خود را آغاز کرده است. او در توییت خود می‌گوید: اصلاح، این حسابرس که تاکنون در گزارش‌های حسابرسی TUSD (در Prime Trust) صادق‌نظر بوده است، حسابرس قدیمی FTX است که پس از رخدادهای فضایی FTX با نام جدیدی شروع به فعالیت کرده است؟! این افراد به طور واقعی در بزرگترین سرقت تاریخ حسابرسی داشتند و فقط خودشان را تغییر نام دادند؟!

 

 

دی پگ شدن TrueUSD در بایننس آمریکا

 

 

بنابراین، نگرانی‌ها درباره حسابرسی TUSD ناشی از این است که حسابرس قبلی FTX، که در گذشته در رویدادهای مرتبط با FTX درگیر بوده است، همچنان به عنوان حسابرس TUSD فعالیت می‌کند و به نظر می‌رسد این حسابرس با تغییر نام خود، تلاش می‌کند از تاریخچه منفی خود در صنعت حسابرسی فرار کند.

 

 

در زمان نگارش این مقاله، قیمت TUSD/USDT در بایننس به 0.9985 کاهش یافت که ممکن است مربوط به خروج از استخر راه اندازی بایننس ماینینگ MAV باشد. نرخ سپرده و وام TrueUSD در Aave V2 افزایش یافت، به طوری که نرخ سپرده در یک نقطه به 42 درصد و نرخ وام به 54 درصد رسید. برای خرید بیش از ۳۰۰ ارز دیجیتال می‌توانید به صرافی ارز دیجیتال رابکس مراجعه کنید.

 

 

منبع : coindesk

به این مقاله امتیاز دهید :

برچسب های مرتبط :
اشتراک گذاری این مقاله در شبکه های اجتماعی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال

خرید و فروش ارز های دیجیتال

خرید بیت کوین

خرید بیت کوین

خرید اتریوم

خرید اتریوم

خرید تتر

خرید تتر

خرید بایننس کوین

خرید بایننس کوین

خرید دوج کوین

خرید دوج کوین

خرید ترون

خرید ترون

خرید شیبا اینو

خرید شیبا اینو

خرید لایت کوین

خرید لایت کوین

خرید بیت کوین کش

خرید بیت کوین کش

خرید ریپل

خرید ریپل

آکادمی رابکس

ارز دیجیتال چیست
ارز دیجیتال چیست
بلاک چین چیست
بلاک چین چیست
کیف پول ارز دیجیتال چیست
کیف پول ارز دیجیتال چیست
NFT چیست
NFT چیست
ترید چیست
ترید چیست
کسب درآمد از ارز دیجیتال
کسب درآمد از ارز دیجیتال
استخراج ارز دیجیتال چیست
استخراج ارز دیجیتال چیست
استیکینگ ارز دیجیتال چیست
استیکینگ ارز دیجیتال چیست

پربازدید ترین خبرها

پروژه Tapswap جایگزین نات کوین | آموزش استخراج TAP تپ سواپ

فروش نات کوین تلگرام | تخمین قیمت نات کوین تلگرام NOTCOIN

آموزش فروش نات کوین | 0 تا 100 فروش Notcoin به صورت تصویری

لیست شدن نات کوین در صرافی‌ | هر یک میلیون نات کوین 10 دلار؟

پیش فروش نات کوین شروع شد | آموزش فروش notcoin در پیش فروش

نات کوین ۱ اردیبهشت در صرافی‌ ها لیست خواهد شد

انتقال نات کوین به پاول دورف | انتقال NotCoin امکان پذیر است؟