پلتفرم NFT شبکه اجتماعی Reddit در شرف آماده‌شدن است

ezgif 4 55dd5aa1db11

شبکه اجتماعی معروف ردیت (Reddit) قصد دارد کارمندانی را برای طراحی پلتفرمی جهت خرید و فروش توکن‌های بی مانند (NFT) استخدام کند. طبق یک آگهی شغلی در Greenhouse job، ردیت به دنبال یک مهندس ارشد برای طراحی پلتفرمی است که در آن میلیون‌ها نفر بتوانند به خرید و فروش و استفاده از توکن‌های بی‌مانند بپردازند. ردیت می‌خواهد این مهندس ارشد 5 سال سابقه کار داشته و بتواند پلتفرمی را بسازد که یک سیستم توزیع پیچیده داشته و تحت فشار زیاد کاربران کار کند. ردیت می‌گوید:

” با هر پروژه جدید NFT، تعداد زیادی هنرمند پر تلاش و پرکار به وجود می‌آید. طرفداران هنرمندان و برندهای امروزی، ارزهای‌‌دیجیتال را مستقیما از خودشان خریداری می‌کنند تا هم از آن‌ها حمایت کرده و هم محتوای منحصر به فردی را به دست بیاورند.

پلتفرم ردیت میزبان جوامع مختلفی از مردم است. سازندگان جوک‌های تصویری (meme) بخش بزرگی از کاربران ردیت را تشکیل می‌دهند. از طرفی ردیت دارای تعداد زیادی کاربر در حوزه کریپتوکارنسی است. تعداد زیادی گروه‌های خرید و فروش و حتی پامپ یک کوین مخصوص در ردیت تشکیل شده‌اند. شروع پامپ کوین‌هایی مانند دوج کوین و یا سهامی مانند AMC و Gamestop از همین شبکه اجتماعی کلید خورده است. این موارد پتانسیل بسیار بالای ردیت برای میزبانی از یک پلتفرم خرید و فروش NFT را نشان می‌دهد.

البته ردیت تنها شبکه اجتماعی‌ای نیست که در این زمینه قدم برداشته است. چندی پیش فیسبوک والت Novi خودش را معرفی کرد که احتمالا از توکن‌های بی مانند پشتیبانی خواهد کرد. توییتر نیز در سپتامبر اعلام کرد قصد دارد در این زمینه شروع به کار کند.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *