معاون فدرال برزیل: کارگران باید حق انتخاب برای دریافت حقوق خود بصورت ارزهای‌دیجیتال داشته باشند.

معاون فدرال برزیل گزینه پرداخت ارز دیجیتال را برای کارگران پیشنهاد می کند

پیشنهاد Goulart به دنبال قانون جدیدی است که به همه کارگران برزیلی اجازه می‌دهد تا گزینه ای برای درخواست کارفرمایان برای دریافت دستمزد بصورت ارزهای‌دیجیتال داشته باشند. معاون فدرال لوئیزائو گولارت (Luizão Goulart)، نماینده برزیلی کنگره، لایحه‌هایی را به عنوان روشی برای پرداخت هزینه‌های دولتی و خصوصی پیشنهاد کرد. با این حال، این لایحه تضمین می‌کند که پرداخت‌های رمزنگاری تنها پس از فروش توافق متقابل بین کارگران و کار انجام می‌شود. طبق نسخه ترجمه شده این لایحه:

محدودیت درصد پرداخت (حقوق) در ارزهای‌رمزنگاری شده به انتخاب آزادانه کارگر خواهد بود. این لایحه توسعه امور مالی از یک سیستم مبادله‌ای را با بررسی جنبه‌های مختلف، که اتکا به “یک شخص یا یک نهاد مرکزی” را حذف می‌کند، برجسته می‌کند.

در صورت قانونی، لایحه گولارت جماعات بین کارگران و کارفرمایان را برای تعیین درصد دستمزد در کریپتو و فیات ایجاد خواهد کرد.

کمیته ویژه مجلس نمایندگان برزیل اخیراً لایحه‌ای را برای مجازات جرایم مالی مرتبط با رمزنگاری تصویب کرد. آخرین اصلاحات نظارتی علاوه بر افزایش حداقل مجازات زندان برای جرائم مشابه، مجازات پولشویی را افزایش داده است. همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، مجازات از یک سوم مقدار پول‌شویی به دو سوم افزایش یافته است در حالی که مدت زندان از 10 سال به 16 سال و هشت ماه افزایش یافته است.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *