برنامه های جدید موسس MakerDAO برای حفاظت از محیط‌زیست

Capture 5

رون کریستنسن معتقد است وثیقه MakerDAO باید برای سرمایه گذاری‌های مطمین استفاده شود. بنیانگذار MakerDAO ، رون کریستنسن مقاله ای را منتشر کرده است که اقدامات لازم را برای تبدیل این پروتکل به عنوان وسیله ای برای رسیدگی به تغییرات شرایط انجام می‌دهد.

کریستنسن در مقاله‌ای طولانی در 5 اکتبر که در انجمن MakerDAO منتشر شد ، ادعا می‌کند که MakerDAO باید تلاش کند تا اطمینان حاصل کند که همه وثیقه‌های آن شامل “دارایی های پایدار و منطبق با شرایط محیطی است که تاثیرات بلندمدت فعالیت های مالی بر محیط زیست را در نظر می‌گیرد.”

کریستنسن ادعا می‌کند که وثیقه پروتکل باید دربازار رمزارزها در دنیای واقعی (RWA) از طریق موقعیت‌های اعتباری ارشد در پروژه‌هایی که مزارع خورشیدی ، توربین های بادی ، باتری ها ، ایستگاه های شارژ و دیگر راه حل‌های انرژی تجدیدپذیر مقرون به صرفه و همچنین راه حل‌های آنها راپشتیبانی می‌کند ، سرمایه‌گذاری شود. زنجیره تامین ، استخراج و بازیافت پایدار منابع. ” وی در ادامه اظهار داشت:

“امروزه ما همه چیز لازم را داریم تا بتوانیم میزان استفاده از RWA خود را به صدها میلیارد دلار و فراتر از آن ، به طور ایمن و مطابق با مقررات مالی ، با استفاده از مدل معتمد دارایی‌های دنیای واقعی که جامعه در بسیاری از موارد توسعه داده است ، افزایش دهیم.” کریستنسن همچنین نیاز MakerDAO را برای احیای تعهد خود به وثیقه غیر متمرکز ابراز می‌کند و از بازگشت پروتکل به اتکا به شبکه اتریوم و توکن اتر حمایت می کند.

کاربران MakerDAO ارزهای دیجیتال را برای ضمانت استخراج بیت کوین Dai (DAI) به پروتکل واریز می‌کنند. در حالی که اتر در ابتدا به طور انحصاری توسط پروتکل پشتیبانی می‌شد ، از آن زمان به بعد برای حمایت از رمزارزهای دیگر از جمله USD Coin ، Wrapped Bitcoin و Basic Attention Token توسعه یافته است.

بنیانگذار Maker بر بهبود کارایی محیط زیست که انتظار می‌رود از طریق انتقال اتریوم به توافق اثبات سهام با Eth2 حاصل شود ، تأکید کرد و اظهار داشت:

“هنگامی که ارتقاء از اثبات کار به اثبات سهام به اتمام رسید ، اتریوم به یک بلاک‌چین بسیار کارآمد تبدیل می شود. ETH یک مدعی پایدار برای نقش فعلی بیت کوین به عنوان رمز ارز اصلی خواهد بود. “

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *