جنسلر : SEC نمی‌تواند برای رمزارزها محدودیت ایجاد کند، اما کنگره می‌تواند.

Gensler confirms SEC won't ban crypto ... but Congress could

تام مک هنری ، معتقد است که SEC Gary Gensler در هنگام جستجوی رمزنگاری ، از روش‌های استاندارد غافل شده است. گری جنسلر ، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تأیید کرد که آژانس وی اختیار یا قصد ممنوعیت ارزهای رمزنگاری شده را ندارد.

جنسلر هنگام پاسخگویی به سوالات در جلسه استماع کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان در 5 اکتبر ، تأکید کرد که ممنوعیت رمزنگاری در حوز SEC نیست و اظهار داشت: “این بستگی به کنگره دارد.”

جنسلر گفت: “موضوع این است که چگونه می‌توانیم این حوزه را در حمایت از سرمایه گذارانی که داریم و همچنین همکاری با نهادهای نظارتی بانک و دیگران چگونه اطمینان حاصل کنیم که وزارت خزانه‌داری از آن در زمینه مبارزه با پولشویی و رعایت مالیات استفاده می‌کند.”

وی افزود: “بسیاری از این توکن‌ها با امتحان قرارداد سرمایه‌گذاری یا یادداشت یا اوراق بهادار مطابقت دارند.”

جنسلر همچنین “مسائل مربوط به ثبات مالی را که استیبل‌کوین می‌تواند مطرح کند را به عنوان اولویت برای آژانس ذکر کرد.

پاتریک مک هنری ، نماینده ، اقدامات و موضع‌گیری SEC در مورد دارایی‌های دیجیتالی تحت رهبری جنسلر را در جریان جلسه استماع کرد و رئیس SEC را متهم کرد که مطابق با “عملکرد دیرینه آژانس در مورد اظهار نظر در مورد قوانین و رویه ها” عمل نکرده است. برخی از این نظرات شما سوالاتی را در بازار ایجاد کرده و چیزها را کمتر از حد روشن کرده است.

جنسلر پاسخ داد که SEC قانون مراحل اداری را دنبال می کند.

مک هنری همچنین به اظهارات جنسلر در کمیته در سال 2019 هنگام تدریس در MIT اشاره کرد و در آن از احکام گذشته SEC در مورد طبقه بندی بیت کوین و اتر به عنوان کالا انتقاد کرد.

هنگامی که از نظرات فعلی خود در این زمینه پرسیده شد ، جنسلر اظهار داشت: “من قصد ورود به هیچ توکنی را ندارم ، اما فکر می‌کنم قوانین اوراق بهادار کاملاً واضح است . اگر شما در حال جمع آوری پول […] و سرمایه‌گذاری هستید. عموم مردم […] بر اساس تلاش دیگران انتظار منطقی از سود دارند که در قانون اوراق بهادار منطبق است. “

منبع:کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *