آخبار ارزهای دیجیتال | رابکس

آخرین خبرهای بیت کوین و ارز دیجیتال را با ما دنبال کنید.

گوین اندرسن درباره ساتوشی ناکاموتو بودن کریگ رایت شک‌های زیادی دارد.

نویسنده : Mohsen

51

زمان مطالعه :

اخبار ارزهای دیجیتال

01تیر1399|09:10

گوین اندرسون و کریگ رایت | اطلاعات منتشر شده اخیر درباره استشهادنامه‌های گوین اندرسون، حاکی از آن است که او اکنون شک دارد که کریگ رایت، خالق بیت کوین (BTC)، یعنی ساتوشی ناکاموتو (Satoshi Nakamoto) باشد.

استشهادنامه‌های گوین در پرونده کریگ رایت علیه شریک تجاری او یعنی دیوید کلیمان، نشان می‌دهد که از اندرسن سؤال شده بوده که آیا او هنوز هم معتقد است رایت ساتوشی ناکاموتو است. اندرسون هم اینگونه پاسخ داده که: در ابتدا اعتقاد داشتم کریگ رایت خالق بیت کوین است، یا حداقل یکی از سه اعضای گروهی است که نام خود را Satoshi Nakamoto گذاشته‌اند. اما بعدا احساس کردم كه من گول خورده‌ام.

گوین اندرسون و کریگ رایت

در جلسه‌های اثبات جاهایی وجود داشته است که احتمال دارد من در آن جاها گول فریب خورده باشم. برای مثال ممکن است شخصی در آن میان از نرم‌افزاری استفاده کرده باشد، یا شاید لپ تاپی که از آن استفاده شد، لپ تاپ نویی نبوده و دستکاری شده باشد. و البته باید بگویم که چیزی که در ذهن من بود، این نبود که به جهان اثبات کنم کریگ رایت، ساتوشی ناکاموتو است. من تنها به دنبال دلیلی فرای فرای دلایل منطقی بودم تا به خودم اثبات شود که کریگ رایت خالق بیت کوین است. و تردیدهای من درباره این موضوع بیشتر شده است. چرا که اثباتی که به من ارائه شده بود با آنچه به به جهانیان ارائه شد بسیار متفاوت بود.

اندرسن

آندرسن در ادامه استشهادنامه خود بیان می کند که: «من فکر می‌کنم که پس از ایمیل‌هایی که در سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ با ساتوشی داشتم، دیگر هرگز نتواستم دوباره با خالق بیت کوین ارتباطی داشته باشم».

گوین اندرسون و کریگ رایت

پرونده کلیمن رایت (Kleiman-Wright) بخاطر تاثیر احتمالی این شرکت در آینده بیت کوین، توجه فعالان این صنعت را به خود جلب کرده است. به تازگی در ماه می، وکلای Kleiman شواهد اضافی دیگری را علیه رایت افشا کردند.

مارك كاربلز (Mark Karples)، مدیر عامل سابق Mt. Gox، اخیرا ادعا كرد كه رایت «یا دزد است یا كلاهبرداری ». رایت همچنین تلاش کرد از بنیانگذار بنیاد بیت کوین، راجر ور، به دلیل اظهارات مشابه علیه وی در سال 2019 شکایت کند.

منبع: کوین‌تلگراف

به این مقاله امتیاز دهید :

اشتراک گذاری این مقاله در شبکه های اجتماعی

دسته بندی بلاگ

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال

پربازدید ترین خبرها

جنسلر : SEC نمی‌تواند برای رمزارزها محدودیت ایجاد کند، اما کنگره می‌تواند.

چه تعداد کاربر با احراز هویت اجباری بایننس از دست رفت

شرکت بزرگ ویچین (VeChain) هک شد!

بانک مرکزی روسیه اعلام کرده از ممنوعیت ارزهای دیجیتال حمایت خواهد کرد.

علی بابا انجمن بلاک چین (blockchain) خود را امن تر و سریع تر میکند.

350Cipher Mining میلیون دلار به سکوهای استخراج نسل بعدی بیت کوین از Bitfury اضافه می‌کند

سقوط قیمت بیت کوین به زیر 7 هزار دلار رسید!

مطالب خواندنی

دوج کوین و اتر در لیست ده کلمه برتر جستجوی گوگل
دوج کوین و اتر در لیست ده کلمه برتر جستجوی...
افزایش فروش زمینِ مجازی در Metaverse
افزایش فروش زمینِ مجازی در Metaverse

ارزهای دیجیتال در یک نگاه

بیت کوین

بیت کوین

اتریوم

اتریوم