رکوردشکنی بلاکچین آرگو با استخراج ۵۹۷ بیت‌کوین ،در سه ماه سوم سال 2021

رکوردشکنی در استخراج بیت کوین توسط بلاکچین آرگو در ۳ ماه اخیر

بلاک چین آرگو پس از استخراج نزدیک به 600 ارز دیجیتال بیت‌کوین، رکورد درآمد 26 میلیون دلاری را برای سه ماهه سوم سال برای خود ثبت کرد. شرکت استخراج ارزهای دیجیتال Argo Blockchain به تازگی گزارش مالی سه ماهه سوم خود را منتشر کرده است که جزئیات درآمدهای ثبت شده برای این دوره را شرح می‌دهد.

شرکت مستقر در لندن گزارش داد که 597 بیت کوین را در سه ماهه سوم سال 2021 استخراج کرده است. با قیمت های فعلی، ارزش بیت کوین آرگو تقریباً 36.5 میلیون دلار خواهد بود.از 30 سپتامبر(۸ مهر)، این شرکت دارایی‌های 1836 بیت‌کوین (تقریباً 113 میلیون دلار به قیمت های فعلی) را جمع آوری کرده بود.

آرگو همچنین حاشیه ناخالص 120 درصد و حاشیه خالص ماینینگ 85 درصد را گزارش کرد و تخمین زد که استخراج هر بیت‌کوین به طور متوسط ​​برای شرکت فقط 6293 دلار هزینه داشته است. به طور کلی، این شرکت رکورد 26 میلیون دلار درآمد و 17.3 میلیون دلار سود خالص را کسب کرده است.

برای 30 سپتامبر (۸ مهر ۱۴۰۰) ، درآمد خالص شرکت به ترتیب 67.9 میلیون دلار و 27.1 میلیون دلار بود. در نیمه اول سال 2021، Argo درآمد 42.3 میلیون دلاری را گزارش کرد. پیتر وال (Peter Wall)، مدیرعامل این شرکت، دوره سودآوری را به رشد تاسیسات هلیوس (Helios) در تگزاس و عرضه اولیه عمومی سهام 23 سپتامبر(۱ مهر) در نزدک (Nasdaq) نسبت داد و اظهار داشت:

از پیشرفت در تاسیسات استخراج رمزارز در شهر دیکنز تگزاس تا فهرست عمومی ما در نزدک در ایالات متحده، این سه ماهه زمانی بود که Argo به پیشرفت خود ادامه داده است.

در ماه مارس(فروردین)، آرگو، زمینی به مساحت 320 هکتار را در تگزاس خریداری کرد تا عملیات ماینینگ خود را گسترش دهد و 200 مگاوات انرژی تجدیدپذیر در اختیار آن قرار دهد. در 30 سپتامبر(مهر)، این شرکت قرارداد خرید 20000 دستگاه Bitmain Antminer S19J Pro را برای تاسیسات جدید منعقد کرد. انتظار می رود در سه ماهه دوم سال 2022 تحویل داده شود و سخت افزار جدید ظرفیت هش آرگو را به حدود 3.7 اگزاهش افزایش دهد که از 1.07 در پایان سه ماهه سوم 2021 افزایش یافته است.

در 10 سپتامبر (مهرماه)، کوین تلگراف گزارش داد که آرگو 25 میلیون دلار وام با پشتوانه بیت کوین از شرکت سرمایه گذاری Galaxy Digital دریافت کرده است. این به دنبال وام مشابهی با پشتوانه BTC به مبلغ 20 میلیون دلار است که در ماه ژوئن (تیر) تضمین کرد. این بودجه برای توسعه بیشتر تأسیسات تگزاس استفاده خواهد شد.

منبع : کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *