گروه رستوران لندری برنامه وفاداری بیت‌کوین

گروه رستوران لندری برنامه وفاداری بیت کوین را معرفی می کند

گروه رستوران لندری در روز سه‌شنبه اعلام کرد که با شرکت ارز دیجیتال NYDIG همکاری می‌کند که به رستوران‌ها این امکان را می‌دهد که به ازای هر ۲۵۰ دلاری که در غذاخوری‌های این مجموعه مهمان‌نوازی خرج می‌کنند، ۲۵ دلار بیت‌کوین کسب کنند.

Landry’s همچنین شروع به نگهداری بخشی از ذخایر خزانه شرکت خود در بیت کوین تحت نظارت NYDIG خواهد کرد. این شرکت به‌خاطر فعالیت ده‌ها نهاد حق امتیاز از جمله Morton’s، Bubba Gump Shrimp Company، Rainforest Cafe و Palm شناخته شده است. Landry’s متعلق به میلیاردر شخصیت تلویزیونی تیلمن فرتیتا(Tillman Fertita) است که به عنوان مدیر عامل شرکت نیز فعالیت می کند.

Trey Zeluff، مدیر استراتژی دارایی دیجیتال Landry در بیانیه ای گفت:

ما بیت کوین را انتخاب خوبی برای بخشی از خزانه خود می بینیم، بنابراین می خواهیم این انتخاب را به مشتریان خود نیز ارائه دهیم. ما مفتخریم که این مفهوم را برای صنعت مهمان نوازی با مشارکت NYDIG پیشگام کنیم.
Landry’s در اوایل سال جاری، زمانی که شروع به پذیرش پرداخت های بیت کوین در بسیاری از رستوران‌های خود در آوریل کرد، نشانه‌های اولیه علاقه خود را به فضای ارزهای دیجیتال نشان داد. در آن زمان، مدیر عامل شرکت گفت: «تعجب آور است که یک کریپتو چقدر ساده است.

به نظر می رسد که علاقه مدیر عامل شرکت Fertita به ارزهای دیجیتال به سایر جنبه های زندگی حرفه ای او نیز سرایت کرده است، زیرا امتیاز NBA او در ماه های اخیر در صنعت خبرساز شده است. تیلمن همچنین اعلام کرد که اعتبارسنجی بلوک‌ها را برای شبکه Akash آغاز می‌کند و خاطرنشان کرد که زمان آن رسیده است که «تحقیق استخراج یا اعتبارسنجی بلوک‌ها را به عنوان گام منطقی بعدی در استراتژی دارایی دیجیتال ما آغاز کنیم».

NYDIG نیز به یک بازیگر فعال در فضای بلاک چین تبدیل شده است و صدها میلیون دلار برای ایجاد راه حل‌های متمرکز بر بیت کوین برای صنایع بیمه، بانک و انرژی پاک جمع آوری کرده است. در اوایل این ماه، کوین تلگراف همچنین گزارش داد که این شرکت پرداخت خرد بیت کوین Bottlepay را به امید “باز کردن زیرساخت های مالی آینده” خریداری کرده است.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *