logo

خرید ارز دیجیتال

راهنما

درباره رابکس

تتر

(USDT)

65,050

تومان

0%

-

$

ارزش بازار (مارکت کپ):

-

-

پایین‌ترین قیمت:

-

تومان

-

تتر

بالا‌ترین قیمت:

-

تومان

-

تتر

عرضه کل:

-

تومان

بیشترین عرضه:

-

میلیون تومان

حجم معامله یک روز اخیر:

-

undefined undefined

تتر در یک نگاه:

Tether

(USDT)

کیف پول‌ها:
Trust Wallet
Coinomi
قراردادهای هوشمند:
0xdac17f...3d831ec7
0x55d398...b3197955
Es9vMFrz...8BenwNYB
0xc2132d...04b58e8f
شبکه‌های اجتماعی:

قیمت لحظه ای تتر و مشاهده نمودار قیمت تتر امروز

رمز ارز تتر USDT یک استیبل کوین متمرکز با پشتوانه دلار آمریکا است و به همین دلیل انتظار می‌رود همواره قیمت لحظه ای تتر برابر با یک دلار آمریکا باشد. با این حال به دلیل نوسانات عرضه و تقاضا برای تتر قیمت آن ممکن است اندکی حول یک دلار نوسان داشته باشد. قیمت تتر به تومان نیز از معامله کاربران در صرافی‌‌‌های ایرانی مشخص می‌شود که معمولا نزدیک به قیمت دلار به تومان می‌باشد. برای مشاهده نمودار قیمت تتر به تومان و دلار می‌توانید به صفحه قیمت لحظه ای تتر در صرافی رابکس مراجعه کنید.

قیمت تتر

تتر اصلی‌ترین استیبل کوین بازار ارزهای دیجیتال است که قیمتی برابر با یک دلار دارد و توسط شرکت تتر ایجاد شده است. قیمت تتر همواره برابر با یک دلار است و به ازای هر تتر منتشر شده در شبکه‌های بلاک چینی مختلف پشتوانه‌ معادل آن در سیستم بانکی آمریکا ذخیره شده است و از سمت نهادهای قانونی به صورت مستمر این ذخیره مورد بررسی قرار می‌گیرد. توجه داشته باشید که قیمت روز تتر در اثر عرضه و تقاضا در بازار ارز دیجیتال نیز ممکن است مقداری از یک دلار کمتر یا بالاتر باشد اما از آنجایی که کاربران می‌توانند با ارائه تتر به شرکت تتر معادل آن دلار دریافت کنند قیمت USDT همواره خیلی به یک دلار نزدیک است. شرکت تتر توکن‌های خود را در بستر شبکه‌های بلاک جینی مختلف مثل اتریوم، بایننس و سولانا به کاربران ارائه می‌کند و کاربران می‌تواند در بیشتر شبکه‌های بلاک چینی به این توکن دسترسی داشته باشند. قیمت تتر به صورت تومان یا ریال مشابه قیمت دلار است اما عرضه و تقاضای ایجاد شده بر روی آن در صرافی‌های داخلی قیمت تتر را تحت تاثیر قرار دهد. معمولا به صورت عادی قیمت تتر در ایران کمی بیشتر از قیمت دلار است اما زمان‌هایی پیش آمده است که قیمت USDT حتی کمتر از قیمت دلار بوده است. در حال حاضر قیمت ارز دیجیتال در بسیاری از پلتفرم‌ها به صورت تتری ارائه می‌شود و کاربران جفت ارزهای تتری را مورد معامله قرار می‌دهند.

قیمت تتر الان

برای مشاهده قیمت تتر الان به صورت دلاری می‌توانید نمودار قیمت جفت ارز USDTUSD را در صرافی‌های بین‌المللی مشاهده کنید. برای مشاهده قیمت تتر الان به تومان می‌توانید از همین صفحه قیمت تتر صرافی ارز دیجیتال رابکس قیمت تتر الان را در پنل معامله حرفه‌ای و پنل تبدیل سریع رابکس مشاهده کنید. توجه داشته باشید که قیمت تتر الان اندکی با قیمت دلار فرق دارد و معمولا بالاتر از آن است.

قیمت تتر امروز

قیمت تتر در ایران

برای مشاهده قیمت تتر در ایران می‌توانید به صرافی‌های ارز دیجیتال مراجعه کنید. معمولا قیمت تتر در ایران و در صرافی‌های مختلف اندکی با یکدیگر متفاوت است اما در نهایت این قیمت‌ها بسیار به هم نزدیک هستند. توجه داشته باشید که هنگام خرید تتر علاوه بر USDT شما باید کارمزد صرافی را نیز پرداخت کنید. صرافی ارز دیجیتال رابکس از دو پنل تبدیل سریع و پنل معامله حرفه‌ای برای خرید و فروش تتر استفاده می‌کنند که در هر کدام از آن‌ها قیمت تتر و کارمزد آن متفاوت است. در پنل تبدیل سریع قیمت تتر براساس قیمت‌های جهانی و نرخ دلار محاسبه و به کاربران اعلان می‌شود اما در پنل معامله حرفه‌ای قیمت USDT براساس درخواست‌های کاربران تعیین می‌شود.

قیمت تتر به تومان

قیمت تتر به تومان اصولا باید برابر ضرب قیمت USDT به دلار در قیمت تومانی دلار باشد اما در بازار قیمت تتر به تومان اندکی با این محاسبه فرق دارد. دلیل این اتفاق این است که در صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی قیمت تتر به تومان از طریق معامله کاربران تعیین می‌شود و ممکن است قیمت USDT در این معامله‌ها با محاسبات آن همسو نباشد. البته در بلند مدت همواره این دو عهدد به هم همگرا هستند و قیمت تتر به تومان با همین فرمول قابل محاسبه است.

قیمت تتر به دلار

از آنجایی که هر تتر پشتوانه یک دلاری در سیستم بانکی آمریکا دارد و شرکت تتر براساس این پشتوانه آن‌ها را تولید کرده است به صورت کلی قیمت تتر به دلار همواره برابر یک است و کاربران می‌توانند با ارائه تتر به این شرکت معادل دلار را دریافت کنند. با این حال به دلیل معامله تتر در بازارهای مختلف در اثر عرضه و تقاضای ایجاد شده در شرایط خاص قیمت تتر به دلار ممکن است از نسبت یک دلار خارج شدهع و اندکی بالاتر یا پایین‌تر از آن باشد.

قیمت تتر و دلار

در ایران بسیاری از فعالان بازارهای مالی به دلیل سادگی فعالیت در دنیای رمز ارزها تتر را به جای دلار خریداری می‌کنند و به همین دلیل قیمت تتر و دلار برای آن‌ها نیز مهم است. به صورت کلی قیمت USDT و دلار تقریبا نزدیک به هم است و روند قیمت تتر و دلار باهم دیگر تغییر می‌کند. قیمت USDT در اکثر مواقع اندکی از قیمت دلار بالاتر است که این مورد به دلیل هزینه‌های تبدیل دلار به تتر از کاربران گرفته می‌شود اما گاهی اوقات به دلیل تغییر در عرضه و تقاضای دلار و تتر ممکن است قیمت تتر و دلار اختلاف زیادی با یکدیگر پیدا کنند.

تفاوت قیمت تتر و دلار

تفاوت قیمت تتر و دلار در بازار معمولا کمتر از هزار دلار است و تتر به صورت عمومی اندکی گرانتر از دلار است. با این حال تفاوت قیمت تتر و دلار در شرایط خاص ممکن است دچار نوساناتی شود. در شرایطی که تقاضا برای تتر افزایش می‌یابد تفاوت قیمت USDT و دلار نیز بیشتر می‌شود. گاهی اوقات نیز با افزایش عرضه تتر، قیمت تتر به دلار نزدیک می‌شود و گاهی اوقات حتی قیمت دلار بیشتر از قیمت تتر می‌شود. به هر حال قیمت USDT به تومان توسط معامله‌گران در صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی تعیین می‌شود و ممکن است تفاوت قیمت تتر و دلار در صرافی‌های مختلف نیز با یکدیگر متفاوت باشد. نکته مهم دیگر این است که قیمت خرید و قیمت فروش تتر به صرافی‌های ارز دیجیتال با یکدیگر متفاوت است و به همین دلیل تفاوت قیمت تتر و دلار برای خریدار و فروشنده با یکدیگر متفاوت است.

قیمت تتر به ریال

قیمت تتر به ریال در ایران همواره تحت تاثیر سه عامل مهم قیمت جهانی تتر، قیمت دلار به تومان و عرضه و تقاضای داخلی حول تتر است. تغییر در هر کدام از این عوامل می‌تواند منجر به تغییر در قیمت تتر به ریال شود. با این حال روند قیمت تتر به ریال در بیشتر مواقع هم‌جهت با قیمت دلار به ریال است و در بسیاری از مواقع قیمت تتر به ریال اندکی بیشتر از قیمت دلار در بازار آزاد است.

قیمت تتر در ترکیه

بسیاری از کاربران ایرانی به دلیل نزدیکی ترکیه به کشور ما از تبادل تتر در ترکیه نیز استفاده می‌کنند. قیمت تتر در ترکیه نیز همانند سایر کشورهای دنیا براساس عرضه و تقاضای شکل گرفته حول تتر در آن کشور تعیین می‌شود. به صورت کلی قیمت تتر در ترکیه به قیمت USDT به دلار بسیار نزدیک است و برای محاسبه قیمت تتر به لیر ترکیه این عدد در قیمت لحظه‌ای دلار به لیر ضرب می‌شود.

قیمت تتر به لیر

برای مشاهده قیمت تتر به لیر می‌توانید نماد USDTTRY را در وبسایت تریدینگ ویو جستجو کنید و با انتخاب سایت صرافی مورد نظر مثل Binance قیمت تتر به لیر را مشاهده و بررسی کنید. برای محاسبه قیمت تتر به لیر نیز می‌توانید قیمت لیر به دلار را در قیمت دلاری تتر ضرب کنید. توجه داشته باشید که عرضه و تقاضای ایجاد شده در صرافی‌های مختلف می‌تواند منجر به متفاوت شدن قیمت تتر به لیر در این دو حالت شود.

قیمت لحظه ای تتر به تومان

قیمت ارز دیجیتال تتر

ارز دیجیتال تتر یک استیبل کوین متمرکز است که توسط شرکت تتر راه‌اندازی شده و پشتوانه دلار آمریکا دارد. با استفاده از ارز دیجیتال تتر کاربران به راحتی می‌توانند معاملات خود را در بازار ارز دیجیتال انجام بدهندپ بدون اینکه مجبور شوند سرمایه خود را از بازار کریپتو خارج کنند. این مساله منجر به صرفه‌جویی در زمان و هزینه به خصوص برای تریدرهای فعال در بازار کریپتو می‌شود. قیمت ارز دیجیتال تتر اصولا باید همواره برابر با یک دلار باشد اما در اثر عرضه و تقاضای شکل گرفته در بازاز حول این رمز ارز قیمت ارز دیجیتال ممکن است اندکی از یک دلار فاضله بگیرد. قیمت ارز دیجیتال تتر در ایران نیز علاوه بر قیمت ارز دیجیتال تتر به دلار قیمت تومانی دلار و همچنین عرضه و تقاضای داخلی تتر بستگی دارد.  برای مشاهده قیمت ارز دیجیتال تتر می‌توانید از همین صفحه قیمت تتر امروز صرافی رابکس استفاده کنید.

قیمت رمز ارز تتر

رمز ارز دسته‌ای از ارزهای دیجیتال است که با استفاده از تکنولوزي رمزنگاری و در بستر بلا ک چین ایجاد می‌شوند. رمز ارز تتر یک توکن ارز دیجیتال است که با استفاده از قراردادهای هوشمند در شبکه‌های بلاک چینی مختلف مثل اتریوم، بایننس و سولانا ایجاد شده و امکان انتقال آن با استفاده از این قراردادهای هوشمند در بستر بلا ک چین‌ها یمختلف فراهم می‌شود. منظور از قیمت رمز ارز تتر در واقع همان قیمت ارز دیجیتال تتر است و این دو مفهوم به یک واحد اشاره می‌کنند.

قیمت ارز تتر به تومان

به دلیل راحتی خرید ارز تتر امروزه بسیاری از سرمایه‌گذاران به جای خرید دلار، تتر خریداری می‌کنند و به همین دلیل است که آگاهی از قیمت ارز تتر به تومان برای سرمایه‌گذاران از اهمیت زیادی برخوردار است. برای مشاهده قیمت ارز تتر به تومان می‌توان از صرافی‌های ارز دیجیتال استفاده کرد. براساس عرضه و تقاضای شکل گرفته در هر صرافی و کارمزدهای دریافتی از کاربران قیمت ارز تتر به تومان در صرافی‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است. همچنین قیمت ارز تتر به تومان در حالت خرید و فروش نیز با یکدیگر متفاوت است.

آیا قیمت تتر بالا میرود؟

برای پاسخ دادن به سوال آیا قیمت تتر بالا می‌رود نیاز است که روند دلار بررسی شود. قیمت دلاری تتر که همواره برابر با یک دلار است و به جز تغییرات اندک که در اثر نوسان در قیمت USDT رخ می‌دهد انتظار تغییر قیمت دلاری تتر وجود ندارد. قیمت تتر به تومان نیز با تغییر قیمت دلار تغییر می‌کند. بنابراین اگر قیمت دلار بالا برود قیمت تتر نیز بالا خواهد رفت. قیمت دلار نیز براساس شرایط اقتصادی کشور تغییر می‌کند و بررسی نمودار آن نشان می‌دهد که در بلند مدت نمودار آن همواره صعودی بوده است.

تاریخچه قیمت تتر

برای مشاهده تاریخچه قیمت تتر می‌توانید از نمودار قیمتی آن در صرافی‌های مختلف استفاده کنید. برای مشاهده تاریخچه قیمت تتر به دلار می‌توانید عبارت USDTUSD را در سایت تریدینگ ویو جستجو کرده و تاریخچه قیمت تتر به دلار را در صرافی مورد نظر مشاهده کنید. برای مشاهده تاریخچه قیمت تتر به تومان نیز می‌توانید از نمودار قیمت USDT به تومان در صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی استفاده کنید.

تاریخچه قیمت تتر به تومان

برای مشاهده تاریخچه قیمت تتر به تومان می‌توانید به پلتفرم‌های معامله حرفه‌ای ارز دیجیتال مراجعه کنید. شما با مراجعه به پنل معامله حرفه‌ای رابکس و انتخاب جفت ارز تتر به تومان می‌توانید نمودار تاریخچه قیمت تتر به تومان را در این صرافی مشاهده کرده و از آن برای تصمیم‌گیری‌های خود استفاده کنید. توجه داشته باشید که تاریخچه قیمت تتر به تومان در صرافی‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است اما این اختلاف انقدر زیاد نیست که تاثیر زیادی بر روی تحلیل شما داشته باشد.

بهترین قیمت تتر

قیمت تتر در صرافی‌های ارز دیجیتال مختلف اندکی با یکدیگر فرق دارد و به همین دلیل کاربران به دنبال پیدا کردن صرافی با بهترین قیمت تتر هستند. در این فرایند توجه به چند نکته بسیار مهم است. برخی از صرافی‌های ارز دیجیتال ممکن است قیمت USDT را پاین نشان دهند اما در هنگام تسویه با کارمزد بالا قیمت USDT را بالاتر از صرافی‌های دیگر به شما بفروشند. نکته دیگر این است که قیمت خرید و قیمت فروش تتر با یکدیگر متفاوت است و ممکن است بهترین قیمت تتر برای خرید در یک صرافی و بهترین قیمت فروش تتر در یک صرافی دیگر باشد. بهترین قیمت تتر به دلار و تومان

تتر با قیمت پایین

ممکن است شما هم در فضای مجازی شنیده باشید که برخی تتر با قیمت پایین را تبلیغ می‌کنند. نوسان حدودا 5 درصدی قیمت در صرافی‌های ارز دیجیتال مختلف برای تتر می‌تواند قابل قبول باشد اما اگر یک صرافی یا شخصی ادعا کند که تتر با قیمت پایین و با درصدهای اختلاف بیشتر از این 5 درصد ارائه می‌کند احتمالا کلاهبرداری وجود خواهد داشت. توجه داشته باشید که هر کاربری می‌تواند یک توکن با نام تتر و همان لوگو در هر بلاک چینی ایجاد کرده و آن را به عنوان تتر برای شما ارسال کند و ادعا کند که تتر واقعی برای شما ارسال کرده است در حالی که توکن ارسالی واقعی نیست و توسط شرکت تتر ایجاد نشده است. بنابراین حتما تتر خود را از صرافی‌های معتبری مانند رابکس تهیه کنید و به هیج عنوان گول عبارت‌هایی چون تتر با قیمت پایین را نخورید.

پایین ترین قیمت تتر

پایین ترین قیمت تتر در تاریخچه ان رمز ارز در تاریخ 2 مارچ 2015 ثبت شده و برابر 57 سنت است. این نوسان از قیمت یک دلاری که به آن دی پگ شدن می‌گویند در اثر شایعه‌هایی مبنی بر مشکلات شرکت تتر و عدم وجود پشتوانه کافی برای تترهای پشتیبانی شده بود که به محض تایید نبود مشکل قیمت دوباره به یک دلار برگشت. پس از آن نیز در تاریخچه قیمت تتر می‌توان نقاطی یافت که قیمت تتر از یک دلار فاصله قابل توجهی گرفته اما به سرعت توانسته به قیمت خود در یک دلار برگردد.

کمترین قیمت تتر

اگرچه تتر به دلیل پشتوانه یک دلاری خود همواره برابر با یک دلار باشد اما در اثر هیچانات ایجاد شده در بازار گاهی اوقات قیمت تتر به زیر ارزش یک دلار رسیده است. کمترین قیمت تتر در تاریخچه خود برابر با 57 سنت است که در سال 2015 رخ داده است. در طی سال‌های گذشته با نطارت بیشتر نهادهای نطارتی بر شرکت تتر این استیبل کوین توانسته است اعتبار بیشتری در میان فعالان بازار کسب کند و نوسانات قیمت آن به ندرت فاصل بیشتر از یک سنتی از دلار می‌گیرد.

قیمت تتر در صرافی ها

قیمت تتر در صرافی ها و براساس عرضه و تقاضای شکل گرفته حول رمز ارزها ایجاد می‌شود. براساس اینکه تقاضا و عرضه  تتر توسط کاربران در یک صرافی ارز دیجیتال به چه شکل باشد قیمت تتر در صرافی ها مشخص می‌شود و می‌تواند با قیمت در دیگر صرافی‌ها متفاوت باشد. با این حال در صورت تفاوت زیاد قیمت تتر در صرافی ها تریدرها می‌توانند از فرصت آربیتراژی به دست آمده استفاده کرده و سود کسب کنند که این کار منجر به نزدیک شدن قیمت تتر در صرافی ها می‌شود.

آخرین قیمت تتر

برای مشاهده آخرین قیمت تتر می‌توانید به صفحه معامله تتر در صرافی مورد نظر خود مراجعه کرده و از دفتر سفارش موجود آخرین سفارش‌ها برای خرید و فروش را مشاهده کنید. آخرین قیمت تتر در این پلتفرم‌ها برابر با آخرین معامله نهایی شده در پلتفرم است و ممکن است با سفارش‌های موجود اندکی متفاوت باشد. با استفاده از وبسایت‌های تحلیل نمودار مثل تریدینگ ویو نیز امکان مشاهده آخرین قیمت تتر به دلار در صرافی‌‌های معتبر بین‌المللی را ارائه می‌دهند.

قیمت تتر چنده

اگر شما هم برایتان سوال است که قیمت تتر چنده باید به این نکته توجه کنید که قیمت USDT برای خرید و فروش از صرافی متفاوت است. بنابراین در پاسخ به سوال قیمت تتر چنده می‌توان دو قیمت خرید و فروش را برای آن مطرح کرد. معمولا قیمت خرید تتر برای کاربران کمی بیشتر از قیمت فروش تتر به صرافی است. این مورد برای پلتفرم‌های تبدیل سریع مطرح است و در پلتفرم معامله حرفه‌ای قیمت فروش و خرید توسط معامله‌گران تعیین می‌شود.

قیمت جهانی تتر

قیمت جهانی تتر در صرافی‌های بین‌المللی براساس عرضه و تقاضای شکل گرفته حول این رمز ارز تعیین می‌شود. از آنجایی که به ازای هر تتر پشتوانه دلاری آن توسط شرکت تتر در سیستم مالی آمریکا نگهداری می‌شود در بلند مدت همواره قیمت USDT به یک دلار همگرا است. با این حال عرضه یا تقاضای شکل گرفته برای تترهای موجود در بازار قیمت جهانی تتر را در لحظه دچار نوسان کرده و قیمت آن را تغییر می‌دهد.

قیمت تتر چنده

قیمت هر تتر

تتر یک استیل کوین بر پایه دلار آمریکا است و به ازای هر یک تتر یک دلار آمریکا توسط شرکت تتر ذخیره شده است. این مساله نشان می‌دهد که قیمت هر تتر باید برابر با یک دلار باشد. با این حالت قیمت هر تتر بر اثر عرضه و تقاضا در صرافی‌های مختلف می‌تواند اندکی بالاتر یا پایین‌تر از یک دلار باشد. قیمت هر تتر در مقابل سایر واحدهای پولی نیز براساس قیمت هر دلار براساس آن ارز معین می‌شود.

قیمت هر تتر به تومان

قیمت هر تتر به تومان برابر با قیمت دلاری تتر ضرب در قیمت لحظه ای دلار به تومان است. البته از آن‌جایی که تتر نیز در صرافی‌ها در اثر عرضه و تقاضا معامله می‌شود ممکن است قیمت هر تتر به تومان اندکی با قیمت محاسبه شده متفاوت باشد. نکته دیگر در مورد قیمت هر تتر به تومان این است که قیمت خرید و قیمت فروش هر تتر اندکی با یکدیگر تفاوت دارد.

قیمت تتر trc20

منظور از قیمت تتر TRC20 تتری است که در شبکه ترون و با استاندارد TRC20 جابجا می‌شود. استاندارد یا شبکه‌ای که تتر در آن قرار دارد تاثیری بر روی قیمت تتر ندارد و قیمت تتر TRC20 معادل قیمت USDT در روی سایر شبکه‌ها مثل اتریوم است. با این حال هزینه انتقال تتر در شبکه‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است. به عنوان مثال، انتقال تتر در شبکه ترون در حدود دو و نیم دلار هزینه دارد این در حالی است که انتقال تتر در شبکه پلیگون با مبلغی کمتر از یک دلار نیز قابل انجام است.

محاسبه قیمت تتر

برای بسیاری از کاربران بازار ارزهای دیجیتال جای سوال است که چرا قیمت تتر از قیمت دلار بالاتر است و چگونه می‌شود به محاسبه قیمت تتر با توجه به قیمت دلار پرداخت. واقعیت این است که خود قیمت تر به دلار ممکن است با توجه به عرضه و تقاضای شکل گرفته در بازارهای جهانی دستخوش تغییر شده و اندکی بالاتر یا پایین‌تر از قیمت دلار باشد. بنابراین برای محاسبه قیمت تتر باید قیمت جهانی تتر را در قیمت دلار داخلی صرب کرد. با این حال قیمت تتر همواره با قیمت محاسبه شده از فرمول ذکر شده یکی نیست و عرضه و تقاضای شکل گرفته حول تتر در صرافی‌های داخلی و کارمزدهای دریافتی از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال نیز منجر به تغییر قیمت تتر می‌شود.

چرا قیمت تتر از دلار بیشتر است؟

یک پاسخ برای سوال چرا قیمت تتر از دلار بیشتر است این است که در اثر عرضه و تقاضای جهانی قیمت USDT ممکن است اندکی بالاتر یا پایین‌تر از یک دلار باشد. پاسخ دیگر عرضه و تقاضای شکل گرفته حول تتر در صرافی‌های داخلی است که منجر به بالا بودن قیمت تتر از دلار می‌شود. اما اصلی‌ترین پاسخ به سوال چرا قیمت تتر از دلار بیشتر است کارمزد دریافت شده توسط صرافی‌های ارز دیجیتال است که به نوعی کار تبدیل دلار به تتر و برعکس را انچام می‌دهند.

قیمت تتر امروز

قیمت تتر امروز از عرضه و تقاضای شکل گرفته برای تتر در بازارهای معامله تتر مشخص می‌شود. اگر به دنبال قیمت USDT امروز به دلار هستید می‌توانید از صرافی‌های با بیشترین حجم معاملات مثل Binance برای مشاهده قیمت تتر امروز استفاده کنید اما اگر به دنبال قیمت تتر امروز به ریال یا تومان هستید بهتر است از صرافی‌های معتبر داخلی مثل رابکس این کار را انجام دهید. قیمت تتر امروز در ایران رابطه مستقیمی با قیمت دلار دارد و به محض نوسان در قیمت دلار، قیمت تتر امروز نیز نوسان می‌کند. البته خود عرضه و تقاضای شکل گرفته حول تتر نیز ممکن است بر قیمت تتر امروز تاثیر داشته باشد. به عنوان مثال علی‌رغم اینکه همواره قیمت USDT اندکی بالانر از قیمت دلار است اما گاهی اوقات عرضه زیاد باعث کمتر شدن قیمت تتر امروز از قیمت دلار می‌شود.

قیمت روز تتر

در صرافی ارز دیجیتال رابکس به دلیل استفاده از دو پنل معامله حرفه‌ای و پنل تبدیل سریع دو قیمت روز تتر برای کاربران وجود دارد. قیمت روز تتر در پنل تبدیل سریع توسط صرافی و براساس عرضه و تقاضای موجود و نرخ پایه موجود در صرافی‌های ایرانی تعیین می‌شود. در پنل معامله حرفه‌ای قیمت روز تتر براساس معامله کاربران شکل مي‌گیرد و ممکن است از قیمت روز تتر در پنل تبدیل سریع پایین‌تر یا بالاتر باشد. اگر به دنبال خرید تتر در یک قیمت خاص هستید استفاده از پنل معامله حرفه‌ای راهگشا خواهد بود. قیمت روز تتر

قیمت روز ارز تتر

در نمودارهای قیمت روز ارز تتر بسته به اینکه از چه نوع نموداری برای نمایش قیمت استفاده می‌کنید می‌توانید یک قیمت برای قیمت روز ارز تتر مشاهده کنید. به عنوان مثال، در نمودار خطی روزانه قیمت روز ارز تتر با یک عدد مشخص می‌شود که آن عدد معمولا آخرین قیمت ارز تتر در آن روز است. در مقابل در نمودار کندب استیک روزانه می‌توان چهار قیمت را برای قیمت روز ارز تتر مشاهده کرد که شامل قیمت شروع روز، قیمت پایان روز، بالاترین قیمت روز و پایین‌ترین قیمت روز است.

قیمت روز تتر در ایران

برای مشاهده قیمت روز تتر در ایران می‌توانید به صفحه قیمت تتر در صرافی ارز دیجیتال رابکس مراجعه کنید. در پنل تبدیل سریع رابکس قیمت روز تتر در ایران از طریق بررسی قیمت لحظه‌ای دلار تعیین می‌شود اما در پنل معامله حرفه‌ای قیمت روز تتر در ایران براساس معامله کابران تعیین می‌شود. بنابراین اگر به دنبال مشاهده قیمت روز تتر به تومان یا ریال هستید می‌توانید از صفحه قیمت USDT رابکس استفاده کنید.

قیمت روز دلار تتر

بسیاری از کاربران ایرانی از تتر به عنوان جایگزین دلار استفاده می‌کنند و به همین دلیل به آن دلار تتر نیز گفته می‌شود. کاربران باید توجه داشته باشند که تتر یک استیبل کوین متمرکز مبتنی بر دلار آمریکا است اما به دلیل عرضه و تقاضای جدا برای آن قیمت روز دلار تتر با قیمت دلار متفاوت است.

قیمت تتر امروز به تومان

برای مشاهده قیمت تتر امروز به تومان می‌توانید از صفحه قیمت صرافی ارز دیجیتال استفاده کنید. قیمت تتر امروز به تومان در پنل معامله حرفه‌ای با عرضه و تقاضای شکل گرفته توسط معامله‌گران تعیین می‌شود و اصولا مبنای قیمت‌گذاری کاربران نیز قیمت دلار و قیمت جهانی تتر است.

قیمت تتر هم اکنون

روش‌های مختلفی برای مشاهده قیمت تتر هم اکنون وجود دارد. برای مشاهده قیمت تتر هم اکنون به تومان می‌توانید از صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی مثل رابکس استفاده کنید. برای مشاهده قیمت تتر هم اکنون به دلار علاوه بر استفاده از صرافی‌های بزرگ بین‌المللی مثل Binance می‌توان از سایت‌های ارائه اطلاعات ارز دیجیتال مثل Coinmarketcap یا سایت‌های تحلیل تکنیکال مثل Tradingview استفاده کرد.

قیمت تتر دیروز

قیمت تتر دیروز را می‌توانید از سایت‌های ارائه دهنده اطلاعات بازار ارز دیجیتال و صفحات قیمت صرافی‌های ارز دیجیتال مشاهده کنید. دقت داشته باشید که معمولا عدد ارائه شده به عنوان قیمت تتر دیروز آخرین قیمت ثبت شده براساس معاملات است و برای دسترسی به قیمت شروع بازار یا بالاترین و پایین‌ترین قیمت تتر دیروز می‌توانید از نمودارهای کندل استیک ارائه شده در سایت‌های تحلیل تکنیکال استفاده کنید.

قیمت لحظه ای تتر

قیمت لحظه ای تتر نشان‌دهنده قیمت تعادلی است که بین خریداران و فروشندگان تتر در بازارهای بین‌المللی و بازارهای داخلی ایجاد می‌شود. اگرچه قیمت لحظه ای تتر باید به دلیل وجود ذخیره دلاری یک دلار باشد اما در اثر تغییر در عرضه و تقاضا قیمت لحظه ای تتر یک دلار نبوده و اندکی از آن بیشتر یا کمتر است. این نوسان در قیمت لحظه ای تتر به سایر واحدهای پولیب حتی بیشتر نیز می‌شود زیرا قیمت لحظه ای دلار به سایر واحدهای پولی نیز در طی زمان تغییر می‌کند.

قیمت لحظه ای تتر به تومان

قیمت لحظه ای تتر به تومان با تغییر در سه متغیر قیمت دلاری تتر، قیمت لحظه‌ای دلار و عرضه و تقاضای شکل گرفته حول تتر در صرافی‌های داخلی تعیین می‌شود. قیمت دلاری تتر با عرضه و تقاضا در بازارهای جهانی تغییر کرده و اثر خود را بر قیمت لحظه ای تتر به تومان می‌گذارد. قیمت لحظه ای دلار به تومان تحت تاثیر عوامل اقتصادی و سیاسی اصلی‌ترین عامل تعیین کننده قیمت لحظه ای تتر به تومان است. در نهایت عرضه و تقاضای ایجاد شده حول تتر در صرافی‌های داخلی نیز عامل مهم دیگر در تعیین قیمت لحظه ای تتر به تومان است که باعث می‌شود قیمت لحظه ای تتر به تومان از قیمت لحظه ای دلار متفاوت باشد.

قیمت آنلاین تتر

امروزه علاوه بر صرافی‌های ارز دیجیتال بین‌المللی و داخلی که قیمت آنلاین تتر را به صورت 24 ساعته در اختایار کاربران قرار می‌دهند، سایت‌های عمومی ارائه دهنده اطلاعات بازار کریپتو مثل کوین مارکت کپ، کوین گکو و تریدینگ ویو نیز قیمت آنلاین تتر را به دلار و دیگر واحدهای پولی معتبر به کاربران نشان می‌دهند. قیمت تتر در ایران

نمودار تتر

نمودار تتر به نموداری گفته می‌شود که تغییرات قیمت USDT را در طی زمان نشان می‌دهد. از آنجایی که تغییرات قیمت تتر در صرافی‌های مختلف می‌تواند با یکدیگر تفاوت داشته باشد، نمودار تتر هر کدام از این صرافی‌ها نیز با یکدیگر متفاوت است. از آنجایی که تتر یک استیبل کوین با پشتوانه دلار است نمودار تتر به دلار معمولا یک خط صاف است و دچار نوسانات خیلی کم حول یک دلار می‌شود. برای مشاهده نمودار تتر در هر صرافی کاربران می‌توانند به صفحه قیمت یا خرید و فروش آن صرافی مراجعه کنند. سایت‌هایی مانند تریدینگ ویو نیز هستند که به عنوان تجمیع کننده عمل می‌کنند و شما می‌توانید با جستجوی عبارت USDTUSD و انتخاب صرافی مورد نظر خود نمودار تتر به دلار را در صرافی مد نظر خود مشاهده کنید.

نمودار قیمت تتر به تومان

شما می‌توانید با داشتن قیمت دلار به تومان و قیمت دلاری تتر و ضرب آن‌ها به یکدیگر نمودار قیمت تتر به تومان را به دست آورید. با این حال بهترین و ساده‌ترین راه برای دسترسی به نمودار قیمت تتر به تومان مراجعه به صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی مانند رابکس است. نمودار قیمت تتر به تومان در صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی با توجه به معامله کاربران تعیین می‌شود اما باید توجه داشت که نمودارهای ارائه شده ممکن است با هم اختلافات اندکی داشته باشند که دلیل آن کاربران متفاوت و درخواست‌های معامله متفاوت هر کدام از آنها است.

نمودار تحلیل تکنیکال تتر

منظور از نمودار تحلیل تکنیکال تتر همان نمودار قیمت USDT است که ابزارهای ترسیم و اندیکاتورها نیز در آن وجود داشته باشد شما با جستجوی نماد USDTUSD و انتخاب صرافی در سایت تریدینگ ویو می‌توانید به نمودار تحلیل تکنیکال تتر دسترسی داشته باشید که با توجه به استیبل کوین بودن تتر معمولا به درد نمی‌خورد. برای دسترسی به نمودار تحلیل تکنیکال تتر به تومان نیز میتوان از صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهره برد.

نمودار لحظه ای تتر

همانند سایر ارزهای دیجیتال نمودار لحظه ای تتر نیز برای مشاهده قیمت لحظه ای آن در دسترس است. شما می‌توانید با مراجعه به صرافی‌های خارجی نمودار لحظه ای تتر به دلار و با مراجعه به صرافی‌های داخلی نمودار لحظه ای تتر به تومان را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که آخرین قیمت ارائه شده در نمودار لحظه ای تتر براساس آخرین معامله نهایی شده است و اردهای نهایی شده نقشی در تشکیل نمودار لحظه ای تتر ندارند.

نمودار قیمت تتر

برای بررسی نمودار قیمت USDT بهتر است نمودار قیمت را در صرافی که از آن خرید و فروش خود را انجام می‌دهید استفاده کنید همانند سایر ارزهای دیجیتال و دارایی‌های مالی برای تحلیل نمودار قیمت تتر نیز میتوان از ابزارها و روشهای تحلیل تکنیکال بهره برد و بهترین زمان را برای خرید و فروش تتر انتخاب کرد. با این حال از آنجایی که تتر یک استیبل کوین مبتنی بر دلار آمریکا است تحلیل نمودار قیمت تتر تنها برای خرید با استفاده از سایر ارزها ثل تومان انجام میشود که به نوعی تحلیل قیمت دلار به تومان محسوب می‌شود.

نمودار ارز تتر

در صرافی ارز دیجیتال رابکس دو نوع نمودار ارز تتر وجود دارد که یکی مربوط به پنل تبدیل سریع و دیگری پنل معامله حرفه‌ای است. نمودار ارز تتر تشکیل شده در پنل تبدیل سریع براساس قیمت جهانی تتر، قیمت دلار به تومان و کارمزد صرافی ایجاد می‌شود و کاربران ایرانی نقشی در آن ندارند اما نمودار ارز تتر در پنل معامله حرفه‌ای کاملا براساس معاملات کاربران ایجاد می‌‌‌‌‌‌‌شود و صرافی نقشی در آن ندارد.

نمودار تتر در تریدینگ ویو

تریدینگ ویو یکی از معروف‌ترین سایتهای ارائه دهنده نمودار قیمت و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال است که می‌توان با استفاده از آن به نمودار ارزهای دیجیتال در صرافی‌های مختلف دسترسی داشت و با ابزارهای ارائه شده به تحلیل آن‌ها پرداخت. نمودار تتر در تریدینگ ویو با جستجوی عبارت USDTUSD قابل مشاهده است که البته به دلیل استیبل بودن قیمت معمولا یک خط مستقیم است اما می‌توان نمودار تتر به سایر ارزهای فیات را نیز در تریدینگ ویو مشاهده و تحلیل کرد.

نمودار تتر به ریال در تریدینگ ویو

در حال حاضر امکان دسترسی مستقیم به نمودار تتر به ریال در تریدینگ وجود ندارد زیرا تریدینگ ویو به معاملات ثبت شده در صرافی‌های ایرانی برای خرید تتر با ریال دسترسی ندارد و در صرافی‌های بین‌المللی نیز جفت ارز تتر-ریال معامله نمی‌شود. با این حال صرافی‌های ایرانی مثل رابکس با استفاده از پلتفرم تریدینگ ویو و اطلاعات قیمتی معاملات خود نمودار تتر به ریال را در سایتهای خود ارائه می‌دهند که در آن‌ها امکان استفاده از ابزارهای ترسیم نیز برای تحلیل وجود دارد.

نمودار تتر به تومان

چارت تتر

منظور از چارت تتر همان نمودار تتر است که نشان‌دهنده تغییرات قیمت USDT است. چارت تتر را می‌تواندر مقابل ارزهای فیات مختلف مثل دلار و تومان و براساس معامله‌ای انجام شده ایجاد کرد. قیمت در چارت تتر را می‌توان به صورت خطی، کندل استیک یا سایر روش‌ها نشان داد. در حالت خطی برای هر بازه زمانی آخرین قیمت به عنوان نقطه قیمت در آن بازه معرفی می‌شود و از وصل کردن این نقاط به هم چارت تتر تشکیل می‌شود. در حالت کندل استیک چارت تتر از چهار قیمت برای نمایش استفاده می‌شود. قیمت شروع بازه زمانی و قیمت پایان بازه زمانی بدنه کندل را تشکیل می‌دهند که بیشترین قیمت در بازه زمان و کمترین قیمت در بازه زمانی به صورت شایه به آن کندل وصل می‌شوند. توجه داشته باشید که چارت تتر در هر بازه زمانی با دیگر بازه‌های  زمانی فرق می‌کند و به طور کلی تحلیل را برای کاربران سخت‌تر می‌کند.

چارت تتر به تومان

چارت تتر به تومان تنها در صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی قابل مشاهده است زیرا صرافی‌های خارجی هیچکدام از معامله تتر-تومان پشتیبانی نمی‌کنند. در صرافی رابکس چارت تتر به تومان در بازه‌های زمانی مختلف قابل مشاهده است و کاربران می‌توانند با استفاده از ابزارهای تحلیل موجود در آن به بررسی شرایط خرید و فروش این رمز ارز بپردازند.

چارت تتر به دلار

چارت تتر به دلار حاصل معامله کاربران تتر با استفاده از دلار آمریکا در صرافیهای بین‌المللی مطرح مثل Binance است. برای دسترسی به چارت تتر به دلار کاربران می‌توانند به صرافی مورد نظر خود مراجعه کرده و چارت تتر به دلار را مشاهده کنند. با این حال با استفاده از سایت‌های ارائه دهنده نمودار ارز دیجیتال مثل تریدییگ ویو کاربران با جستجوی عبارت USDTUSD می‌توانند چارت تتر به دلار را در بیشتر صرافی‌های ارز دیجیتال جهاین مشاهده کنند.

قیمت usdt

تتر یک استیبل کوین مبتنی بر دلار آمریکا است و با نماد USDT در بازار ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود. قیمت USDT به دلار به دلیل پشتوانه ارائه شده توسط شرکت تتر همواره باید برابر 1 دلار آمریکا باشد اما تغییرات صورت گرفته در عرضه و تقاضای تتر باعث می‌شود که قیمت USDT اندکی با یک دلار فاصله داشته باشد. به طور کلی در بلند مدت قیمت USDT یک دلار آمریکا است و کاربران می‌توانند به ارائه آن‌ها به شرکت تتر مقدار دلاری آن را دریافت کنند.

قیمت USDT به ریال

تتر نه تنها اصلی‌ترین استیبل کوین دنیا بلکه معروف‌ترین و پرکاربردترین استیبل کوین برای کاربران ایرانی است. معامله تتر با ریال در صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی قابل انجام است و قیمت USDT به ریال نیز از طریق این صرافی‌ها انجام می‌شود. برای مشاهده قیمت USDT به ریال می‌توانید به صفحه قیمت USDT به ریال در صرافی ارز دیجیتال رابکس مراجعه کنید و علاوه بر مشاهده چارت قیمت USDT به ریال از ابزارهای ترسیم و اندیکاتورهای مختلف برای تحلیل قیمت  USDT استفاده کنید.

رابکس از خرید و فروش بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برای معامله رمز تتر، به صفحه خرید تتر بروید.

سوالات متداول

لیستی از پرسش و پاسخ‌های که شاید با آن مواجه شوید

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال تتر USDTرا می‌توانید به صورت آنلاین در صفحه قیمت ارز دیجیتال رابکس مشاهده کنید. سایت coinmarketcap نیز می‌تواند به عنوان یک مرجع معتبر مشاهده شود.

rabex
رابکس (شرکت دانش بنیان تجارت بین‌الملل رابین)پلتفرم جامع خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است که می‌توانید در آن با امنیتی بالا و با بهترین قیمت به معامله بپردازید. حفظ دارایی‌های مشتریان اولویت رابکس است.


qrcode

برای دریافت اپلیکیشن، اسکن کنید

برای دریافت اپلیکیشن، از طریق لینک زیر اقدام کنید

danesh
fintech
danesh
fintech

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رابکس(شرکت دانش‌بنیان تجارت بین‌الملل رابین) است.