خرید کینگ مانی! از آن دوری کنید

مراقب ارزهای کلاهبرداری باشید ...
scam

کینگ مانی:

KingMoney

()

شبکه‌های اجتماعی:

مدتی است که ارز دیجیتال کینگ مانی به بازار آمده است. در حال حاضر نمی‌توان آن را به طور قطعی در کنار ارزهای مشکوک دیگر قرار داد. ارزهای مشکوک و کلاهبرداری مانند e2c، فوین کوین (Foin) یا بیلیون کوین (tbc). بخاطر آنکه بر خلاف این ارزها، کینگ مانی را قبلا می‌شد تبدیل به بیت کوین کرد. این ارز مانند همان فوین و tbc میان کاربران ایرانی محبوب شده است. اما هنوز سوال‌های زیادی درباره آن وجود دارد. چرا اکثر ورودی‌های سایت کینگ مانی و یوتی بایت را ایرانیان تشکیل می‌دهند؟ چرا مقاله موجود در سایت اینقدر کلی و فاقد محتوای ارزشمند است؟ چگونه می‌توان به ارزی که در یک بازه زمانی 90 درصد از ارزشش را از دست می‌دهد اعتماد کرد؟ و غیره. هشدار! رابکس به هیچ عنوان فروش و خرید کینگ مانی را پیشنهاد نمی‌کند. در عوض می‌توانید برای خرید و فروش ارز های دیجیتال معتبر به لینک‌های زیر بروید.

خرید بیت کوین

خرید اتریوم

خرید تتر

خرید بایننس کوین

خرید ترون

لیستی از موارد مشکوک درباره ارز دیجیتال کینگ‌مانی

۱. سایت کینگ مانی برای سوئیس است، اما بیش از 70 درصد کاربران آن را ایرانی‌ها تشکیل می‌دهند. ظاهرا کشور سوئیس تنها یک سرپوش است. ۲. وایت پیپر (یا مقاله) منتشر شده از این ارز در سایت رسمی آن، خالی از هر گونه ارزش و مفاهیم تکنیکال است. جالبتر آن است که از 7 صفحه مقاله (!)، 3.5 صفحه آن کاملا خالی است ! ۳. یبش از ۷۸٪ کاربران صرافی یوتی‌بایت را ایرانی‌ها تشکیل می‌دهند! ظاهرا این صرافی، تنها برای ایرانیان و ارز کینگ مانی است! ۴. این ارز کاهش 90٪ را در قیمت خود، در تاریخ 20 ژانویه 2020 تجربه کرده است. داستانی شبیه به ارز فوین (ارز فوین نیز به طور ساختگی قیمتش تا 3000 دلار بالا رفت و به یکباره به زیر 10 دلار رفت. آن زمان بود که کلاهبرداران برای همیشه ناپدید شدند) ۵. این ارز در هیچ یک از صرافی‌های معتبر دنیا معامله نمی‌شود. در ادامه به هر یک از این موارد کامل‌تر خواهیم پرداخت.  

۱. ظاهرا کینگ مانی، ارزی است برای ایرانی‌ها!

همانطور که در تصویر زیر می‌بینید، چیزی بیش از 75 درصد ورودی‌های سایت کینگ مانی از ایران است. این در حالی است که سایت کینگ مانی خود را شرکتی سوئیسی معرفی می‌کند. می‌توان گفت که هدف این سایت ایرانی‌ها است و سوئیسی خواندن خود تنها پوششی برای پنهان کردن این موضوع است. ارز دیجیتال کینگ مانی این موضوع درباره سایت یوتی‌بایت نیز صحت دارد. باید گفت که تبدیل بیت کوین به کینگ مانی و برعکس در خود سایت کینگ مانی انجام نمی‌شود. برای انجام این تبدیل باید از سایت‌های دیگری همچون یوتی بایت (utbyte.io) استفاده کرد. نکته جالب درباره این ارز آن است که حدود 80 درصد کاربران و میزان ورودی‌های آن را باز هم ایرانیان تشکیل می‌دهند.   

۱. ظاهرا کینگ مانی، ارزی است برای ایرانی‌ها!

وایت پیپر کینگ مانی 7 صفحه دارد که در زیر می‌توانید مشاهده کنید. چند نکته جالب درباره این مقاله وجود دارد. گذشته از اینکه مقاله بسیار بسیار کلی و بدون اشاره به جزئیات نوشته شده است، باید گفت که استانداردهای لازم برای یک مقاله نیز رعایت نشده است (کافی است نگاهی به صفحه آخر شود، هیچ منبعی وجود ندارد و تنها سه اسم آورده شده است. حتی زحمت ظاهرسازی نیز داده نشده است.) اما اگر بخوایم کمی با جزئیات صحبت کنیم، می‌توانیم به موضع اجماع در ارزهای رمزپایه بپردازیم. موضوع اجماع یک اصل جدانشدنی و حیاتی در بلاکچین است. بدون آن بلاکچین بی معنا است. در این مقاله هیچ صحبتی از این موضوع نشده است. مگر ممکن است که بلوک‌ها در یک شبکه بلاکچین به طور خودکار ایجاد شوند؟ نودها یا گره‌های این شبکه کجا است؟ چگونه وقتی گره‌های شبکه معلوم نیست تمرکززدایی انجام خواهد شد؟ مگر می‌شود ارز دیجیتالی را بدون پاسخ گویی به این سوالات ایجاد کرد؟؟!! در عوض نویسندگان در ابتدای این مقاله به موضوع بازاریابی شبکه‌ای این ارز اشاره کرده‌اند.


 

۳. موضوعات مشکوک دیگر

خرید و فروش ارزی که در صرافی‌های معتبر از آن پشتیبانی نمی‌شود پرریسک است. این ارز در تاریخ خود در طول یک ماه بیش از 600 درصد افزایش قیمت داشته. در زمانی دیگر نیز (20 ژانویه) قیمت آن 90 درصد (!) کاهش یافته است. به نظر می‌رسد قیمت‌ها دستکاری می‌شود و بازار آن را تعیین نمی‌کند.  

قیمت کینگ مانی

برای مشاهده قیمت کینگ مانی باز هم باید به سراغ سایت‌های رسمی دیگر آن رفت. یوتی بایت به آدرس زیر یکی از این مراجع است. قیمت کینگ مانی https://utbyte.io/User/price  

پیوست - کینگ مانی چیست ( به ادعای خود سایت کینگ مانی)

کینگ مانی چیست. این محتوا بدون هیچ دخالتی و به صورت مستقیم توسط دکتر ای کا (DR_A_K) بنیانگذار این سایت و از خود سایت مرجع کینگ مانی ترجمه شده است. آوردن آن در اینجا به هیچ عنوان نشانه‌ی صحت و اعتبار آن نیست و صرفا برای کسانی آورده شده است که می‌خواهند از محتوای سایت کینگ مانی آگاه شوند.

تاریخچه رمزارزها یا ارز دیجیتال

از سال 2009 و با معرفی بیت کوین، نگاه‌ها به ارزهای دیجیتال در فضای مالی (financial space) از دو جهت بوده است. از یک سو به آن‌ها به عنوان یک تهدید نگاه می‌شود و از طرفی دیگر به عنوان یک نوآوری در صحنه‌های تجاری و اقتصادی.

کینگ مانی ارز دیجیتال

آشنایی با ارزهای دیجیتال و پذیرش آن توسط دولت‌ها باعث شده است تا تعداد افرادی که از این ارزها استفاده می‌کنند روز به روز بیشتر شود. و در کنار آن نیز صرافی های دیجیتالی که ارز دیجیتال را خرید و فروش می‌کنند نیز روز به روز بیشتر می‌شود.

آیا کینگ مانی کلاهبرداری است؟

به نقل از دکتر ای کا در مقاله‌ای بلند با نام «آیا کینگ مانی معتبر است» به به موضوع ریسک در سرمایه‌گذاری روی این ارز پرداخته شده است. در صورت تمایل می‌توانید این مقاله را بخوانید.

بیت کوین چیست؟ تاریخچه بیت کوین …

مستقیما به نقل از یکی از منابع ایرانی (منابع در آخر آورده شده است) بخشی از این مقاله را میاوریم: در ابتدا لازم است بدانید که بیت کوین دارای دو مولفه است. مولفه اول ارز دیجیتال بیت کوین است و مولفه دوم شبکه بیت کوین. کلمه بیت کوین ممکن است گاهی به ارز دیجیتال آن اطلاق شود و گاهی به شبکه آن. شبکه بیت کوین یک شبکه کاملا دیجیتال است که کار پردازش تراکنش‌های ارز دیجیتال بیت‌کوین را انجام می‌دهد. ارز دیجیتال بیت کوین شکلی از پول و دارایی است که با پول‌ها و ارزهای رایج در دنیا متفاوت است. این ارز فقط به صورت دیجیتال وجود دارد و هیچگونه وجود فیزیکی ندارد. هیچ بانک و واسطه‌ای در کار نیست و این ارز توسط کامپیوترها تولید می‌شود. کنترل کامل ارز دیجیتال بیت‌کوین در دست مردم است نه دولت ها. شبکه بیت کوین نیز امکان انجام تراکنش و رد و بدل ارز دیجیتال بیت کوین را بین کاربران این شبکه فراهم می‌کند. هر کسی در سطح دنیا می‌تواند در این شبکه شرکت کند و بیت کوین دریافت کند. امروزه شاهد هزاران ارز دیجیتال هستیم اما بیت‌کوین اولین ارز دیجیتالی است که ساخته شد. حال به ترجمه خود سایت kingmoney می‌پردازیم:

ارز کینگ مانی چیست

KingMoney یا کینگ مانی یک رمز ارز یا ارز دیجیتال است که سعی دارد حمل و نقل ارزش در صنعت بازاریابی شبکه ای (مجازی) را آسان‌تر کند. این فعالیت‌ها شامل به وجود آوردن ارزشی قابل انتقال در شبکه (سیستم بازاریابی شبکه‌ای) به عنوان یک جایگزین برای کمیسیون انجام یک کار و یا پول کالاها در شبکه است.

سایت کینگ مانی | kingmoney.io

وب سایت رسمی این ارز به آدرس kingmoney.io/about است. این سایت به کشور سوئیس تعلق دارد. اما توجه کنید که شما در خود این سایت نمی‌توانید به تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر (مثلا تبدیل کینگ مانی به بیت کوین) بپردازید. این کار در سایت‌های رسمی دیگر همچون Utbyte.io انجام خواهد شد. خرید کینگ مانی و تبدیل آن به بیت کوین در اپلیکیشن یوتی بایت ( utbyte ) ممکن است.

کینگ مانی چیست

ویژگی و مزیت کینگ مانی چیست تبدیل ارزهای مختلف در کشورهای مختلف به کینگ مانی بسیار آسان است (همه‌ی ارزهای دیجیتال اینگونه هستند!).بنابراین این ارز با کاهش بوروکراسی، نقل و انتقال پول میان کشورها، سازمانها، افراد و غیره را آسان می‌کند. علاوه بر این سرعت انتقال پول یا ارزش‌ها، صرف نظر از تعداد تراکنش‌ها و معاملات، باعث افزایش سرعت حمل و نقل می‌شود.

ارتباط کینگ مانی و شبکه‌ای همچون بادران

در هر شبکه‌ای (همچون بازاریابی شبکه‌ای بادران که از سازمان صنعت، معدن، تجارت ایران و wfdsa بعنوان یک مرجع جهانی برای بازاریابی شبکه‌ای مجوز دارد) محصولات میان سازمان، توزیع کنندگان و مصرف کنندگان در گردش است. در واقع ارزش و منبع مشترکی به راحتی در اختیار کاربران و مدیران شبکه قرار می‌گیرد تا هر شخصی به نوبه خود بتواند به ارزش آن اضافه کند. در این بازارها، کلیه پورسانت‌ها یا دستمزدهای شبکه به وسیله ریال، یورو، بیت کوین و یا کینگ مانی پرداخت خواهد شد. این مکانیسم باعث شده است تا ارزش این ارز در چند وقت اخیر افزایش پیدا کرده و فرصتی جدید را برای کاربرانی که در صنعت بازاریابی شبکه‌ای مشغول به فعالیت هستند به وجود آورده است.

سوالات متداول

لیستی از پرسش و پاسخ‌های که شاید با آن مواجه شوید

خیر! به طور قطع کینگ مانی یکی از پروژه‌های مشکوک است. پیشنهاد می‌شود حتما مطالعات و ملاحظات کافی را به هنگام سرمایه گذاری انجام دهید.

فروش کینگ مانی و خرید کینگ مانی در بعضی پلتفرم‌ها (هرچند گمنام) امکان پذیر بود. هر چند در حال حاضر معامله آن دشوار شده است.

مراقب این ارزهای دیجیتال باشید …

درباره ارزهای اسکم نیاز هست توضیحات مختصری رو در این قسمت گفته باشیم.

rabex
رابکس (شرکت دانش بنیان تجارت بین‌الملل رابین)پلتفرم جامع خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است که می‌توانید در آن با امنیتی بالا و با بهترین قیمت به معامله بپردازید. حفظ دارایی‌های مشتریان اولویت رابکس است.


qrcode

برای دریافت اپلیکیشن، اسکن کنید

برای دریافت اپلیکیشن، از طریق لینک زیر اقدام کنید

danesh
fintech
danesh
fintech

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رابکس(شرکت دانش‌بنیان تجارت بین‌الملل رابین) است.