صرافی ارز دیجیتال رابکس

اپلیکیش ارز دیجیتال رابکس

قدرت دنیای ارزهای دیجیتال در دستان شما

دانلود نسخه اندروید

دانلود برای IOS (آیفون)

اپلیکیشن ارز دیجیتال

امکانات اپلیکیشن ارز دیجیتال رابکس

دنبال کردن بازارها

کیف پول اختصاصی

معامله ۵۵۰+ رمزارز

برنامه ارز دیجیتال

امروزه فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال و انجام معاملات در این بازار، برای برخی از افراد به یک کار روزمره تبدیل شده است. برنامه ارز دیجیتال رابکس نیز با همین هدف توسعه داده شده است تا دسترسی به پلتفرم خرید و فروش خود را راحت‌تر از همیشه به گوشی همراه شما بیاورد. شما در برنامه ارز دیجیتال رابکس می‌توانید به امکاناتی همچون دنبال کردن بازارها و قیمت‌ها، کار با کیف پول و معامله بپردازید.

اپلیکیشن ارز دیجیتال رابکس

نسخه ابتدایی اپلیکیشن ارز دیجیتال رابکس در اوایل آذر ماه منتشر شد. در همین نسخه اولیه بسیاری از امکانات در اختیار کاربران قرار داده شده است. امکان مشاهده قیمت و نمودار رمزارزها، واریز و برداشت تومان و ارز دیجتیال به کیف پول و معامله در این اپلیکیشن ارائه شده است. در نسخه‌های بعدی همواره ویژگی‌های جدیدی اضافه خواهد شد.

دانلود اپلیکیشن ارز دیجیتال رابکس

دانلود اپلیکیشن رابکس هم برای کاربران اندروید و هم برای کاربران IOS امکان پذیر است. کاربرانی که از سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنند می‌توانند از سه طریق اپلیکیشن ارز دیجیتال رابکس را دانلود کنند: از طریق پلی‌استور، از طریق بازار و یا دانلود مستقیم فایل برنامه. این کاربران همچنین می‌توانند از نسخه وب‌اپلیکیشن (PWA) نیز استفاده کنند. به کاربرانی که از گوشی آیفون استفاده می‌کنند نیز پیشنهاد می‌شود از نسخه وب‌اپلیکیشن رابکس استفاده کنند. کافی در مرورگر خود برنامه رابکس را نصب کنند. 

دانلود اپلیکیشن ارز دیجیتال

به هنگام دانلود اپلیکیشن ارز دیجیتال حتما به امنیت و اعتبار آن اپلیکیشن دقت کنید و هر برنامه‌ای را نصب نکنید. حتی برنامه‌هایی که در داخل بازارهایی همچون پلی‌استور اضافه شده‌اند نیز خیلی قابل اعتماد نیستند و ممکن است بعدها مشکلی برای شما ایجاد شود. از این رو به هنگام دانلود اپلیکیشن ارز دیجیتال حتما از اعتبار آن مطمئن شوید.

اپلیکیشن ارز دیجیتال

اپلیکیشن ارز دیجیتال به برنامه‌هایی گفته می‌شود که خدماتی همچون معامله، کیف پول یا آموزش را از طریق برنامه‌های گوشی همراه ارائه می‌کنند. با گذشت زمان نیاز افراد به این برنامه‌ها بیشتر و بیشتر شده است چرا که در هر لحظه نیاز به دنبال کردن بازار یا انجام معامله دارند. اپلیکیشن ارز دیجیتال رابکس نیز با هدف پاسخگویی به همین نیاز توسعه داده شده است.

بهترین اپلیکیشن ارز دیجیتال در ایران

بهترین اپلیکیشن ارز دیجیتال در ایران برای خرید و فروش ارز دیجیتال و نگجهداری از ارزهای دیجیتال در کیف پول آن با توجه به هر شخصی و نیازهای او متفاوت است. راحتی کار با اپلیکیشن، لذت بخش بودن کار با آن، سرعت انجام معاملات و تراکنش‌ها در آن، امنیت آن برنامه، ویژگی‌های آن برنامه و موارد دیگر از عواملی هستند که افراد به هنگام استفاده از یک اپلیکیشن در نظر می‌گیرند. اپلیکیشن رابکس سعی کرده است که به تمامی این موارد توجه کرده و بهترین اپلیکیشن ارز دیجیتال در ایران را ارائه کند.

برنامه و اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال

در برنامه و اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال رابکس، خرید و فروش ارز های دیجیتال مختلف امکان پذیر است. رمزارزهایی مانند بیت کوین، تتر، اتریوم، دوج کوین، شیبا اینو، بایننس کوین، لایت کوین، ریپل، سولانا، آواکس، تزوس، ویچین، پنکیک سواپ، ترون، ایاس، چین لینک، یرن فایننس، یونی سواپ، سوشی سواپ، آوه، بیت کوین کش، کاردانو، دات، استلار و بیش از ۵۵۰ رمز ارز دیگر. تجربه معامله و خرید و فروش این ارزهای دیجیتال در اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال رابکس نسبت به سایت آن دوچندان بیشتر خواهد بود. چرا که در گوشی همراه خود به راحتی می‌توانید به معامله بپردازید.