رشد 900 درصدی توکن همنام با سویه جدید کرونا

ezgif 5 7bbd6b70e847

شیوع جدید ویروس کرونا در آفریقای جنوبی کشف شده است و دانشمندان نام آن را Omicron انتخاب کرده‌اند. در همین حین در آشفته بازار کریپتوکارنسی توکنی به نام Omicron ساخته شده است که بعد از اعلام خبر سویه جدید، 900درصد در سه روز رشد پیدا کرد. برخی از منتقدین کریپتوکارنسی‌ها اعتقاد دارند این اتفاقات و رشدهای عجیب نشان می‌دهد که بازار در حباب بزرگی قرار دارد.

Omicron جدای اینکه نام یک سویه کروناست، یک توکن مخصوص پروتکل ارز رزرو غیرمتمرکز است. رمزارز Omicron بر روی لایه دوم اتریوم به نام Arbitrum راه‌اندازی شده‌است. پشتوانه آن نیز برخی دیگر ارزهای دیجیتال مانند USDC است.

Omicron تنها بر روی سوشی سواپ قابلیت خرید و فروش را دارد و در 24 ساعت گذشته حجم معاملاتش تنها 454 هزار دلار بوده است. این پروژه کار خودش را در اوایل (آبان) نوامبر شروع کرد که بسیار عجیب است؛ زیرا سویه Omicron تقریبا 2 هفته بعد از آغاز به کار این توکن کشف شد.

هفته گذشته با آمدن خبر کشف سویه جدید و احتمال اثر نکردن واکسن‌‌های فعلی بر روی آن، شاخص‌های نزدک و S&P 500 آمریکا سقوطی قابل توجه را تجربه کرده و تمام رشد نوامبر (آبان) خود را پس گرفتند. بیت‌کوین نیز ترکش‌هایی از این خبر و سقوط دریافت کرد و چیزی حدود 10 درصد افت قیمت داشت.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *