آمریکا به ۱۰ ارز دیجیتال چراغ سبز نشان می‌دهد!

آمریکا و چراغ سبز به ارزهای دیجیتال

آمریکا و چراغ سبز به ارزهای دیجیتال | قانون‌گذاران مزارع ارزهای دیجیتال در نیویورک آمریکا به ۸ ارز دیجیتال شامل ۳ توکن شبکه پاکسوس برای سرمایه‌گذاری چراغ سبز نشان دادند.

دپارتمان خدمات مالی ایالت نیویورک آمریکا (NYDFS) در بیانیه‌ای، به ۸ رمزارز برای فروش و سرمایه‌گذاری چراغ سبز نشان داد و ۱۰ کوین را برای خدمات کاستدی (خدمات امنیتی ارائه شده به کسب‌وکارهای رمزارز) تایید کرد. این توکن‌ها شامل: بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، بیت کوین کش (BCH)، لایت کوین (LTC)، دلار باینسنس (BUSD)، دلار جمینی (GUSD)، پکس گولد (PAXG) و توکن استاندارد پکس (PAX) است. علاوه بر این ارزهای دیجیتال، NYDFS به کوین‌های ریپل (XRP) و اتریوم کلاسیک (ETC) نیز چراغ سبز نشان داد.

در این بیانیه آمده است که NYDFS قدرت آن را دارد که در هر زمانی هر کدام از این رمزارزها را از این لیست خارج کرده و فعایت آن‌ها را متوقف کند. علاوه بر این، حتی امکان پاک کردن تمام لیست هم وجود دارد.

رگولاتورهای ارزهای دیجیتال در آمریکا

دپارتمان خدمات مالی ایالت نیویورک آمریکا به عنوان اولین آژانس رگولاتوری برای کسب‌وکارهای مرتبط با رمزارزهای دیجیتال در ایالت نیویورک، به این کسب‌وکارها لایسنسی تحت عنوان بیت‌لایسنس یا (BitLicense) اعطا می‌کند. این موسسه به‌عنوان مهد سرمایه‌گذاری مالی ایالات متحده آمریکا همواره در خط مقدم تنظیم‌ها و یا اصلاحات جدید رمزارزها است.

در ماه ژوئن گذشته (حدود دو ماه پیش)، این سازمان اعلام کرد که برای لیست توکن‌های مزارع رمزارزها، نوعی از لایسنس مشروط را صادر می‌کند. مزارع می‌توانند با یکی از دارندگان بیت‌لایسنس شریک شوند تا به راهنمایی اختصاصی مرتبط با ساختار، سرمایه، سیستم‌ها و نیازمندی‌های پرسنل دسترسی داشته باشند.

آمریکا و چراغ سبز به ارزهای دیجیتال

منبع: CoinTelegraph