رقیب هندی TikTok، نوزده میلیون دلار برای راه‌اندازی توکن اجتماعی در Solana جمع آوری می کند!

Indian TikTok challenger raises $19M to launch social token on Solana

سومیت قوش ( Sumit Ghosh)، بنیان‌گذار و مدیر عامل Chingari می گوید: ” آنچه Axie Infinity برای بازی انجام داد ، ما می خواهیم برای رسانه های اجتماعی نیز انجام دهیم.”

پلتفرم اشتراک‌گذاری ویدیوهای کوتاه هندی Chingari در حال آماده‌شدن برای راه‌اندازی شبکه بلاک‌چین و توکن اجتماعی خود است. چینگاری دور مالی 19 میلیون دلاری را برای راه‌اندازی شبکه اصلی خود و فروش توکن GARI مستقر در سولانا در ماه نوامبر تکمیل کرده است.

سومیت قوش، بنیان‌گذار و مدیر عامل Chingari گفت که فروش توکن برای 2 نوامبر برنامه‌ریزی شده است‌، در حالی که انتظار می‌رود راه‌اندازی شبکه اصلی و ادغام برنامه‌ها تا پایان آن ماه به صورت زنده اجرا شود.

هدایت مشترک سرمایه‌گذاران عمده بلاک‌چین مانند جمهوری کریپتو و شرکت سرمایه‌گذاری مایک نووگراتز ، گلکسی دیجیتال ، افزایش جدید شامل بیش از 30 صندوق سرمایه‌گذاری و سرمایه‌گذاران فردی ، از جمله Sam Bankman-Fried’s Alameda Research ، Solana Capital و صرافی رمزنگاری Kraken است.

غوش اظهار داشت که بودجه 19 میلیون دلاری از طریق توکن GARI در یک دور بذر و یک دور خصوصی تکمیل شد. این افزایش‌ها پس از دو دور حقوق صاحبان سهام انجام شد که در آن چینگاری 1.3 میلیون دلار در سال 2020 و 13 میلیون دلار در آوریل 2021 جمع‌آوری کرد.

مدیر اجرایی می‌افزاید: “این ایده که بسیاری از مردم می‌توانند با مشارکت در یک بستر اجتماعی مبلغ اندکی پول به دست آورند و خود را ارتقا دهند بسیار قدرتمند است و چینگری می خواهد این چشم انداز را ممکن سازد.”

از زمانی که هند TikTok را در اوایل سال جاری ممنوع کرد، تعدادی از شرکت ها از جمله Chingar سعی کرده‌اند جای خالی برنامه‌های کوتاه اشتراک‌گذاری ویدیو را پر کنند. پس از این ممنوعیت، چینگری مدعی شد که تعداد کاربران آن در عرض شش ماه از 100000 نفر به 50 میلیون نفر افزایش یافته است.

شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی به طور فزاینده ای در حال ورود به صنعت رمزارزها هستند، در حالیکه غول رسانه‌های اجتماعی چینی TikTok در اواخر ماه سپتامبر اولین هجوم خود را در صنعت توکن‌های غیرقابل زنگ اعلام کرد. پیش از این ، توییتر به کاربران خود این امکان را می‌داد تا با استفاده از ارزهای دیجیتال مانند بیت‌کوین (BTC) یکدیگر را راهنمایی کنند.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *