توکن جدید سرویس اتریوم

توکن جدید سرویس نام اتریوم در حال حاضر دارای سقف کاملاً رقیق شده 3.1 میلیارد دلاری است

توکن حاکمیتی جدید اتریوم Name Service، ENS، بحث روز سه‌شنبه است. سرویس اتریوم (ENS) توکن حاکمیتی خود با نام ENS را در روز دوشنبه راه‌اندازی کرد که برای تمرکززدایی بیشتر سرویس دامنه محبوب کیف پول‌های اتریوم استفاده خواهد شد.

در اطلاعیه رسمی Mirror از سرویس اتریوم آمده است که توکن ENS برای رای دادن به قانون اساسی پیشنهادی و کنترل پارامترهای پروتکل استفاده خواهد شد. اولین موضوعاتی که دارندگان می‌توانند در سازمان جدید مستقل غیرمتمرکز ENS (DAO) رای دهند، اوراکل قیمت و نحوه تخصیص وجوه خزانه جامعه موجود و آینده است.کاربران کیف پول اتریوم که در گذشته دامنه ENS ایجاد کرده‌اند، تا 4 مه 2022(14 اردیبهشت 1399) واجد شرایط درخواست توکن‌های ENS از سایت هستند.

هر کیف‌پول بر اساس مدت زمانی که دامنه خود را نگه داشته است، تاریخ انقضا، و اینکه آیا یک ENS اولیه تنظیم کرده است، مقدار متفاوتی از ENS دریافت می‌کند.در زمان نگارش این مقاله، CoinGecko جمع‌آورنده‌ی داده‌های رمزنگاری تخمین می‌زند که ENS با ارزش بازار ۲۳۵ میلیون دلار و ارزش‌گذاری کاملاً کاهش‌یافته ۳.۱۶ میلیارد دلاری، به‌عنوان سیصد و سیزدهمین دارایی بزرگ رمزنگاری‌شده قرار می‌گیرد.این توکن نوسانات شدید قیمت و حجم معاملات 9 رقمی را تجربه کرده است، آخرین تغییر در 31.53 دلار برای 75 درصد سود روزانه از زمان نوشتن این مقاله است. SushiSwap برای تشویق کاربران به ارائه نقدینگی به استخر WETH/ENS خود حرکت کرده است و توکن SUSHI را ارائه می‌دهد.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *