صرافی ارز دیجیتال رابکس

راهنما >   سایر موضوعات

موضوع مورد نظر خود را انتخاب کنید.

سایر موضوعات

درباره رابکس

رابکس (Rabex)، تشکیل شده از دو کلمه ی Exchange به معنای تبادل و Rabin به معنای امانت‌دار می‌باشد.

رابکس (Rabex) در سال ۱۳۹۶ با همکاری جمعی از فارغ‌التحصیلان نسل قدیم و جدید دانشگاه صنعتی شریف و تهران با هدف پاسخگویی به تمامی نیازهای افراد و سازمان‌ها در دنیای ارزهای دیجیتال متولد شده است. صاحب امتیاز این شرکت، شرکت تجارت بین الملل رابین می‌باشد که در سال 1392 در شهر تهران به شماره ثبتی 448289 تاسیس شده است. رابکس در حال حاضر در حوزه‌های مالی و تکنولوژی (Fintech) و بخصوص رمزارزها (Cryptocurrency) و بلاکچین (Blockchain) در حال فعالیت است. این مجموعه تا به امروز سعی داشته تا با بهره‌گیری از تجربه‌ و دانش به‌روز نیروهای خود، تا جایی که می‌تواند محدودیت‌های ایجاد شده برای ایرانیان در عرصه‌های بین‌المللی را از بین ببرد و همچنان به این راه خود ادامه خواهد داد.

  1. رابکس از مجموعه‌ای از فارغ‌التحصیلان نسل قدیم و جدید دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تهران تشکیل شده است. تیم رابکس به صورت تخصصی در زمینه فینتک (FinTech) و بخصوص بلاکچین و رمزارزها در حال فعالیت است و متخصصان آن دیوارهای امنیتی و محصول خود را بهترین شکل ممکن ارائه می‌کند.
  2. صاحب امتیار رابکس، شرکت تجارت بین الملل رابین به شماره ثبتی 448289 می باشد. جهت اطلاعات بیشتر می توانید نام این شرکت را در روزنامه رسمی ثبت شرکت ها جستجو و از صحت آن مطمئن شوید.
  3. دارایی کاربران رابکس با استفاده از کیف پول‌های سرد، امن‌ترین روش نگهداری ارزهای دیجیتال، نگهداری می‌شود.
  4. محل شرکت در تهران است (تماس با ما را ببینید)

از طریق شبکه‌های اجتماعی رابکس می‌توانید همواره با ما در ارتباط باشید. اخرین اخبار از طریق تلگرام، اینستاگرام و توییتر منتشر می‌شود.

اینستاگرام رابکس   |    تلگرام رابکس   |    توییتر رابکس   |   لینکدین رابکس