صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید تورچین (THORChain) ، فروش تورچین، بهترین قیمت RUNE

روز
THORChain (RUNE)
USDT
RUNE
تور چین (RUNE) :

خرید تورچین (RUNE) و فروش ارز دیجیتال تورچین با بهترین قیمت در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین و لحظه‌ای انجام می‌شود. نحوه خرید تورچین : (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید ارز تورچین با ریال یا تتر.

فروش و خرید تورچین با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید تورچین

کیف پولتان را شارژ کنید و به خرید و فروش تورچین و حتی تبدیل مستقیم رمزارزها به هم بپردازید.

تورچین

تورچین (RUNE) یک پروتکل نقدینگی غیر متمرکز است که به کاربران اجازه می‌دهد تا به راحتی دارایی‌های ارزهای دیجیتال را در طیف وسیعی از شبکه‌ها بدون اینکه حفاظت دارایی خود را از دست بدهند مبادله کنند.با THORChain، کاربران می توانند به سادگی یک دارایی را با دارایی دیگری در یک محیط بدون نیاز به تکیه بر اوردر بوک (order book) برای تامین نقدینگی، تعویض کنند. در عوض قیمت‌های بازار از طریق نسبت دارایی‌ها در یک استخر حفظ می‌شوند.


تورچین از طریق یک عرضه اولیه صرافی غیرمتمرکز (IDO) که از طریق بایننس دکس (Binance DEX) در جولای 2019 راه اندازی شد تأمین مالی شد. شبکه تک زنجیره ای آن در آوریل 2021 راه اندازی شد و  ارتقاء چند زنجیره ای آن  در آوریل 2021 راه اندازی شد .همچنین Mainnet پروژه از ژوئن 2022 فعال است که هنگام راه اندازی تاثیر بسزایی در روند قیمت پروژه ایجاد کرد و باعث رشد شدید قیمتی آن شد.

 

این پلتفرم هیچ مدیرعامل، بنیان گذار و مدیری ندارد و افرادی که در حال حاضر بر روی این پروژه کار می کنند عمدتا ناشناس هستند . این کار به منظور محافظت از پروژه صورت گرفته است. 

خرید تورچین

ویژگی‌های اساسی تورچین

ویژگی‌های اساسی تورچین (RUNE) چیست؟

تورچین به کاربران این قابلیت را می دهد تا رمز ارز هایشان را از پلتفرم‌هایی مانند بیت‌کوین، اتریوم ، زنجیره هوشمند بایننس و غیره به سرعت مبادله کنند.


بروزرسانی‌ها و توسعه‌ های نقشه راه باعث ارزشمند تر شدن پروژه تورچین می شود.
این پروتکل از فناوری بازارساز خودکار(AMM) استفاده می کند به این صورت که به کاربران اجازه می دهد دارایی های خود را به روشی خودکار تجارت کنند .
تورچین مجموعه ای از فناوری های جدید را شامل می شود از جمله پروتکل TSS که برای تسهیل مبادلات توکن ها در بین زنجیره ها استفاده می شود بستر تورچین سود محور نیست . این به این معناست که کلیه کارمزدهای تولید شده توسط این پروتکل مستقیما به کاربران تعلق می گیرد و هیچگونه مقرراتی برای تیم در نظر گرفته نشده است.

 

توکن رون (RUNE) در حال حاضر بر روی چندین بلاک چین از جمله بایننس چین (Binance Chain) و اتریوم ERC20 در دسترس است.

خرید تورچین

خرید تورچین (RUNE)

رمز ارز تورچین با هدف بهبود معاملات کریپتویی وارد بازار شده است. خرید تورچین در حال حاضر در بزرگ‌ ترین صرافی‌های دنیا مانند بایننس و کوین بیس قابل خرید و فروش است. رابکس یکی از پلتفرم های رمز ارز دیجیتال است که از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است با ساخت کیف پول در پلتفرم رابکس شما میتوانید رمز ارز تورچین را خریداری کرده در کیف پول خود نگهداری کنید و آن را به رمز ارز های دیگر مانند تتر تبدیل کنید.

.

...

فروش تورچین

فروش و تبدیل تورچین (RUNE) به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس در سه مرحله انجام خواهد شد. ثبت نام و احراز هویت، شارژ کیف پول تورچین (RUNE) و سپس تبدیل تورچین به تومان در مبدل امکان پذیراست. شما علاوه بر تبدیل تورچین به تومان، می توانید آن را به تتر تبدیل کنید. تسویه های ریالی معادل تورچین تبدیل شده به تومان نیز به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود و در مدتی کوتاه همگام با سیکل های پایا به حساب بانکی کاربران ارسال می‌شود. برای مشاهده قیمت نرخ تبدیل تورچین (RUNE) به تومان، در بالای همین صفحه با مبدل کار کنید.

.

نحوه خرید تورچین

پس از احراز هویت در صرافی های خارجی نظیر بایننس کوکوین و … می توانید عموما با واریز تتر اقدام به خرید تورچین بفرمایید اما از آنجا که بدلیل تحریم ها احراز هویت و ساخت حساب در صرافی های خارجی امری سخت و زمان بر است ما به شما رابکس را پیشنهاد می‌کنیم، که به سادگی می توانید پس از احراز هویت در قسمت معامله با جستجوی نام تورچین دارایی تومانی خود را به بیش از ۳۰۰ رمز ارز بصورت آنی تبدیل بفرمایید .

.

خرید تورچین(RUNE) با تومان

رابکس یکی از پلتفرم های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال است که امکان خرید رمز ارز تورچین را با تومان برای کاربران خود فراهم آورده است در ضمن نحوه برداشت ها در رابکس با برخی از بانک ها به صورت آنی است که این امکان در نوع خود یکی از مزیتهای مهم رابکس برای خریداران رمز ارز تورچین است تا به راحتی این رمز ارز را فروخته و به تومان تبدیل کنید .

.

آموزش خرید و فروش تورچین

پس از احراز هویت و واریز تومان به حساب کاربری با مراجعه به بخش معامله و انتخاب رمز ارز تورچین در قسمت خرید می‌توانید به ازای معادل تومانی خود به خرید تورچین بپردازید و بلافاصله کیف پول رابکس شما شارژ خواهد شد و در صورت تمایل میتوانید تورچین خود را به کیف پول شخصی خود برداشت کنید .

.

چطور تورچین بخریم

برای خرید تورچین ابتدااقدام به ساخت حساب کاربری در رابکس کنید. پس از آن می‌وتنید بله راحتی رمز ارز تورچین خود را بخرید و به ۳۰۰ رمز ارز دیگر تبدیل کنید و یا در صورت دلخواه آن را بفروشید و به تومان برداشت کنید. حداقل واریز تومان در رابکس ۱۰۰ هزار تومان است، تنها با ۱۰۰ هزار تومان معامله خود را آغاز کنید.

.

بهترین قیمت تورچین

در اکثر صرافی های ایرانی امکان خرید تورچین با ریال وجود دارد . در رابکس نیز در قسمت معامله در صورتی که موجودی ریالی شما شارژ باشد می‌توانید به راحتی دقیقا معادل ریالی که می‌پردازید تورچین دریافت کنید. با مشاهده اخبار روز ارز دیجیتال و دنبال کردن این رمز ارز می‌توانید در بهترین قیمت به خرید تورچین بپردازید.

.

نرخ ارز دیجیتال تورچین

برای مشاهده نرخ ارز دیجیتال تورچین می‌توانید به مبدا بالا مراجعه کنید، دقت داشته باشید که حداقل خرید در سایت رابکس برابر با ۱۰۰ هزار تومان می‌باشد. با شارژ کیف پول رابکسی خود این رمز ارز را داخل کیف پول خود خریداری کرده و در آن واحد آن را تبدیل به تومان کنید.در نظر داشته باشید که برداشت‌ها در رابکس با بسیاری از بانک ها مانند(ملی،صادرات،کشاورزی،آینده )به شکل آنی می باشد .

.

خرید تورچین

نحوه فروش تورچین

فروش تورچین با واریز آن به صرافی های خارجی نظیر بایننس ، کوکوین ،گیت میسر است و می‌توانید آنها را تبدیل به تتر یا هر استیبل کوین دیگری که پشتیبانی می‌شود کرد اما به دلیل اینکه در نهایت نیاز به تبدیل به تومان باید کنید پیشنهاد می‌شود از صرافی‌های ایرانی برای فروش تورچین استفاده شود. در رابکس شما پس از واریز رمز ارز به کیف پول رابکس هم امکان فروش مستقیم به تومان خواهید داشت هم می‌توانید در قسمت تبدیل تورچین‌های موجود در کیف پول خودتان را به رمز ارز های دیگر که پشتیبانی میشود تبدیل بفرمایید.

.

قیمت آنلاین تورچین

قیمت آنلاین تورچین را میتوان در سایت های خارجی نظیر coin market cap ، coin gecko و سایت های ایرانی مانند arzdigital مشاهده کرد، همچنین در قسمت معامله رابکس شما می توانید با انتخاب رمز ارز تورچین قیمت آن را بصورت لحظه ای هم بصورت تومانی و هم بصورت تتر مشاهده کنید.

.

قیمت لحظه‌ای تورچین

قیمت لحظه ای رمز ارز تورچین (THORChain) در چه سایت هایی نمایش داده می شود؟ شما می‌توانید قیمت لحظه ای رمز ارز تورچین را در سایت رابکس مشاهده بفرمایید و در همان زمان اقدام به خرید تورچین (THORChain) خود کنید .

.

قیمت تورچین (RUNE) به تومان

پلتفرم های داخلی گوناگونی خرید و فروش رمز ارز دیجیتال در حال حاضر ارائه کننده رمز ارزهای دیجیتال به خصوص رمز ارز تورچین (RUNE) هستند، انتخاب این که در کدام پلتفرم خرید و فروش رمز ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنید به شما بستگی دارد در حال حاضر رابکس با بیش از 6 سال سابقه در زمینه خرید و فروش رمز ارز دیجیتال به شما این امکان را می دهد تا در آن واحد هم بتوانید به خرید تورچین (RUNE) بپردازید .پشتیبانی آنلاین در 24 روز یکی مهمترین مزیت های این سایت به شمار می رود. .

.

بهترین سایت خرید تورچین

در حال حاضر تورچین تقریبا در تمامی صرافی ها پشتیبانی می‌شود اما در صرافی های خارجی می توان بایننس و کوکوین و کوینکس را به عنوان بهترین صرافی‌‌خرید تورچین دانست. روش‌های زیادی برای مشاهده قیمت خرید تورچین (RUNE) و سایر رمز ارز‌های دیگر وجود دارد. راحت‌ترین روش برای ایرانی‌ها، مراجعه به بخش در سایت پلتفرم معاملاتی رابکس است شما می‌توانید در این صفحه قیمت جهانی تورچین (RUNE) و قیمت خرید تورچین (RUNE) را مشاهده کنید و به خرید و فروش این رمز ارز بپردازید.

.

خرید تورچین با کمترین کارمزد

بهترین سایت خرید تورچین (RUNE) را از کجا می توان جست و جو کرد ؟ روش‌های زیادی برای مشاهده قیمت خرید تورچین (RUNE)) سایر رمز ارز های دیگر وجود دارد. راحت‌ترین روش برای ایرانی‌ها، مراجعه به بخش در سایت پلتفرم معاملاتی رابکس است شما می‌توانید در این صفحه قیمت جهانی تورچین (RUNE) و قیمت خرید تورچین را مشاهده کنید و به خرید و فروش این رمز ارز بپردازید.

.

اپلیکیشن خرید و فروش تورچین

بزودی با راه اندازی شدن اپلیکیشن رابکس می‌توانید علاوه بر سایت با نسخه اپلیکیشن نیز اقدام به خرید تورچین بفرمایید.اما قبل از خرید باید کیف پول خود را شارژ کنید و پس از شارژ کیف پول رمز ارز تورچین (RUNE) را می‌توانید خریداری کرده و به 300 رمزارز دیگر تبدیل کنید همچنین می توانید تورچین (RUNE) را به تتر که یک استیبل کوین است تبدیل کرده و در کیف پول رابکس خود نگهداری کنید.

.

سایت خرید و فروش تورچین

بهترین سایت های خرید و فروش تورچین را می‌توان بایننس ، کوکوین و در بین پلتفرم‌های داخلی رابکس دانست. در سایت رابکس شما نه تنها با ریال یا تومان می‌توانید به خرید تورچین (RUNE) بپردازید، بلکه سایر رمز ارزها را نیز می‌توانید به این رمز ارز تبدیل کنید. در رابکس، خرید تورچین (RUNE) با نزدیک‌ترین قیمت به صرافی‌های بین‌المللی انجام می‌شود ضمن اینکه امنیت حساب شما حفظ شده و می توانید رمز ارزتورچین (RUNE) را پس از خرید در طولانی مدت در حساب خود نگهداری کنید و پس از افزایش موجودی ، این رمز ارز را در بهترین قیمت فروخته و به تومان تبدیل کنید. د.

.

.

.

.

بیشتر

برخی از سوالات متدوال درباره تورچین(RUNE)

به طور کلی سرمایه گذاری بر روی هر رمز ارز نیاز به تحقیقات بنیادی دارد و باید کاملا آگاهانه این امر انجام شود اما با مطالعه اطلاعات جامه این پروژه و امکانات خاصی که ارائه داده است می‌توان به آینده آن امیدوار بود.

علاوه بر تورچین(RUNE) تمامی ۳۰۰ رمز ارز موجود در صرافی ارز دیجتال رابکس احتیاج به احراز هویت دارد. رابکس برای شما تنها با طی کردن چند مرحله امکان احراز هویت را فراهم کرده است.به طور کلی سرمایه گذاری بر روی هر رمز ارز نیاز به تحقیقات بنیادی دارد و باید کاملا آگاهانه این امر انجام شود اما با توجه به رود مپ این پروژه و امکانات خاصی که ارائه داده است میتوان به آینده آن امیدوار بود . همچنین در اواخر سال 2021 این پروژه از mainnet خود رونمایی کرد که موفقیت آمیز بوده و در رشد قیمت آن نیز تاثیر مثبتی داشت.

 

بهترین روش خرید و فروش رمز ارز تورچین(RUNE) را می توان استفاده از صرافی های ایرانی دانست زیرا مستقیما با تومان می توانید اقدام به خرید و فروش رمز ارز بفرمایید . در رابکس نیز شما می‌توانید به صورت آنی و با مناسب ترین قیمت اقدام به فروش خرید تورچین بفرمایید.

خرید و فروش تورچین

برای تجربه لذت بخش خرید و فروش تورچین، رابکس را انتخاب کنید.