صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید ایموتبل ایکس (ImmutableX) ، فروش ایموتبل ایکس، بهترین قیمت IMX

روز
ImmutableX (IMX)
USDT
Imx
ایموتبل ایکس (Imx) :

خرید ایموتبل ایکس (IMX) و فروش ارز دیجیتال ایموتبل ایکس با بهترین قیمت در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین و لحظه‌ای انجام می‌شود. نحوه خرید ایموتبل ایکس : (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید ارز ایموتبل ایکس با ریال یا تتر.

فروش و خرید ایموتبل ایکس با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید ایموتبل ایکس

کیف پولتان را شارژ کنید و به خرید و فروش ایموتبل ایکس و حتی تبدیل مستقیم رمزارزها به هم بپردازید.

Immutable X

رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) خود را به عنوان اولین راه حل مقیاس دو لایه برای ان اف تی (NFT) ها در اتریوم معرفی می‌کند. طبق گفته ایموتبل ایکس (IMX)، بلاک چین آن محدودیت‌های اتریوم مانند مقیاس‌پذیری کم، تجربه کاربری ضعیف، نقدینگی و تجربه توسعه‌ دهنده کند را برطرف می‌کند. در عوض، کاربران از تجارت فوری و مقیاس‌پذیری گسترده بهره می‌برند و در عین حال از توان عملیاتی بالا و کارمزد صفر برای استخراج و تجارت ان اف تی (NFT) بدون به خطر انداختن امنیت کاربر یا دارایی بهره می‌برند.

تورچین از طریق یک عرضه اولیه صرافی غیرمتمرکز (IDO) که از طریق بایننس دکس (Binance DEX) در جولای 2019 راه اندازی شد تأمین مالی شد. شبکه تک زنجیره ای آن در آوریل 2021 راه اندازی شد و  ارتقاء چند زنجیره ای آن  در آوریل 2021 راه اندازی شد .همچنین Mainnet پروژه از ژوئن 2022 فعال است که هنگام راه اندازی تاثیر بسزایی در روند قیمت پروژه ایجاد کرد و باعث رشد شدید قیمتی آن شد.

این پلتفرم هیچ مدیرعامل، بنیان گذار و مدیری ندارد و افرادی که در حال حاضر بر روی این پروژه کار می کنند عمدتا ناشناس هستند . این کار به منظور محافظت از پروژه صورت گرفته است. 

خرید ایموتبل ایکس

ویژگی‌های اساسی ایموتبل ایکس

تیم توسعه ارز دیجیتال ایموتبل ایکس (IMX) معتقد است که هر چیز منحصربه‌‌ فرد و قابل مبادله است. از جمله آثار هنری، دارایی‌های درون بازی و کالاهای فیزیکی، می‌توانند به‌ عنوان ان اف تی (NFT) های بلاکچین (Blockchain) عمومی در نظر گرفته شوند. اما در حال حاضر، علاقه زیادی به بازی‌ها نشان داده است. ارزش صنعت بازی در حال حاضر، 300 میلیارد دلار است و انتظار می‌رود بین سال‌های 2021 تا 2025 تقریباً 10 درصد در سال رشد کند و از صنایع ورزش، سینما و موسیقی پیشی بگیرد. این صنعت یک فرصت فوق‌‌العاده برای توکن‌سازی است، در واقع هر یک از این دارایی‌ها اگر به شکل ان اف تی (NFT) ارائه شوند برای کاربران ارزشمندتر خواهند بود.

برخی از سوالات متدوال درباره ایموتبل ایکس(IMX)

خرید ایموتبل ایکس (IMX)

اگر مشتاق خرید ایموتبل ایکس (IMX) در بازار رمز ارز های دیجیتال هستید با ساخت کیف پول های نرم افزاری (تراست ولت ،لجرر،……) و کیف پولهای داخلی مانند رابکس می‌توانید رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) را بخرید و به 300 رمز ارز دیگر از جمله تتر تبدیل کنید، همچنین می‌توانید در پلتفرم فروش و خرید رمز ارز دیجیتال رابکس، ایموتبل ایکس (IMX) را به تومان نیز تبدیل کنید، رابکس این امکان را برای شما فراهم می کند که در کوتاه ترین زمان برداشت رمز ارز در سایت داشته باشید .

.

...

فروش ایموتبل ایکس (IMX)

یکی از دغدغه های دارندگان رمز ارز(IMX) فروش آن است. اگر قصد فروش رمز ارزایموتبل ایکس (IMX) را دارید و مایل به برداشت تومان به صورت مستقیم هستید و یا می خواهید آن را به رمز ارز های دیگر تبدیل کنید این امکان با ثبت نام در پلتفرم های داخلی ممکن می شود. پس از ثبت نام در پلتفرم های داخلی می‌توانید به خرید ایموتبل ایکس (IMX) بپردازید و یا از کیف پول های نرم افزاری خود مانند تراست ولت به کیف پول ایرانی خود انتقال دهید یکی از مزیت های فروش و خرید رمز ارزایموتبل ایکس (IMX) در سایت های داخلی آن است که می‌توانید رمز ارزایموتبل ایکس (IMX) را تبدیل به تومان کنید و با کارت های بانکی خود تومان را برداشت کنید.

.

آموزش خرید و فروش ایموتبل ایکس

پس از شارژ کیف پول داخلی خود با تومان، ابتدا رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) در کیف پول خود انتخاب کرده و پس از آن مقدار مورد نظر خود را انتخاب کرده حال شما رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) را میتوانید هم در کیف پول داخلی خود نگه داشته و یا به کیف پول نرم افزاری خود مانند (تراست ولت، لجر،…..) واریز کنید، به علاوه شما می‌توانید رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) خود را به تتر و یا رمز ارز های دیگر تبدیل کنید.یکی از مزایای استفاده از کیف پول های داخلی آن است که شما میتوانید در بهترین قیمت رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) خود را به تومان تبدیل کنید و با کارت های بانکی خود اقدام به برداشت تومان کنید.

.

خرید ایموتبل ایکس (IMX) با تومان

پس از شارژ کیف پول داخلی خود با تومان، ابتدا رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) در کیف پول خود انتخاب کرده و پس از آن مقدار مورد نظر خود را انتخاب کرده حال شما رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) را میتوانید هم در کیف پول داخلی خود نگه داشته و یا به کیف پول نرم افزاری خود مانند (تراست ولت، لجر،…..) واریز کنید، به علاوه شما می‌توانید رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) خود را به تتر و یا رمز ارز های دیگر تبدیل کنید.یکی از مزایای استفاده از کیف پول های داخلی آن است که شما میتوانید در بهترین قیمت رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) خود را به تومان تبدیل کنید و با کارت های بانکی خود اقدام به برداشت تومان کنید.

.

نحوه فروش ایموتبل ایکس

در رابکس برای فروش رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) هیچ محدودیتی وجود ندارد. فروش رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) در سایت رابکس در حال حاضر امکان پذیر است، برای خرید ایموتبل ایکس (IMX) ابتدا حساب کاربری ایجاد کرده، احراز هویت خود را کامل کنید و پس از آن در تب معامله رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) را انتخاب کنید و در همان صفحه می‌توانید اقدام به فروش رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) کنید، همچنین می‌توانید این رمز ارز را به رمز ارز های دیگر تبدیل کرده و برداشت تومانی داشته باشید

.

خرید ایموتبل ایکس (IMX) بدون احراز هویت

آیا برای فروش و خرید ایموتبل ایکس(IMX) به احراز هویت نیاز است؟خرید ایموتبل ایکس (IMX) در هیچ کدام از پلتفرم های فروش و خرید رمز ارز دیجیتال بدون احراز هویت ممکن نیست. احراز هویت در پلتفرم رمز ارزی رابکس تنها با چند مرحله ممکن است و می‌توانید به فروش و خرید رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) به راحتی بپردازید و حتی این رمز ارز را در کیف پول سرد رابکس برای مدت طولانی نگهداری کنید.رابکس با راحت تر کردن فرایند احراز هویت این امکان را برای شما خریداران رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) امکان پذیر کرده است.

.

خرید ایموتبل ایکس

قیمت آنلاین ایموتبل ایکس

قیمت آنلاین رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) در سایتهای فروش و خرید رمز ارز دیجیتال قابل مشاهده است و پس از بررسی و مقایسه قیمت رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) می‌توانید اقدام به فروش این رمز ارز کرده و در بهترین قیمت رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) خود را بفروشید، خوشبختانه با واسطه شدن کیف پول های داخلی در انجام معاملات ارزی شما می‌توانید در سریع ترین زمان کیف پول شخصی خود را داشته باشید آن را شارژ کنید و اقدام به فروش و خرید رمز ارز(IMX) یا ایموتبل ایکس کنید.

.

قیمت لحظه ای ایموتبل ایکس

هم اکنون قیمت لحظه ای رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) را در مبدل بالا در سایت رابکس قابل مشاهده است و با ثبت نام در پلتفرم رمز ارزی رابکس اقدام به فروش و خرید رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) کنید. شفافیت قیمت، قیمت مناسب، سرعت تبدیل بالا و تنوع بالا در خرید رمز ارز های دیجیتال خصوصا رمز ارز ایموتبل ایکس از شاخص های رقابتی صرافی ارز دیجیتال رابکس می باشد. قیمت لحظه ای ایموتبل ایکس را میتوانید در مبدل بالای صفحه نیز مشاهده بفرمایید.

.

بهترین قیمت ایموتبل ایکس

بهترین قیمت ایموتبل ایکس (IMX) در سایت های قیمت گذاری معتبر ارز دیجیتال قابل رصد کردن است چرا که ارز ایموتبل ایکس (IMX) اعتبار و حجم بازار خوبی دارد. شما می‌توانید از سایت‌های همچون Coinmarketcap قیمت لحظه ای آن را دنبال کرده و در بهترین قیمت (IMX) یا ایموتبل ایکس را خریداری کرده و آن را بفروشید.

.

نرخ ارز دیجیتال ایموتبل ایکس

نرخ رمز ارز ایموتبل ایکس در سایت های فروش و خرید رمز ارز دیجیتال مانند کوین مارکت کپ coinmarketcap قابل رویت است ،دربهترین نرخ شما می‌توانید این رمز ارز(IMX) یا ایموتبل ایکس را خریداری کرده آن را تبدیل به تتر که یک استیبل کویین که تقریبا معادل یک دلار آمریکا است کنید. همچنین در پلتفرم های فروش و خرید رمز ارز دیجیتال داخلی این امکان برای شما فراهم میشود که (IMX) یا ایموتبل ایکس را بفروشید و با کارت های بانکی خود آن را به تومان برداشت کنید.

.

قیمت ایموتبل ایکس (IMX) به تومان

در حال حاضر قیمت هر یک واحد رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) در سایت های ایرانی برابر با 19,388 تومان می باشد، شما میتوانید با ثبت نام در پلتفرم های داخلی به فروش و خرید رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) بپردازید در کیف پول خود نگهداری کرده ویا در صورت لزوم اقدام به فروش آن یا تبدیل به دیگر رمز ارز ها در آن واحد کنید. نحوه محاسبه قیمت خرید ایموتبل ایکس (IMX) تابع شرایط مختلفی می باشد که در لحظه صرافی رابکس آن را محاسبه و به صورت لحظه ای به شما نمایش می دهد و شما می‌توانید بعد از مشاهده ی قیمت آن تصمیم به خرید بگیرید. .

.

صرافی آنلاین ایموتبل ایکس

خوشبختانه در سال های اخیر صرافی های گوناگونی ارائه کننده رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) در ایران هستند، رابکس به عنوان یکی از پرسابقه ترین صرافی های فروش و خرید رمز ارز دیجیتال و با فراهم آوردن بستری امن و مطمئن، امکان خرید ایموتبل ایکس (IMX) را برای شما کاربران عزیز فراهم آورده است. شما می‌توانید با ثبت نام و احراز هویت در سایت رابکس اقدام به فروش و خرید رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) کنید.

.

بهترین سایت خرید ایموتبل ایکس

بهترین سایت خرید ایموتبل ایکس (IMX) در ایران با توجه به قیمت و امنیت سرمایه در آن مشخص می شود. سایت های داخلی گوناگونی در زمینه رمز ارز دیجیتال رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) را ارائه می دهند، شما می‌توانید با مقایسه قیمت ها و ارائه خدمات آنها مانند، پشتیبانی رمز ارز های مورد نظر اقدام به خرید ایموتبل ایکس (IMX) کرده و در کیف پول خود نگهداری کرده و یا آن را به کیف پول های دیگر خود انتقال دهید.

.

اپلیکیشن خرید و فروش ایموتبل ایکس

اپلیکیشن ها ی متفاوتی در بازارهای رمز ارز دیجیتال ،رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) را ارائه می دهند. با انتخاب پلتفرم مورد قبول و نصب اپلیکیشن به فروش و خرید رمز ارز ایموتبل ایکس کنید، با نصب اپلیکیشن رابکس امکان خرید وفروش رمز ارز دیجیتال برای شما فراهم شده و شما می‌توانید در سریع ترین زمان و با کمترین پرداخت کارمزد رمز ارز ایموتبل ایکس خود را خریداری کنید. .

.

بیشتر

به طور کلی سرمایه گذاری بر روی هر رمز ارز نیاز به تحقیقات بنیادی دارد و باید کاملا آگاهانه این امر انجام شود اما با مطالعه اطلاعات جامه این پروژه و امکانات خاصی که ارائه داده است می‌توان به آینده آن امیدوار بود.

علاوه بر ایموتبل ایکس(IMX) تمامی ۳۰۰ رمز ارز موجود در صرافی ارز دیجتال رابکس احتیاج به احراز هویت دارد. رابکس برای شما تنها با طی کردن چند مرحله امکان احراز هویت را فراهم کرده است.به طور کلی سرمایه گذاری بر روی هر رمز ارز نیاز به تحقیقات بنیادی دارد و باید کاملا آگاهانه این امر انجام شود اما با توجه به وایت پیپر این پروژه و امکانات خاصی که ارائه داده است، می‌توان به آینده آن امیدوار بود . همچنین در اواخر سال 2021 این پروژه از mainnet خود رونمایی کرد که موفقیت آمیز بوده و در رشد قیمت آن نیز تاثیر مثبتی داشت.

بهترین روش خرید و فروش رمز ارز ایموتبل ایکس(‌IMX) را می توان استفاده از صرافی های ایرانی دانست زیرا مستقیما با تومان می توانید اقدام به خرید و فروش رمز ارز بفرمایید . در رابکس نیز شما می‌توانید به صورت آنی و با مناسب ترین قیمت اقدام به فروش خرید تورچین بفرمایید.

خرید و فروش ایموتبل ایکس

برای تجربه لذت بخش خرید و فروش ایموتبل ایکس، رابکس را انتخاب کنید.