خرید ایموتبل ایکس Immutable X ، فروش ایموتبل ایکس IMX - خرید و فروش ایموتبل ایکس

Immutable X (IMX)

خرید ایموتبل ایکس Immutable X و فروش ایموتبل ایکس IMX در صرافی ارز دیجیتال رابکس

قیمت معامله حرفه‌ای:

92,660.82

تومان
-1.15%

Immutable X

IMX
Immutable X( IMX)92,660.82
-1.15%

چگونه از رابکس ایموتبل ایکس بخرم؟

به راحتی و با انجام مراحل زیر می‌توانید ایموتبل ایکس بخرید.

مرحله اول

۱. ثبت‌ نام در رابکس

در اولین قدم می‌ بایست در سایت رابکس ثبت‌نام کرده و موبایل و ایمیل خود را تایید بفرمایید

مرحله دوم

۲. تایید احراز هویت

تنها با ارسال یک کارت شناسایی احراز هویت کنید.

مرحله سوم

۳. شروع معامله حرفه‌ای

به معامله بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال بپردازید.

ایموتبل ایکس در یک نگاه:

Immutable X

(IMX)

کیف پول‌ها:
Trust Wallet
Coinomi
شبکه‌های اجتماعی:
قراردادهای هوشمند:
0xf57e7e...346e79ff

خرید ایموتبل ایکس (IMX)

اگر مشتاق خرید ایموتبل ایکس (IMX) در بازار رمز ارز های دیجیتال هستید با ساخت کیف پول های نرم افزاری (تراست ولت ،لجرر،……) و کیف پولهای داخلی مانند رابکس می‌توانید رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) را بخرید و به 300 رمز ارز دیگر از جمله تتر تبدیل کنید، همچنین می‌توانید در پلتفرم فروش و خرید رمز ارز دیجیتال رابکس، ایموتبل ایکس (IMX) را به تومان نیز تبدیل کنید، رابکس این امکان را برای شما فراهم می کند که در کوتاه ترین زمان برداشت رمز ارز در سایت داشته باشید .

فروش ایموتبل ایکس (IMX)

یکی از دغدغه های دارندگان رمز ارز(IMX) فروش آن است. اگر قصد فروش رمز ارزایموتبل ایکس (IMX) را دارید و مایل به برداشت تومان به صورت مستقیم هستید و یا می خواهید آن را به رمز ارز های دیگر تبدیل کنید این امکان با ثبت نام در پلتفرم های داخلی ممکن می شود. پس از ثبت نام در پلتفرم های داخلی می‌توانید به خرید ایموتبل ایکس (IMX) بپردازید و یا از کیف پول های نرم افزاری خود مانند تراست ولت به کیف پول ایرانی خود انتقال دهید یکی از مزیت های فروش و خرید رمز ارزایموتبل ایکس (IMX) در سایت های داخلی آن است که می‌توانید رمز ارزایموتبل ایکس (IMX) را تبدیل به تومان کنید و با کارت های بانکی خود تومان را برداشت کنید.

آموزش خرید و فروش ایموتبل ایکس

پس از شارژ کیف پول داخلی خود با تومان، ابتدا رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) در کیف پول خود انتخاب کرده و پس از آن مقدار مورد نظر خود را انتخاب کرده حال شما رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) را میتوانید هم در کیف پول داخلی خود نگه داشته و یا به کیف پول نرم افزاری خود مانند (تراست ولت، لجر،…..) واریز کنید، به علاوه شما می‌توانید رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) خود را به تتر و یا رمز ارز های دیگر تبدیل کنید.یکی از مزایای استفاده از کیف پول های داخلی آن است که شما میتوانید در بهترین قیمت رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) خود را به تومان تبدیل کنید و با کارت های بانکی خود اقدام به برداشت تومان کنید.

خرید ایموتبل ایکس (IMX) با تومان

پس از شارژ کیف پول داخلی خود با تومان، ابتدا رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) در کیف پول خود انتخاب کرده و پس از آن مقدار مورد نظر خود را انتخاب کرده حال شما رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) را میتوانید هم در کیف پول داخلی خود نگه داشته و یا به کیف پول نرم افزاری خود مانند (تراست ولت، لجر،…..) واریز کنید، به علاوه شما می‌توانید رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) خود را به تتر و یا رمز ارز های دیگر تبدیل کنید.یکی از مزایای استفاده از کیف پول های داخلی آن است که شما میتوانید در بهترین قیمت رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) خود را به تومان تبدیل کنید و با کارت های بانکی خود اقدام به برداشت تومان کنید.

نحوه فروش ایموتبل ایکس

در رابکس برای فروش رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) هیچ محدودیتی وجود ندارد. فروش رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) در سایت رابکس در حال حاضر امکان پذیر است، برای خرید ایموتبل ایکس (IMX) ابتدا حساب کاربری ایجاد کرده، احراز هویت خود را کامل کنید و پس از آن در تب معامله رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) را انتخاب کنید و در همان صفحه می‌توانید اقدام به فروش رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) کنید، همچنین می‌توانید این رمز ارز را به رمز ارز های دیگر تبدیل کرده و برداشت تومانی داشته باشید

خرید ایموتبل ایکس (IMX) بدون احراز هویت

آیا برای فروش و خرید ایموتبل ایکس(IMX) به احراز هویت نیاز است؟خرید ایموتبل ایکس (IMX) در هیچ کدام از پلتفرم های فروش و خرید رمز ارز دیجیتال بدون احراز هویت ممکن نیست. احراز هویت در پلتفرم رمز ارزی رابکس تنها با چند مرحله ممکن است و می‌توانید به فروش و خرید رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) به راحتی بپردازید و حتی این رمز ارز را در کیف پول سرد رابکس برای مدت طولانی نگهداری کنید.رابکس با راحت تر کردن فرایند احراز هویت این امکان را برای شما خریداران رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) امکان پذیر کرده است.خرید ایموتبل ایکس

قیمت آنلاین ایموتبل ایکس

قیمت آنلاین رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) در سایتهای فروش و خرید رمز ارز دیجیتال قابل مشاهده است و پس از بررسی و مقایسه قیمت رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) می‌توانید اقدام به فروش این رمز ارز کرده و در بهترین قیمت رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) خود را بفروشید، خوشبختانه با واسطه شدن کیف پول های داخلی در انجام معاملات ارزی شما می‌توانید در سریع ترین زمان کیف پول شخصی خود را داشته باشید آن را شارژ کنید و اقدام به فروش و خرید رمز ارز(IMX) یا ایموتبل ایکس کنید.

قیمت لحظه ای ایموتبل ایکس

هم اکنون قیمت لحظه ای رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) را در مبدل بالا در سایت رابکس قابل مشاهده است و با ثبت نام در پلتفرم رمز ارزی رابکس اقدام به فروش و خرید رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) کنید. شفافیت قیمت، قیمت مناسب، سرعت تبدیل بالا و تنوع بالا در خرید رمز ارز های دیجیتال خصوصا رمز ارز ایموتبل ایکس از شاخص های رقابتی صرافی ارز دیجیتال رابکس می باشد. قیمت لحظه ای ایموتبل ایکس را میتوانید در مبدل بالای صفحه نیز مشاهده بفرمایید.

بهترین قیمت ایموتبل ایکس

بهترین قیمت ایموتبل ایکس (IMX) در سایت های قیمت گذاری معتبر ارز دیجیتال قابل رصد کردن است چرا که ارز ایموتبل ایکس (IMX) اعتبار و حجم بازار خوبی دارد. شما می‌توانید از سایت‌های همچون ************* قیمت لحظه ای آن را دنبال کرده و در بهترین قیمت (IMX) یا ایموتبل ایکس را خریداری کرده و آن را بفروشید.

نرخ ارز دیجیتال ایموتبل ایکس

نرخ رمز ارز ایموتبل ایکس در سایت های فروش و خرید رمز ارز دیجیتال مانند کوین مارکت کپ coinmarketcap قابل رویت است ،دربهترین نرخ شما می‌توانید این رمز ارز(IMX) یا ایموتبل ایکس را خریداری کرده آن را تبدیل به تتر که یک استیبل کویین که تقریبا معادل یک دلار آمریکا است کنید. همچنین در پلتفرم های فروش و خرید رمز ارز دیجیتال داخلی این امکان برای شما فراهم میشود که (IMX) یا ایموتبل ایکس را بفروشید و با کارت های بانکی خود آن را به تومان برداشت کنید.

قیمت ایموتبل ایکس (IMX) به تومان

در حال حاضر قیمت هر یک واحد رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) در سایت های ایرانی برابر با 19,388 تومان می باشد، شما میتوانید با ثبت نام در پلتفرم های داخلی به فروش و خرید رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) بپردازید در کیف پول خود نگهداری کرده ویا در صورت لزوم اقدام به فروش آن یا تبدیل به دیگر رمز ارز ها در آن واحد کنید. نحوه محاسبه قیمت خرید ایموتبل ایکس (IMX) تابع شرایط مختلفی می باشد که در لحظه صرافی رابکس آن را محاسبه و به صورت لحظه ای به شما نمایش می دهد و شما می‌توانید بعد از مشاهده ی قیمت آن تصمیم به خرید بگیرید. .

صرافی آنلاین ایموتبل ایکس

خوشبختانه در سال های اخیر صرافی های گوناگونی ارائه کننده رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) در ایران هستند، رابکس به عنوان یکی از پرسابقه ترین صرافی های فروش و خرید رمز ارز دیجیتال و با فراهم آوردن بستری امن و مطمئن، امکان خرید ایموتبل ایکس (IMX) را برای شما کاربران عزیز فراهم آورده است. شما می‌توانید با ثبت نام و احراز هویت در سایت رابکس اقدام به فروش و خرید رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) کنید.

بهترین سایت خرید ایموتبل ایکس

بهترین سایت خرید ایموتبل ایکس (IMX) در ایران با توجه به قیمت و امنیت سرمایه در آن مشخص می شود. سایت های داخلی گوناگونی در زمینه رمز ارز دیجیتال رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) را ارائه می دهند، شما می‌توانید با مقایسه قیمت ها و ارائه خدمات آنها مانند، پشتیبانی رمز ارز های مورد نظر اقدام به خرید ایموتبل ایکس (IMX) کرده و در کیف پول خود نگهداری کرده و یا آن را به کیف پول های دیگر خود انتقال دهید.

اپلیکیشن خرید و فروش ایموتبل ایکس

اپلیکیشن ها ی متفاوتی در بازارهای رمز ارز دیجیتال ،رمز ارز ایموتبل ایکس (IMX) را ارائه می دهند. با انتخاب پلتفرم مورد قبول و نصب اپلیکیشن به فروش و خرید رمز ارز ایموتبل ایکس کنید، با نصب اپلیکیشن رابکس امکان خرید وفروش رمز ارز دیجیتال برای شما فراهم شده و شما می‌توانید در سریع ترین زمان و با کمترین پرداخت کارمزد رمز ارز ایموتبل ایکس خود را خریداری کنید.

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خریداتریوم

خریدبایننس کوین

خرید ترون

رابکس از خرید و فروش بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برای مشاهده قیمت رمز ارز ایموتبل ایکس، به صفحه قیمت ایموتبل ایکس بروید.

اطلاعات رمزارز
نام ارز

ایموتبل ایکس

نماد اختصاری

IMX

رتبه در بازار جهانی

-

قیمت به دلار
USDT

1.6143

بالاترین قیمت روز
USDT

1.691

قیمت به تومان

92,660.82

مارکت کپ
USDT

2,492,286,300

ویژگی‌های ارزهای دیجیتال

گوینده:

رابکس

غیرمتمرکز بودن

غیرمتمرکز بودن از بارزترین ویژگی شبکه‌های بلاکچینی است. هیچ نهاد مرکزی قدرت اعمال کنترل نخواهد داشت.

سرعت بالای تراکنش‌ها

حجم معاملات بالا

امنیت بالا

بهترین صرافی خرید و فروش IMX در ایران

خرید و فروش IMX در یک قدم

signup

سوالات متداول

لیستی از پرسش و پاسخ‌های که شاید با آن مواجه شوید

از آنجایی که خرید ایموتبل ایکس در زمره خرید و فروش ارزهای دیجیتال قرار دارد و با توجه به تذکرات پلیس فتا در این باره، خرید این نوع رمز ارزها در صرافی های ارز دیجیتال معتبر ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد.

rabex
رابکس (شرکت دانش بنیان تجارت بین‌الملل رابین)پلتفرم جامع خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است که می‌توانید در آن با امنیتی بالا و با بهترین قیمت به معامله بپردازید. حفظ دارایی‌های مشتریان اولویت رابکس است.


qrcode

برای دریافت اپلیکیشن، اسکن کنید

برای دریافت اپلیکیشن، از طریق لینک زیر اقدام کنید

danesh
fintech
danesh
fintech

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رابکس(شرکت دانش‌بنیان تجارت بین‌الملل رابین) است.