صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید گیفتو (Gifto) ، فروش گیفتو، بهترین قیمت GTO

روز
gifto (GTO)
USDT

فروش و خرید گیفتو با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید گیفتو

کیف پولتان را شارژ کنید و به خرید و فروش گیفتو و حتی تبدیل مستقیم رمزارزها به هم بپردازید.

GTO
گیفتو (GTO) :

خرید گیفتو (GTO) و فروش ارز دیجیتال گیفتو با بهترین قیمت در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین و لحظه‌ای انجام می‌شود. نحوه خرید گیفتو : (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید ارز گیفتو با ریال یا تتر.

گیفتو

ارز دیجیتال گیفتو یک توکن است که در سال ۲۰۱۷ میلادی در بستر بلاک‌ چین اتریوم به وجود آمده، این واژه به معنای “هدیه” یا “کادو” است. ارز دیجیتال گیفتو را نمی توان استخراج کرد و الگوریتم استخراج آن به این صورت است که  استخراج آن توسط ماینرها وجود ندارد. نکته‌ی قابل اهمیت این است که امروزه حدود ۱ میلیارد توکن گیفتو وجود دارد که حدود ۵۰۰ میلیون آن در گردش است و به صورت کلی این ارزدیجیتال از پتانسیل مناسبی برای رشد در آینده برخوردار است.

ارز دیجیتال Gifto یک رمزارز بر بستر ERC20 است به همین دلیل است که تمام کیف پول های اتریوم  این رمز ارز را پشتیبانی می‌کنند. کیف پول سخت افزاری لجر و ترزور، کیف پول نرم افزاری مای اتر و متامسک از کیف پول های معتبری هستند که از ارز دیجیتال گیفتو پشتیبانی می کنند. کارشناسان پیش بینی کردند که قیمت توکن GTO به دلیل محدودیت بازار و کمبود نقدینگی  قابل تغییر و دستکاری است.

خرید گیفتو

ویژگی‌های اساسی گیفتو

یکی از عواملی که باعث منحصر به فرد شدن این ارز نسبت به پروژه های مشابه شده است، تمایل سرمایه گذاران بزرگ به سرمایه گذاری روی این ارز دیجیتال است.

 از بزرگترین شرکت هایی که تا به الان بر روی ارز دیجیتال گیفتو سرمایه گذاری کردند، می‌توان کمپانی های ویکلو کپیتال (Wicklow Capital) را نام برد.

 

خرید گیفتو

خرید گیفتو

خرید ارز دیجیتال گیفتو در سایت‌های خرید و فروش ارز دیجیتال رابکس و سایت‌های دیگر خرید و فروش ارز دیجیتال ایرانی و خارجی مقدور است کافی است در سایت رابکس ثبت نام کنید و در کوتاه ترین زمان اقدام به فروش و خرید گیفتو کنید. سایت رابکس با پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته و وپشتیبانی از بیش از ۳۰۰ رمز ارز دیجیتال یکی از امن ترین سایت‌ها برای خرید ارز گیفتو است.

.

...

نحوه خرید گیفتو

برای خرید گیفتو در سایت رابکس کافی است ابتدا ثبت نام خود را انجام دهید و احراز هویت خود را تکمیل کرده کیف پول رابکس خود را شارژ کرده و پس از آن در قسمت معامله گیفتو را انتخاب کنید و در کیف پول رابکسی خود نگهداری کنید. دقت داشته باشید که حداقل واریز تومان به سایت رابکس ۱۰۰ هزار تومان است . تنها با ۱۰۰ هزار تومان به خرید گیفتو بپردازید.

.

خرید و فروش گیفتو

فروش رمز ارز گیفتو و تبدیل آن به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنی و لحظه ای انجام می‌شود. از طرفی تسویه های ریالی به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود و در مدتی کوتاه معادل ریالی ارز فروخته شده برای کاربران ارسال می‌شود. کافی است در رابکس ثبت نام کنید، رمز ارز گیفتو خود را به کیف پول رابکس منتقل کنید و سپس از طریق مبدل به فروش رمز ارز گیفتو و تبدیل آن به ریال یا تتر بپردازید. تسویه ها در رابکس با بانک های ملی، آینده،کشاورزی،صادرات به شکل آنی است وبا بقیه بانک ها همگام با سیکل پایا می توانید برداشت تومان خود را انجام دهید.

.

آموزش خرید و فروش گیفتو

چطور در چند دقیقه هم رمز ارز گیفتو را بخریم وهم بفروشیم؟ برای فروش و خرید گیفتو می توانید هم از کیف پولهای خارجی مانند تراست ولت استفاده کرده و هم از کیف پول های داخلی مانند رابکس استفاده کنید پس از ساخت کیف پول داخلی خود در رابکس با تومان حساب کاربری خود را شارژ کرده و پس از آن این امکان برای شما فراهم می شود تا بتوانید هم آن را به تومان تبدیل کرده و تومان خود را نیز برداشت کنید و هم آنکه رمز ارز گیفتو خود را به 300 رمز ارز دیگر نیز تبدیل کنید.

.

خرید گیفتو با تومان

برای خرید گیفتو با تومان این امکان با ثبت نام و انجام احراز هویت در سایت های داخلی برای شما ایجاد می شود.با ایجاد حساب کاربری و احراز هویت در سریعترین زمان می توانید حساب خود را شارژ کنید و گیفتو را خریداری کنید.

.

خرید گیفتو با کمترین کارمزد

قطعا پرداخت کمترین کارمزد برای خرید فروش رمز ارز گیفتو و یا رمز ارز های دیگر برای شما اهمیت دارد، با مقایسه قیمت های پلتفرم خرید و فروش رمز ارز دیجیتال رابکس شما متوجه خواهید شد که در رابکس کلیه هزینه های عملیاتی و کارمزد ها در دل قیمت هاست و شما کاربران و خریداران محترم رمز ارز گیفتو هیچگونه هزینه اضافه تری پرداخت نخواهید کرد. .

.

خرید گیفتو بدون احراز هویت

آیا برای خرید و فروش گیفتو به احراز هویت نیاز است؟خرید رمز ارز گیفتو در هیچ کدام از پلتفرم های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال بدون احراز هویت ممکن نیست.با انجام احراز هویت در پلتفرم های خرید و فروش رمز ارز گیفتو از سوءاستفاده از حساب های شخصی شما و همچنین پولشویی جلوگیری می شود. رابکس تنها با چند مرحله آسان این امکان را برای شما فراهم آورده تا بتوانید در سریعترین زمان کیف پول شخصی خود را بسازید رمز ارز گیفتو را خریداری کرده و به برداشت رمز ارز گیفتو و برداشت تومانی آن اقدام کنید.

.

خرید گیفتو

فروش گیفتو

فروش رمز ارز گیفتو به راحتی خرید آن است، کافی است در یکی از پلتفرم‌های ایرانی ثبت نام کرده و در سریع ترین زمان به فروش و خرید گیفتو بپردازید. صرافی رابکس یکی از مطمئن‌ترین سایت های فروش ارز گیفتو است در مبدل بالا می‌توانید قیمت خرید و فروش ارز گیفتو را مشاهده بفرمایید و در بهترین زمان اقدام به فروش آن کنید.

.

نحوه فروش گیفتو

برای فروش رمز ارز و تبدیل آن به تومان با ثبت نام در سایت رابکس و ساخت حساب کاربری رمز ارز را به کیف پول رابکسی خود انتقال دهید و یا به شکل مستقیم این رمز ارز را خریداری کرده و پس از آن در تب معامله رمز ارز را جست و جو کرده و اقدام به فروش رمز ارز گیفتو کنید.

.

قیمت آنلاین گیفتو

…قیمت آنلاین گیفتو در مبدل بالا قابل مشاهده است پس از مشاهده می‌توانید در سایت رابکس با ثبت نام و احراز هویت در سایت رابکس به خرید گیفتو بپردازید. از مزیت‌ خرید گیفتو در سایت رابکس کارمزد پایین این رمز ارز است در رابکس تمامی قیمت‌ها و هزینه عملیاتی در دل قیمت هاست و شما کاربران محترم هزینه ای جدا از قیمت نمایش داده شده پرداخت نمی‌کنید. .

.

قیمت لحظه‌ای گیفتو

با مشاهده قیمت لحظه ای گیفتو در وب سایت رسمی دای و یا سایت های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال می‌توانید به خرید گیفتو بپردازید ویا در لحظه آن را به تومان تبدیل کنید .کافی است در اولین قدم کیف پول شخصی خود را بسازید شما می‌توانید برای خرید و فروش رمز ارز گیفتو هم از کیف پول نرم افزاری خارجی مثل (متاماسک،اتومیک……)ویا کیف پولهای داخلی مثل رابکس اقدام به فروش رمز ارز گیفتو کنید. .

.

بهترین قیمت گیفتو

با بررسی سایت های رمز ارز دیجیتال که ارز دای را پشتیبانی می‌کنند می‌توانید با توجه به نمودار قیمت ها و مقایسه لحظه ای قیمت ها به خرید گیفتو پرداخته ،بفروشید ویا تبدیل به رمز ارزهای دیگر کنید .همچنین امکان تبدیل گیفتو به تتر نیز وجود دارد فقط کافی است پس از ثبت نام، کیف پول گیفتو خود را شارژ کرده و سپس از طریق مبدل به فروش در سایت های ارائه دهنده رمز ارز گیفتو را به ریال و یا تتر تبدیل کنید.

.

نرخ ارز دیجیتال گیفتو

از طریق سایت‌های مختلف می‌توانید نرخ دقیق و لحظه‌ای این رمز ارز را مشاهده نمایید در حال حاضر بهترین صرافی برای مشاهده نرخ این رمز ارز کوین مارکت کپ (coin market cap) و تریدینگ ویو (tradingview) است که با ورود در آنها میتوان نرخ ارز دیجیتال گیفتو را در هر ثانیه مشاهده کرد.

.

قیمت گیفتو به تومان

جهت مشاهده معادل تومانی رمز ارز گیفتو می‌توان با عضویت در پلتفرم‌های داخلی از جمله رابکس استفاده کرد و از قیمت لحظه‌ای این رمز ارز به تومان اطلاع پیدا کرد. دقت داشته باشید تنها در پلتفرم‌های داخلی می‌توانید قیمت گیفتو را به تومان مشاهده کنید و در صورت دلخواه اقدام به سرمایه گذاری کنید.

.

صرافی آنلاین گیفتو

هم اکنون صرافی های متنوعی ارائه دهنده رمز ارز گیفتو هستند ،اما انتخاب صرافی و انجام معامله به شما بستگی دارد، در صرافی های فروش و خرید رمز ارزهای دیجیتال شما قادر به ساخت کیف پول گرم هستید به عبارت دیگر می‌توانید دارایی های خود را در محلی امن نگهداری کنید و در سریعترین زمان ارز دیجیتال گیفتو خود را بفروشید و یا تبدیل به رمز ارز ‌های دیگر کنید و به شکل همزمان آن را به کیف پول های دیگر انتقال دهید. د.

.

بهترین سایت خرید گیفتو

سایتهای مختلف و متفاوتی وجود دارند که بتوانند ارز دیجیتال گیفتو را پشتیبانی نمایند با بررسی دقیق و خواندن نظرات کاربران و اعتبار آن پلتفرم و سرعت انجام معاملات در آن، می‌توانید رمز ارز خود را با خیال آسوده از صرافی‌های معتبر داخلی و خارجی خرید کرد. در حال حاضر رابکس نیز بهترین سایت خرید گیفتو در بین پلتفرم‌های داخلی می‌باشد. .

.

اپلیکیشن خرید و فروش گیفتو

نسخه نهایی اپلیکیشن ارز دیجیتال رابکس منتشر شده است و در اختیار کاربران محترم قرار گرفته است . در این نسخه بسیاری از امکانات در اختیار کاربران قرار داده شده. از جمله امکان مشاهده قیمت و نمودار رمز ارزها، واریز و برداشت تومان و ارز دیجیتال به کیف پول و معامله در این اپلیکیشن ارائه شده است. در نسخه‌های بعدی همواره ویژگی‌های جدیدی اضافه خواهد شد.

.

سایت خرید و فروش گیفتو

بهترین سایت های خرید و فروش تورچین را می‌توان در بین سایت‌های ایرانی انتخاب کرد سایت های ایرانی در سال‌های اخیر این امکان را برای کاربران داخلی فراهم کرده‌اند تا در سریع‌ترین زمان به فروش و خرید ارزهای دیجیتال بپردازند. در سایت رابکس شما نه تنها با ریال یا تومان می‌توانید به خرید گیفتو بپردازید، بلکه سایر رمز ارزها را نیز می‌توانید به این رمز ارز تبدیل کنید. در رابکس، خرید گیفتو با نزدیک‌ترین قیمت به صرافی‌های بین‌المللی انجام می‌شود ضمن اینکه امنیت حساب شما حفظ شده و می توانید رمز ارز گیفتو را پس از خرید در طولانی مدت در حساب خود نگهداری کنید و پس از افزایش موجودی ، این رمز ارز را در بهترین قیمت فروخته و به تومان تبدیل کنید.

.

بیشتر

برخی از سوالات متدوال درباره گیفتو(GFT)

خرید گیفتو (Gifto) ارزشمند است یا خیر؟جواب این پرسش نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده است را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

بله ،برای انجام معامله در تمامی صرافی های داخلی مثل رابکس ابتدا باید احراز هویت کنید.

برای خرید و فروش رمز ارز گیفتو روش های مختلفی وجود دارد اما بهترین روش می‌تواند استفاده از صرافی های متمرکز داخلی دانست زیرا رمز ارز مستقیما به تومان تبدیل خواهد شد و مراحل کمتری جهت خرید و فروش رمز ارز سپری خواهد شد.

خرید و فروش گیفتو

برای تجربه لذت بخش خرید و فروش

گیفتو، رابکس را انتخاب کنید.