صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید شنتو (Shentu) ، فروش شنتو، بهترین قیمت CTK

روز
Shentu (CTK)
USDT

فروش و خرید شنتو با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید شنتو

کیف پولتان را شارژ کنید و به خرید و فروش شنتو و حتی تبدیل مستقیم رمزارزها به هم بپردازید.

Shentu
شنتو (Shentu) :

خرید شنتو (Shentu) و فروش ارز دیجیتال شنتو با بهترین قیمت در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین و لحظه‌ای انجام می‌شود. نحوه خرید شنتو : (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید ارز شنتو با ریال یا تتر.

شنتو

شنتو چین (shentu chain)، بلاک چینی است که با هدف حفظ امنیت در اجرای برنامه های کاربردی همچون ان اف تی ها(NFT) دیفای ها (DEFI) و وسایل نقلیه خودران توسعه داده شده است. الگوریتم اجماع استفاده شده در این شبکه از نوع اثبات سهام است. پروژه‌های بلاک چین می‌توانند بینش‌های امنیتی را با اوراکل های امنیتی Security Oracle دریافت کنند که طیف وسیعی از آسیب‌ پذیری‌های مخرب را قبل از وقوع شناسایی و پرچم‌ گذاری می‌کند.
شنتو در آگوست سال 2021 نام زنجیره خود را از شنتو چین certik chain به شنتو چین shentu chain تغییر داد.
شنتو چین و شنتو چین دو سازمان مختلف هستند که توسط یک تیم مشترک راه اندازی شده اند.
شنتو یک شرکت سرویس‌دهنده نرم‌ افزارهای امنیتی و بازبینی است ، در حالیکه شبکه شنتو چین از اوراکل‌ های امنیتی ، پروتکل شنتتو شیلد و دیپ سی که یک زبان برنامه‌ نویسی قرارداد هوشمند است برای تضمین امنیت بلاکچین استفاده می‌کند.

خرید شنتو

ویژگی‌های اساسی شنتو

شنتو برپایه اثبات سهام وکالتی (dpos) فعالیت می کند که نسبت به اثبات کار(pow) و اثبات سهام (pos) مقیاس پذیر تر هستند و( tps ) یا میزان تایید تراکنش آنها بر ثانیه بیشتر است.
شنتو CTK برای مواردی از جمله پرداخت گس فی جهت پردازش قراردادهای هوشمند،  به عنوان پاداش در ازای مشارکت اعضا در تامین امنیت شبکه،  وثیقه گذاری و همچنین بازپرداخت وثیقه در«شنتو شیلد»(shentushield) ( شنتو شیلد یک سرویس عضویت غیرمتمرکز است که امکان بازپرداخت رمز ارزهای هک شده یا از دست رفته را فراهم می‌کند) . استیکینگ و رای گیری اعضا برای حکمرانی غیرمتمرکز شبکه مورد استفاده قرار می گیرد. 

 

خرید شنتو

 

خرید شنتو

خرید شنتو در صرافی‌های خارجی و ایرانی در حال حاضر امکان پذیر است صرافی ارز دیحیتال رابکس با فراهم کردن شرایطی امن و راحت امکان خرید شنتو را برای شما خریداران ارز دیجیتال شنتو فراهم کرده است. کافی است در رابکس ثبت نام کرده و اقدام به خرید شنتو کنید و آن را در کیف پول خود نگهداری کنید. با خرید شنتو (CTK) می‌توانید جدا از سرمایه گذاری بر روی این رمز ارز شنتو (CTK) های خود را استیک کرده و از این طریق نیز سود دریافت کنید. البته همیشه برای بدست آوردن توکن شنتو (CTK) نیاز به خرید نیست و شما میتوانید با مشارکت در تامین امنیت شبکه مقدار مشخصی شنتو به عنوان پاداش دریافت کنید.

.

...

نحوه خرید شنتو

نحوه خرید رزم ارز شنتو (CTK) درب کیف پول های داخلی به این شکل است که ابتدا حساب شخصی خود را با ثبت نام در سایت مورد اعتماد خود ساخته و پس از آن می توانید حساب کاربری خود را با تومان شارژ کنید .در حال حاضر پلتفرم های گوناگونی رمز از شنتو (CTK) را پشتیبانی می‌کنند انتخاب پلتفرم و سرمایه گذاری در آن بسته به اینکه کدام پلتفرم بهترین خدمات را ارائه می دهد متفاوت است. رابکس پلتفرم خرید و فروش رمز ارز دیجیتال با سابقه بیش از 6 سال و با پشتیبانی بیش از 300 رمز ارز دیجیتال برای شما خرید شنتو (CTK) را راحت تر کرده است.

.

آموزش خرید و فروش شنتو

آموزش خرید شنتو و سایر ارز های دیجیتال را می‌توانید از صفحه راهنمای خرید ارز دیجیتال رابکس مشاهده کنید برای خرید شنتو پس از شارژ موجودی تومانی خود در قسمت معامله خرید با جستجوی نام شنتو (CTK) اقدام به خرید کرده و به صورت آنی کیف پول رابکس شما شارژ میشود و در صورت تمایل می توانید رمزارز را به کیف پول شخصی خود منتقل کنید. برای فروش شنتو (CTK) هم اگر رمز ارز در کیف پول شخصی شما قرار دارد با انتخاب گزینه واریز در مقابل نام رمز ارز در بخش کیف پول رابکس پس از انتخاب شبکه انتخابی اقدام به واریز شنتو (CTK) به رابکس کرده و سپس تبدیل به تومان بفرمایید. اگر هم رمزارز را در کیف پول رابکس نگهداری میکنید شما بصورت آنی می‌توانید شنتو (CTK) های خود را در قسمت معامله به تومان تبدیل کنید یا در قسمت اکسچنج به رمز ارزهای دیگر از جمله تتر تبدیل کنید. .

.

خرید شنتو با تومان

در رابکس بهترین قیمت تومانی رمز ارز شنتو که معادل تتری این رمزارز هست به شما نمایش داده می‌شود که قیمت هم به صورت نهایی شده به شما نمایش داده می‌شود و مبلغ کارمزد اضافی به فاکتور خرید شما اضافه نخواهد شد. همچنین قیمت خرید شنتو با تومان بصورت لحظه ایی بروزرسانی خواهد شد و امکان خرید برای شما کاربران محترم فراهم می‌شود.

.

خرید و فروش شنتو

فروش و خرید شنتو (ctk) در اکثر صرافی های ایرانی پشتیبانی می شود و کاربران می توانند با مراجعه و احراز هویت در صرافی های آنلاین ایرانی از جمله رابکس به راحتی اقدام به خرید و فروش شنتو (ctk) بفرمایید. شما می توانید این رمز ارز را در پلتفرم رمز ارزی رابکس پس از شارژ کیف پول خود خریداری کنید و در در طولانی مدت در کیف پول خود نگهداری کرده و در بهترین قیمت اقدام به فروش آن کنید ضمنا می توانید پس از فروش آن را تبدیل به تومان کرده و تومان خود را نیز با کارت های بانکی خود برداشت کنید.

.

خرید شنتو

خرید شنتو با کمترین کارمزد

با بررسی صرافی های مختلف می‌توانید بررسی کنید کدام صرافی کارمزد کمتری جهت خرید شنتو ctk از شما دریافت می‌کند. همچنین در رابکس سعی شده مناسب ترین قیمت برای شما نمایش داده شود، خرید شنتو (ctk) در پلتفرم رابکس با کمترین کارمزد در اختیار شما کاربران محترم قرار گرفته است .کلیه کارمزد های عملیاتی و هزینه ها در دل قیمت هاست و شما کاربران محترم هیچ گونه هزینه اضافی در سایت رابکس برای خرید شنتو و دیگر رمز ارزهای دیگر پرداخت نمی کنید، برخلاف برخی پلتفرم های دیگر که مبلغ نمایش داده شده با مبلغ نهایی متفاوت است.

.

خرید شنتو بدون احراز هویت

اگر قصد خرید شنتو (ctk) را در سایت های داخلی خرید و فروش رمز ارز دیجیتال دارید ،ابتدا باید احراز هویت کنید. پلتفرم رابکس یکی از سایت های خرید و فروش رمز ارز است که با آسان تر کردن مراحل احراز هویت این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید به سادگی و در سریع ترین زمان رمز ارز شنتو (ctk) را پس از احراز هویت خریداری کنید. برای انجام احراز هویت خود لینک رهنمای احراز هویت مراجعه کنید و احراز هویت خود را در چند دقیقه کامل کنید و به خرید شنتو بپردازید. .

.

فروش شنتو

فروش رمز ارز سرتیک (ctk) به راحتی خرید آن است. شما می‌توانید هم با کیف پول خارجی خود مانند تراست ولت به خرید شنتو (ctk) اقدام کنید و هم با استفاده از کیف پول های داخی خودتون رمز ارز شنتو (ctk) در پنل معامله بفروشید. مزیتی که فروش در پلتفرم های داخلی به نسبت فروش در پلتفرم‌های خارجی دارند این است که شما می توانید پس از فروش رمز ارز شنتو (ctk) آن را تبدیل به تومان کرده تومان خود را با کارت های بانکی خود به شکل آنی برداشت کنید.

.

نحوه فروش شنتو

در رابکس شما می‌توانید پس از ثبت فاکتور واریز و انتقال رمز ارز خود به کیف پول رابکس اقدام به فروش رمزارز شنتو (ctk) بفرمایید و اگر از قبل شنتو (ctk) های خود را در کیف پول رابکس نگهداری می‌کردید بصورت آنی هر زمان که تمایل داشتید اقدام به تبدیل شنتو (ctk) های خود به ریال ها هر رمز ارز دیگری بفرمایید.

.

قیمت آنلاین شنتو

قیمت آنلاین رمز ارز شنتو (ctk) در پلتفرم هایی داخلی قابل مشاهده است همچنین شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت آنلاین شنتو (ctk) و همچنین اطلاعات تکمیلی آن به سایت کوین مارکت کپ مراجعه کرده و با اطلاعات جامع تر در خصوص این رمز ارز تصمیم به فروش و خرید شنتو (ctk) بگیرید. د.

.

قیمت لحظه‌ای شنتو

برای مشاهده قیمت لحظه به لحظه رمز ارز شنتو (ctk) بهترین مرجع سایت تریدینگ ویو trading view می‌باشد. به این صورت که با جستجوی نام این رمز ارز تمامی pair های موجود این رمز ارز و تمام صرافی هایی که این رمزارز را پشتیبانی میکنند به شما نمایش داده میشود و شما میتوانید قیمت لحظه ای هر صرافی ای که می‌خواهید را با هر پیری که مدنظرتان است از جمله پیر ctkusdt را انتخاب کرده و به تحلیل ، بررسی و مشاهده قیمت لحظه ایی این رمز ارز بپردازید. در مبدل بالای این صفحه هم می‌توانید قیمت لحظه ای شنتو (ctk) را مشاهده کرده و اقدام به خرید آن با تومان کنید. .

.

بهترین قیمت شنتو

بهترین قیمت رمز ارز شنتو (ctk) و تمامی رمز ارزها با مشاهده ،مطالعه و چک کردن لحظه ای قیمت ها قابل تصمیم گیری است ، با افزایش آگاهی و دانش در رابطه با رمز ارز ها می توان بهترین قیمت را بررسی و در بهترین زمان رمز ارز شنتو (ctk) را خریداری کرد. پلتفرم رابکس نشان دادن لحظه ای قیمت رمز ارز شنتو (ctk) شما را نسبت به بهترین قیمت آگاه می کند ضمن آن که می توانید در بهترین قیمت شنتو (ctk) را خریداری و در کیف پول رابکسی خود نگهداری کنید.

.

نرخ ارز دیجیتال شنتو

ارز دیجیتال شنتو نیز همانند سایر رمزارزها قیمت ثابتی ندارد و شما با مراجعه به مبدل بالا در رابکس نرخ ارز دیجیتال شنتو (ctk) را به شکل لحظه‌ای مشاهده کنید یا از سایت‌های معتبر مانند کوین مارکت کپ یا تریدینگ ویو برای مشاهده نرخ لحظه این رمز ارز استفاده کنید.

.

قیمت شنتو به تومان

درصرافی ارز دیحیتال رابکس می‌توانید به خرید شنتو با تومان بپردازید، همچنین برای خرید هر رمز ارز در رابکس حداقلی وجود دارد که بدون رعایت کردن حداقل رمز ارز شنتو (ctk) را نمی توانید خریداری کرده و در کیف پول خود نگهداری کنید.با مشاهده ی قیمت لحظه ای شنتو (ctk) آن را تنها با یک کلیک خریداری کرده و به تومان تبدیل کنید.

.

صرافی آنلاین شنتو

از لیست بهترین صرافی‌های ایرانی می‌توانید اقدام به خرید و فروش شنتو (ctk) کرده و دیگر رمز ارز های خود را نیز در آن نگهداری کنید. خرید از سایت‌های ایرانی نسبت به صرافی‌های خارجی ایمن‌تر است و امکان بلاک شدن حساب کاربری وجود ندارد و با کارت‌های بانکی می‌توانید اقدام به شارژ حساب کاربری خود کنید. صرافی رابکس این امکان را به شما میدهد تا در سریعترین زمان ثبت نام کنید و احراز هویت خودتون رو انجام بدهید و رمز ارز سرتیک (ctk) را خریداری کنید .ضمنا در رابکس برداشت های تومان با بعضی بانک ها مانند صادرات ، ملی ،کشاورزی ،آینده به صورت آنی انجام می شود.

.

بهترین سایت خرید شنتو

با اپلیکیشن رابکس می توانید به راحتی رمز ارز سرتیک (ctk) را خریداری کنید و پس از آن رمز ارز شنتو (ctk) خود را به تتر و یا بیش از300 رمز ارز دیگر تبدیل کنید و به کیف پول های خارجی دیگر خود انتقال دهید .همچنین درصرافی ارز دیجیتال رابکس این امکان برای شما فراهم می شود تا رمز ارز شنتو (ctk) خود را در آن واحد بفروشید و به تومان تبدیل کرده و با کارت های تایید شده در سایت رابکس تومان خود را برداشت کنید.

.

سایت خرید و فروش شنتو

سایت های مختلفی برای فروش و خرید شنتو (ctk) وجود دارد اما سایت های خارجی ممکن است نتواند اعتماد کاربران را به خود جلب کند و همچنین احتمال کلاهبرداری خیلی از سایت‌ها بسیار بالا است. صرافی ارز دیجیتال رابکس با بیش از 3 سال تجربه و پشتیبانی تخصصی می‌تواند این اطمینان را به شما بدهد که با مناسب ترین قیمت ارز شنتو (ctk) را خریداری کرده و کاملا رایگان در کیف پول خود رابکس نگهداری کنید.

.

بیشتر

برخی از سوالات متدوال درباره شنتو (Shentu)

با دنبال کردن قیمت لحظه ای رمز ارز شنتو (Shentu) می توانید این رمز ارز را در بهترین قیمت یعنی پایین ترین قیمت خریداری کنید و با دنبال کردن اخبار رمز ارزهای دیجیتال آینده این رمز ارز را مشخص کنید

خرید و فروش تمامی ارزهای دیجیتال همچون رمز ارز شنتو (Shentu) در صرافی ارز دیجیتال رابکس بنا به دستور مراجع قضایی و برای جلوگیری از تخلفات مالی به احراز هویت نیاز دارد

بهترین روش برای خرید و فروش  شنتو (Shentu) خرید در پایین ترین قیمت و فروش آن در بالاترین قیمت است.

خرید و فروش شنتو

برای تجربه لذت بخش خرید و فروش شنتو، رابکس را انتخاب کنید.