خرید دوج کوین ، فروش دوج کوین ( Dogecoin )

سرسخت، رازآلود
و جالب !

بهترین قیمت دوج کوین را از رابکس بخواهید
خرید دوج کوین | فروش دوج کوین | دوج کوین چیست ؟ | قیمت دوج کوین

دوج کوین (dogecoin) , خرید دوج کوین (dogecoin) , فروش دوج کوین (dogecoin) , قیمت دوج کوین (dogecoin)

خرید دوج کوین ، فروش دوج کوین ( Dogecoin )

سرسخت، رازآلود
و جالب !

بهترین قیمت دوج کوین را از رابکس بخواهید
خرید دوج کوین | فروش دوج کوین | دوج کوین چیست ؟ | قیمت دوج کوین

دوج کوین چیست ؟

دوج کوین (dogecoin) یک ارز دیجیتال است. نماد این رمزارز شباهت زیادی به شیبا اینو (Shiba Inu) در یکی از meme های معروف اینترنتی به نام doge دارد. این رمز‌ارز در 6 دسامبر 2013 به عنوان “ارز‌دیجیتال شوخی” یا “joke currency” معرفی شد. دوج کوین به سرعت جامعه آنلاین خود را توسعه داد و در ژانویه 2014 به 60 میلیون دلار سرمایه رسید. (منبع: ویکیپدیا)

این ارز‌دیجیتال با نماد Ð در سال ۲۰۱۳ با هدف فعالیت به عنوان یک پول مجازی در فضاهای مجازی معرفی شد. حتی در سایت خود این رمزارز نیز گفته می‌شود که دوج برای سرگمی است (Doge is for fun)! با وجود چنین هدف جالبی، در حال حاضر این ارز‌دیجیتال به عنوان یک ارزهای‌ دیجیتال شناخته شده برای سرمایه‌گذاری و حفظ ارزش مورد استفاده قرار می‌گیرد.
کاربرد اولیه این ارز‌دیجیتال فرستادن پاداش برای افراد مختلف در شبکه‌های مجازی برای پاداش است. مثلا در حال حاضر می‌توانید در شبکه رددیت (Reddit) از این رمزارز استفاده کنید. برای مثلا علاوه بر این که می‌تونید پست یکی از دوستانتان را لایک (like) کنید، میتوانید برای او دوج هم بفرستید. در واقع علاوه بر تقدری و تشکر معنوی، میتوانید نشکر مادی هم از او بکنید. (منبع: ویکیپدیا)

دوج کوین یکی از قلمه‌های بیت کوین است که به لطف بازاریابی هوشمندانه خود به موفقیت رسیده. طی یک سال گذشته، بیش از صد ارز‌ دیجیتال جدید ایجاد شده است. اما تنها تعداد کمی از آن‌ها توانسته‌اند به سرعت رشد کنند.
Dogecoin چندین رویداد مشهور مانند تیم های Nascar (مسابقات اتوموبیل‌رانی) و بازی های المپیک زمستانی را حمایت مالی کرده است. بخاطر همین موضوع است که حتی با وجود آن که این رمزارز کاربردهای زیادی هم ندارد اما باز هم در اینترنت رایج شده است. (منبع:بایننس)

خرید دوج کوین , فروش دوج کوین , قیمت دوج کوین

دوج کوین در یک نگاه

بیشترین مقدار عرضه

پروتکل توافقی
POW

تاریخ عرضه
2013-12-12

نوع
کوین (coin)

قیمت عرضه اولیه

وایت پیپر

وب سایت رسمی

مزایا و ویژگی های قابل توجه دوج کوین

ارز‌دیجیتال اینترنتی

Dogecoin یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز و همتا به همتا است که به شما امکان می دهد به راحتی بصورت آنلاین برای دیگران پول بفرستید. می‌توانید این ارز را یک ``واحد پول اینترنتی`` بنامید.

رمزارز اینترنتی سرگرم کننده و دوستانه

Dogecoin خود را با جامعه شگفت انگیز و پر جنب و جوش خود که از افراد دوستانه‌ای درست مثل شما ساخته شده، از سایر ارزهای دیجیتال جدا می‌کند.

خرید دوج کوین | فروش دوج کوین | دوج کوین چیست ؟ | قیمت دوج کوین

برخی از سوالات متداول درباره دوج کوین ؟

خرید دوج کوین در ایران با ریال چگونه ممکن است؟

چند سالی است که امکان خرید رمزارزها در ایران با ریال فراهم شده است. صرافی‌های دیجیتال مختلفی این خدمت را ارائه می‌کنند. رابکس نیز برای مدت طولانی در این بازار فعالیت دارد. در این پلتفرم خرید و فروش ارزهای دیجیتال می‌توانید ارزهای دیجیتال معروف همچون بیت کوین یا تتر را با قیمت‌هایی مناسب خریداری کنید. دوج کوین یکی دیگر از ارزهای دیجیتالی است که رابکس پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید به خرید یا فروش آن بپردازید.

آیا خرید دوج کوین بدون احراز هویت ممکن است؟

خیر.  خرید و فروش ارزهای دیجیتال در حوزه‌ی سرویس‌های مالی و تکنولوژی ( Fintech ) است. بنابراین برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی مثل پول‌شویی و استفاده از کارت های سرقت شده، هویت کاربران باید کاملا مشخص شود.
به خاطر همین موضوع همه‌ی صرافی‌های دیجیتال معتبری که در ایران فعالیت می‌کنند حتما کاربران خود را احراز هویت می‌کنند.

چه کسی دوج را به وجود آورده ؟

این ارز‌دیجیتال توسط شخصی برنامه نویس به نام بیلی مارکوس (Billy Markus) و شخص دیگری به نام جکسون پالمر (Jackson Palmer) به وجود آمده. البته نام مستعار دیگری نیز در سایت این رمزارز به عنوان بنیان گذار معرفی شده است. شیبتوشی ناکاموتو (Shibetoshi Nakamoto). همانطوری که از نام این ارز‌دیجیتال هم میتوان فهمید، هدف اصلی این بنیان گذاران به وجود آوردن ارز دیجیتال برای سرگرمی بوده است.

بیشتر بخوانید …

تنها در چند دقیقه دوج بخرید و یا دوج خود را بفروشید

خرید دوج کوین | فروش دوج کوین | دوج کوین چیست ؟ | قیمت دوج کوین