صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید و فروش دوج‌کوین با بهترین قیمت

روز
DogeCoin (DOGE)
USDT

نحوه خرید و فروش ارزهای دیجیتال

1

ثبت نام در رابکس

به سادگی با استفاده از شماره همراه خود در رابکس ثبت نام کنید.

2

احراز هویت

به حساب کاربریتان بروید و در چند قدم کوتاه احراز هویتتان را انجام دهید.

3

خرید و فروش بیت کوین

پس از تایید احراز هویت،‌ ابتدا کیف پول خود را شارژ کنید و سپس به خرید و فروش رمز ارزها و حتی تبدیل مستقیم آن‌ها به یکدیگر بپردازيد.

Dogecoin

دوج‌کوین (Dogecoin) :

دوج کوین (Dogecoin) یک ارز دیجیتال است. نماد این رمزارز شباهت زیادی به شیبا اینو (Shiba Inu) در یکی از Meme های معروف اینترنتی به نام Doge دارد. این رمز‌ارز در 6 دسامبر 2013 به عنوان "ارز‌دیجیتال شوخی" یا "joke currency" معرفی شد. دوج کوین به سرعت جامعه آنلاین خود را توسعه داد و در ژانویه 2014 به 60 میلیون دلار سرمایه رسید.

دوج‌کوین در یک نگاه :

رمز ارز دوج‌کوین

این ارز‌دیجیتال با نماد Ð در سال ۲۰۱۳ با هدف فعالیت به عنوان یک پول مجازی در فضاهای مجازی معرفی شد. حتی در سایت خود این رمزارز نیز گفته می‌شود که دوج برای سرگرمی است (Doge is for fun)! با وجود چنین هدف جالبی، در حال حاضر این ارز‌دیجیتال به عنوان یک ارزهای‌ دیجیتال شناخته شده برای سرمایه‌گذاری و حفظ ارزش مورد استفاده قرار می‌گیرد.
کاربرد اولیه این ارز‌دیجیتال فرستادن پاداش برای افراد مختلف در شبکه‌های مجازی برای پاداش است. مثلا در حال حاضر می‌توانید در شبکه رددیت (Reddit) از این رمزارز استفاده کنید. برای مثلا علاوه بر این که می‌تونید پست یکی از دوستانتان را لایک (like) کنید، میتوانید برای او دوج هم بفرستید. در واقع علاوه بر تقدری و تشکر معنوی، میتوانید نشکر مادی هم از او بکنید. 

دوج کوین یکی از فورک‌های بیت کوین است که به لطف بازاریابی هوشمندانه خود به موفقیت رسیده. طی یک سال گذشته، بیش از صد ارز‌ دیجیتال جدید ایجاد شده است. اما تنها تعداد کمی از آن‌ها توانسته‌اند به سرعت رشد کنند.
Dogecoin چندین رویداد مشهور مانند تیم های Nascar (مسابقات اتوموبیل‌رانی) و بازی های المپیک زمستانی را حمایت مالی کرده است. بخاطر همین موضوع است که حتی با وجود آن که این رمزارز کاربردهای زیادی هم ندارد اما باز هم در اینترنت رایج شده است.