Twitter Crypto: تیم اختصاصی با هدف کاوش DApps و موارد دیگر

Twitter Crypto: تیم اختصاصی با هدف کاوش DApps و موارد دیگر

تس رینارسون (Tess Rinearson)، سرپرست تیم، گفت: «ما تلاش خواهیم کرد تا بفهمیم رمزارز برای توییتر چه کاری می‌تواند انجام دهد، و همچنین توییتر برای کریپتو چه کاری انجام می‌دهد.

غول رسانه‌های اجتماعی توییتر با راه‌اندازی تیمی برای بررسی برنامه‌های غیرمتمرکز، ارزهای دیجیتال و بلاک چین در حال گسترش بیشتر در فضای رمزنگاری است.

بر اساس یک توییت چهارشنبه، عضو شورای بنیاد Interchain، تس راینارسون، رهبری تیمی را در این شرکت رسانه اجتماعی با هدف ارزهای دیجیتال، بلاک چین و فناوری غیرمتمرکز بر عهده خواهد داشت. رینارسون گفت که تیم او با پروژه Bluesky توییتر بر روی یک پلتفرم رسانه اجتماعی غیرمتمرکز کار خواهد کرد و همچنین “کاوش خواهد کرد که چگونه ایده‌های جوامع رمزنگاری می‌توانند به ما کمک کنند تا مرزهای آنچه را که هویت، جامعه، مالکیت و موارد دیگر ممکن است پیش ببریم.”

من بسیار هیجان زده هستم که به اشتراک بگذارم که به توییتر پیوسته ام تا رهبری تیم جدیدی را بر عهده بگیرم که بر کریپتو، بلاک چین و سایر فناوری های غیرمتمرکز متمرکز شده است

ابتکاری که Twitter Crypto نامیده می‌شود نباید با کریپتو توییتر اشتباه شود، که عموماً به جامعه کاربران کریپتو در پلتفرم اشاره دارد اعضای بیشتری را با مهارت‌های مهندسی و محصول استخدام خواهد کرد. رینارسون که در برلین مستقر است، گفت که قصد ندارد آلمان را ترک کند، اما یک تیم “توزیع شده و بین فرهنگی” را برای پروژه جدید سازماندهی خواهد کرد.

رینارسون گفت: «همانطور که من تیم را تشکیل می‌دهم، کار خواهیم کرد تا بفهمیم رمزارز چه کاری برای توییتر و همچنین توییتر برای کریپتو انجام می‌دهد. توییتر واقعاً رمزنگاری را دریافت می‌کند اما چیزهای بیشتری در اینجا وجود دارد که می‌توان کاوش کرد.»

این اعلامیه کمتر از دو ماه پس از اینکه توییتر برای اولین بار از طریق شبکه لایتنینگ با استفاده از برنامه Strike، انعام ارزهای دیجیتال را برای کاربران خود راه اندازی کرد، منتشر شد. تقریباً 200 میلیون کاربر فعال روزانه این پلتفرم همچنین این گزینه را دارند که آدرس بیت کوین (BTC) را مستقیماً به پروفایل خود اضافه کنند.جک دورسی( Jack Dorsey)، مدیرعامل اسکوئر و توییتر نیز پیشنهاد کرده است که یک صرافی غیرمتمرکز برای بیت کوین ایجاد کند، زیرا بسیاری از افراد در فضا خواستار پلتفرم‌ها و پروژه‌ها هستند تا از برخی مشکلات متمرکز شدن جلوگیری کنند. اخیراً، دانیل بوشنر( Daniel Buchner )، رئیس سابق تیم هویت غیرمتمرکز مایکروسافت اعلام کرد که شرکت فناوری را ترک می کند و به Square می پیوندد.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *