مقامات گردشگری تایلند در‌حال بررسی توکن کاربردی خود هستند

کوین پیشنهادی TAT به اپراتورهای گردشگری امکان می‌دهد تا از محبوبیت ارزهای‌دیجیتال استفاده کنند. اداره گردشگری تایلند (TAT) در حال بررسی توکن کاربردی خود برای استفاده از محبوبیت روزافزون ارزهای‌دیجیتال است. بانکوک پست امروز گزارش داد که TAT در حال مذاکره با بورس تایلند در خصوص جاه‌طلبی‌های خود و چگونگی انتقال ارزش بدون معرفی جنبه‌های سوداگرانه معاملات است .بر اساس این گزارش، کوین TAT “شامل انتقال کوین به توکن‌های دیجیتالی است که می‌تواند به اپراتورها کمک کند تا نقدینگی بیشتری به دست آورند.”

یوتاساک سوپاسورن (Yuthasak Supasorn)، فرماندار  TAT  گفت که او پتانسیل‌هایی را که فناوری‌هایی مانند ارزهای‌دیجیتال ارائه می‌‌دهند را ارزشمند می‌داند و معتقد است که این یک فرصت عالی برای صنعت گردشگری تایلند است که با جذب دارندگان رمز ارزها، رقابت را در کوتاه‌مدت افزایش دهد: “ما باید زیرساخت‌های دیجیتالی و سواد دیجیتالی را برای اپراتورهای گردشگری خود آماده کنیم تا بتوانیم ارزهای دیجیتال کاربردی را آغاز کنیم زیرا مدل تجاری سنتی ممکن است نتواند با تغییرات جدید مطابقت داشته باشد.”

جاه‌طلبی‌های بلند مدت TAT باعث می‌شود که آن‌ها با صرافی محلی Bitkub همکاری کنند تا یک پلتفرم گردشگری با سکه TAT و توکن‌های غیرقابل تعویض ارائه دهند. اگرچه تایلند یکی از اولین کشورهای جنوب شرقی آسیاست که قانون ارزهای دیجیتال را تصویب کرده است، اما NFT ها هنوز قانونی نیستند.

روز دوشنبه، دولت تایلند اعلام کرد که از 1 نوامبر به بعد قرنطینه مسافران واکسینه شده در بانکوک و سایر استان‌ها را به امید احیای اقتصاد لغو می‌کند. Kiatipong Ariyapruchya ، اقتصاددان ارشد بانک جهانی برای تایلند گفت: “به احتمال زیاد اقتصاد تایلند به دلیل تاخیر در بازگشت گردشگران خارجی به زمان بیشتری نیاز دارد.” بانک جهانی با انتشار گزارشی پیش‌بینی رشد اقتصادی تایلند در سال 2021 (1400) را به یک درصد کاهش داد. به گزارش Cointelegraph، ارزهای دیجیتال، راه حلی جایگزین برای تغییر خدمات دولتی و ارتقاء رشد اقتصادی در منطقه هستند.

منبع:کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *