کمیسیون اخلاق تگزاس به دنبال قانون طرفدار رمزارز برای مشارکت‌های سیاسی است

Capture 14

در صورت تایید، کمک‌های ارز دیجیتال باید به‌عنوان کمک‌های نقدی یا سرمایه‌گذاری گزارش شوند، نه ارز. کمیسیون اخلاق تگزاس قانون جدیدی را پیشنهاد کرد که به مقامات دولتی و سیاستمداران اجازه می‌دهد تا سهم بیت کوین (BTC) و ارزهای دیجیتال را بپذیرند.

این پیشنهاد در اختیار وزیر امور خارجه تگزاس قرار گرفت که به دنبال رسیدگی و شفاف‌سازی الزامات گزارش‌دهی مشارکت‌های سیاسی انجام شده با ارزهای‌دیجیتال بود. با توجه به پرونده:

قانون جدید به نامزدها، صاحبان دفتر و کمیته‌های سیاسی اجازه می‌دهد ارز دیجیتال را بپذیرند. بین هیچ نوع ارز دیجیتالی مانند بیت‌کوین تمایزی قائل نمی‌شود.

در صورت تأیید‌، کمک‌های ارزهای دیجیتال باید به عنوان کمک‌های غیرنقدی یا به عنوان سرمایه‌گذاری گزارش شوند ، نه ارز. به گفته کمیسیون، این حرکت نشان دهنده روشی است که کمیسیون انتخابات فدرال (FEC)، خدمات درآمد داخلی (IRS) و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) با کمک‌های ارزهای دیجیتال رفتار می‌کنند.

این پیشنهاد تصریح می‌کند که کمپین‌های سیاسی و دولتی نمی‌توانند مستقیماً اجازه مصرف ارزهای دیجیتال را داشته باشند و قبل از خرج کردن درآمد، باید ارزهای دیجیتال را نقد کنند. با این حال‌، کمیسیون اشاره کرد:

این قانون مستلزم آن نیست که پرونده‌سازان ارزهای دیجیتال خود را در هر بازه زمانی خاص تسویه کنند.

به‌علاوه، این پیشنهاد قصد دارد با هدایت به گزارش ارزش هر ارز دیجیتال پذیرفته‌شده به عنوان ارزش بازار منصفانه در زمان دریافت، با نوسانات بالای ارزهای‌دیجیتال مقابله کند.

قانونی بودن هر کمک رمزنگاری با تأیید اینکه مشارکت‌کننده یک تبعه خارجی نیست تعیین می‌شود. با توجه به پرونده، قانون جدید تحت قانون دولت تگزاس §571.062 پیشنهاد شده است، که به کمیسیون اجازه می‌دهد قوانینی را برای اداره عنوان 15 قانون انتخابات اتخاذ کند. ایالت تگزاس اخیراً دو لایحه خانگی را تصویب کرده است که پذیرش بلاک‌چین ارزهای دیجیتال را ترویج می‌کند.

بر اساس گزارش Cointelegraph ، لوایح خانه تگزاس 1576 و 4474 توسط فرماندار گرگ ابوت به امضا رسید که اجازه می‌دهد تا یک گروه کاری بلاک چین ایجاد شود و کد تجاری یکپارچه ایالت را اصلاح کند تا ارزهای رمزنگاری شده تحت قوانین تجاری شناسایی شوند.

منبع : کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *