اعمال محدودیت در خرید رمزارز توسط سرمایه‌گذارن نامعتبر در روسیه

Capture 4

بانک روسیه می‌خواهد مبادلات رمزارزها را کنترل کند تا از خریدهای ارزهای‌دیجیتال بصورت هیجانی جلوگیری کند. خبرگزاری اینترفاکس روز چهارشنبه گزارش داد ، آناتولی آکساکوف ، رئیس کمیته دومای دولتی روسیه در بازارهای مالی ، استدلال کرد که روسیه باید قوانین جدیدی را برای محافظت از سرمایه‌گذاران کوچک در برابر ضررهای احتمالی سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال تصویب کند.

به گفته وی ، قانونگذاران در پارلمان کشور در حال بررسی قوانین جدیدی برای محدود کردن سرمایه‌گذاری‌های رمزارزها توسط سرمایه‌گذاران غیر معتبر هستند.

این مقام اظهارات خود را در جریان یک رویداد تحت حمایت بانک روسیه برای حمایت از مصرف کنندگان مالی بیان کرد.

آکساکوف گفت: “ارزهای دیجیتال تحت تمرکز بیشتر ما هستند و ما به دنبال این هستیم که حداکثر حفاظت را برای شهروندان خود که در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند انجام دهیم ، زیرا این ابزار جدید است و برای سرمایه گذار غیر ماهر بسیار دشوار است.”

آکساکوف گفت ، سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال با ریسک زیاد و بازدهی امیدوارکننده همراه است و سرمایه گذاران جهانی میلیاردها دلار به رمزارزها می ریزند. وی گفت: “ما مطمئناً باید قوانین خاصی را برای محافظت از یک سرمایه گذار غیرحرفه ای در برابر سرمایه گذاری های نامناسب در ارزهای دیجیتال ارائه دهیم.ئارزهای دیجیتال مانند بیت کوین (BTC) به عنوان یک ابزار سرمایه گذاری محبوب در روسیه مطرح شده اند. طبق نظرسنجی ماه اوت توسط انجمن فروشندگان فارکس روسیه ، 77 درصد از سرمایه گذاران روس گفتند که ارزهای رمزنگاری شده “آینده نگرترین” سرمایه گذاری هستند..”

منبع:کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *