انجام معاملات رمزنگاری از طریق درگاه PayPal در بریتانیا

پی پال در بریتانیا

پس از آغاز خدمات گسترده‌ی بزرگترین درگاه پرداخت جهانی در ماه گذشته، خدمات معاملاتی ارز دیجیتال بیت کوین، PayPal در حال حاضر به طور کامل در انگلستان در دسترس است. مشتریان می‌توانند چهار ارز دیجیتال اصلی را معامله کنند: بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، لایت‌کوین (LTC) و بیت کوین کش (BCH).

همانطور که قبلاً اعلام شد، انجام معاملات رمز ارزها فقط برای مشتریان PayPal با هویت تأیید شده در دسترس خواهد بود. PayPal اعلام کرد قصد دارد در اواخر ماه اوت (مرداد) وارد بازار ارزهای دیجیتال انگلیس شود و بلافاصله اقدام به راه‌اندازی بخشی از خدمات معاملات رمزنگاری کند. این اقدام اولین گسترش خدمات رمزنگاری PayPal در خارج از ایالات متحده است.

سخنگوی PayPal در گفتگو با Cointelegraph گفت: ” PayPal به تدریج سرویس ارزهای دیجیتال جدید خود را به مشتریان بریتانیایی خود ارائه خواهد کرد؛ ما مشتاق هستیم یاد بگیریم و ببینیم چگونه مشتریان از درگاه‌های خرید، نگهداری و فروش ارزهای دیجیتال ما استفاده می کنند، قبل از اینکه ویژگی‌ها و محصولات بیشتری را ارائه دهیم.”

ورود PayPal به بازار رمزارزهای محلی در حالی اتفاق می‌افتد که برخی از بانک‌های بریتانیایی، کانال‌های پرداخت را به صرافی‌ها قطع کنند. در ماه آگوست (مرداد)، HSBC اعلام کرد که پرداخت کارت اعتباری به Binance را متوقف کرده و دلیل آن را نگرانی در مورد خطرات احتمالی برای مشتریان خود عنوان کرده است. بانک‌های دیگری مانند بارکلیز و بانک NatWest قبلاً تراکنش های Binance را مسدود کرده بودند.

به گفته گرگوری کلوموف (Gregory Klumov)، مدیرعامل شرکت توکن سازی Stasis : راه‌اندازی درگاه پرداخت PayPal در انگلیس “یک نفس تازه” است. وی افزود: ” از آنجا که این کشور در 10 اقتصاد برتر جهان قرار دارد، چنین نقطه عطفی به وضوح باعث تداوم پذیرش دارایی‌های دیجیتالی در اروپا و فراتر از آن خواهد شد.”

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *