اوهایو میزبان تأسیسات جدید استخراج بیت کوین 85 مگاواتی BIT Mining است

Ohio to host BIT Mining's

شرکت BIT Mining Limited برای توسعه یک سایت استخراج ارز دیجیتال بیت کوین در اوهایو، یک قرارداد سرمایه‌گذاری مشترک با مراکز داده وایکینگ منعقد کرده است. شرکت استخراج بیت کوین (  BIT Mining ) قصد دارد 12.14 میلیون دلار برای توسعه یک مرکز استخراج رمزارز، 85 مگاواتی در اوهایو سرمایه‌گذاری کند. این مجموعه به عنوان شرکتی که صاحب کل تجارت استخرهای نقدینگی است، یک قرارداد سرمایه‌گذاری مشترک با مراکز داده وایکینگ برای ایجاد تسهیلات استخراج بیت کوین منعقدکرد.

بیت ماینینگ بعنوان بخشی از قراردادJV ، مبلغ 10.84 میلیون دلار به صورت نقدی به Viking Data با مبلغ باقی مانده به صورت نقدی یا سهام شرکت پرداخت می‌کند. پس از سرمایه‌گذاری در Viking Data و توافقنامه JV متعاقب آن‌، BIT Mining،  51% از تأسیسات استخراج بیت‌کوین اوهایو را در اختیار خواهد داشت. گزارشات حاکی از آن است  که مرکز استخراج بیت کوین 85 مگاواتی که “سایت معدن اوهایو” نامیده می‌شود، در سه مرحله توسعه خواهد یافت.

مرحله اول توسعه تاسیسات تا 15 اکتبر  2021 (23 مهر 1400) به 11 مگاوات می‌رسد، در حالی که فازهای دوم و سوم به ترتیب دارای ظرفیت‌های 39 و 35 مگاوات هستند. بر اساس این اطلاعیه، زمان‌بندی فازهای دوم و سوم 15 نوامبر 2021 (24 آبان 1400) و 15 فوریه 2022 (26 بهمن 1400) است.

در اطلاعیه روز چهارشنبه همچنین آمده است که BIT Mining قبلاً 1016 ماشین استخراج بیت کوین را با برنامه‌هایی برای توسعه بیشتر موجودی تأمین کرده است. سایت استخراج اوهایو یکی از تاسیسات استخراج بیت کوین در ایالات متحده است که در بحبوحه‌یِ مهاجرتِ مداومِ قدرت هش به مکان‌های آمریکای شمالی آغاز به کار کرده است.

در پی سرکوب استخراج ارزهای دیجیتال در کشور چین در تابستان ، ماینرها مجبور به انتقال تجهیزات خود به خارج از کشور شدند.موسسات معدنی آمریکای شمالی از این فرصت استفاده کرده و سهم خود را در بازار افزایش داده و شرکت‌های بزرگ سکوهای اضافی را برای تأسیسات خود خریداری کرده اند.

این افزایش موجودی همچنین منجر به افزایش درآمد قابل توجهی شده است زیرا Riot Blockchain افزایش 1.540 درصدی درآمد سه ماهه را در ماه اوت گزارش کرده است. سایت معدن اوهایو نیز بخشی از توسعه کسب و کار BIT Mining است، زیرا این شرکت در قزاقستان فعالیت می‌کند.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *